Pasigaminti popierinį burbulą (pom pon‘ą) galite ir pačios


JAUNIKIO STILIAUS TENDENCIJOS 2010 M. RUDUO-ŽIEMA

Mieli jaunikiai ir pabroliai, mielos damos,
turime klausimą: kas madinga šį rudenį ir žiemą? O štai ir atsakymas:
Per liemenį labai susiaurinti švarkai, platūs atvartai ir siauros kelnės. 2010 m. rudens–žiemos kostiumų kolekcijoje – akivaizdžiai nauji modeliai. Audiniai ir detalės tapo ypač subtilūs. Retro stiliaus dizainas derinamas su naujoviško audimo lengvais ir patogiais dėvėti audiniais.
Kostiumai yra modernūs, pasiūti iš puošnaus itališko audinio, pagal tradicinius „seno kirpimo“ siuvėjų metodus. Viena ryškiausių šio rudens tendencijų – vilna, maišyta su kašmyru ar šilku ir mulinė siūlu (fasoninis siūlas, susuktas iš dviejų pirminių skirtingų spalvų siūlų, suteikia audiniui subtilaus dekoratyvumo efektą,), taip pat populiarūs standūs melanžiniai audiniai (verpalai iš skirtingos spalvos pluoštų). Apdailai naudojamos puošnios, spalvotos sagos, dailūs pamušaliniai audiniai.

Sezono spalvos - šviesios

Dominuoja pilka, balkšva, šviesiai melsvos atspalviai. Dryžuoti marškiniai ir languotas kaklaraištis?! Pagrindinis marškinių motyvas – retro. Klasikinis įstrižų juostelių ir false uni raštas. Raštuotas audinys, atrodantis kaip vienspalvis. Vyrauja neryškios spalvos arba naudojami mažų, subtilių motyvų raštai. Jie gali būti tos pačios arba skirtingų spalvų. Šio rašto pavadinimas kilęs iš prancūziško žodžio faux uni, kuris reiškia apgaulingą vienovę, t. y. subtilus raštas, suteikiantis įspūdį, jog audinys yra vienspalvis. Šioje kolekcijoje vyrauja melsvos ir šiltos raudonos spalvos su žaliais akcentais. Marškinių apykaklė iškirpta taip, kad jos kampai tarsi „nueina į šonus“. Šį rudenį populiarūs ryškūs akcentai – prie dryžuotų marškinių derinami puošnūs kaklaraiščiai. Kaklaraiščių kolekcijoje – stambūs langeliai ir įmantrūs ornamentai. Visa tai papildo šilkinės, truputį kitaip nei kaklaraiščiai ornamentuotos nosinaitės, dedamos į švarko kišenėlę.

Trikotažas: prabangus paprastumas

Trikotažo gaminiai pasižymi stiliaus paprastumu. Klasikiniai megztiniai V formos kaklo iškirpte, megztukai, priekyje susegami sagomis ar užtrauktuku, yra patogūs dėvėti po kostiumu ar paprastu švarku. Pasirinkti puošnūs medvilnės, kašmyro ir vilnos, šilko pagrindinių ir madingų spalvų verpalai, pavyzdžiui, tamsiai raudoni, tamsiai žali.

Batai ir paltai

Batai tokie patys, kokie buvo: siauri, itališko stiliaus. Be odinių, galime pasiūlyti daug rudos verstos odos modelių – šios spalvos ir medžiagos batai išlieka populiariausi tarp Nyderlandų verslininkų. Taip pat vis populiaresnė tampa žalios spalvos versta oda! Toks stilius kontrastuoja su juodos ir rudai raudonos spalvų angliško stiliaus batais. Kolekcijoje liko klasikiniai kašmyro paltai, juos papildė griežto kirpimo modeliai, pavyzdžiui, paltai su kapišonu, militaristinio stiliaus paltai iš mulinė siūlų, melanžinio tvido, kuris sukuria grubumo ir tvirtumo įspūdį.
Už tendencijų apžvalgą dėkojame vyriškų prekių parduotuvei Suit Supply.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai