Ko nedaryti svečiams vestuvių dieną: Top 10


GEIDŽIAMIAUSIA NUOTAKA - KARINA KRYSKO

ApieVestuves.lt mergaitės šį saulėtą ketvirtadienį lankėsi draugų „Nuotakos draugė“ ir portalo „Delfi“ suregntoje šventėje, kur buvo paskelbta geidžiamiausia šiais metais nuotaka - Karina Krysko. Nuoširdžiai sveikiname Kariną, o visoms būsimoms ir esamoms nuotakoms linkime prisiminti, kad jūs esate geidžiaumiausios savo jaunikių.
Rudenėjantis oras, skraidantys voratinkliai ore ir saulės spinduliai labai tiko šventei, o saksofono muzika tiesiog užbūrė. Vėl pasijutome tarsi rožiniame sapne ir pakalbėjome apie vestuves su Karina.
Autorė: Aliona Bondarenko

Jei tekėtum rudenį... Apie ką svajotum?

„Jei tekėčiau rudenį, tai gamtoje, kur daug geltonų lapų, artimiausių žmonių būryje. Esu spontaniška, todėl manau, kad šios svajonės gali kisti“ - sako Karina.
„Man vestuvės turi būti geru oru, o jei lis lietus - nieko tokio. Idealiausios vestuvės būtų prie jūros. Neįpareigojanti aplinka ir laisvė“ - dalinasi svajonėmis geidžiamiausia nuotaka.

Kokia Karinos svajonių suknelė?

„Balta, lengva ir nebūtinai balta suknelė. Noriu jaustis laisvai ir vasariškai. Galbūt tai galėtų būti dviejų dalių suknelė - trumputė su prisegamu ilgu šleifu ar sijonu “ - svajoja Karina.
Sveikiname Kariną tapus geidžiamiausia nuotaka, o visas esamas ir būsimas nuotakas su artėjančiomis vestuvėmis.
Visad su  meile ir apie meilę,
ApieVestuves.lt mergaitės
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-08-29 13:01
:)
Idomus renginukas labai:)
2010-08-28 22:58
Gerda
Sveikinam Karina ir linkejimai Simonai su Indre :)