Kur fotografuotis Kaune?


RUDENS VESTUVIŲ KOLORITAS

Kai tik pradedu galvoti apie vestuves rudenį, prieš akis iškyla rudai baltos močiutės jaunystės nuotraukos. Gal todėl, kad jos turi paslaptingo žavesio, sklindančio iš baltų nėrinių, širdžiai artimų rudų žemės atspalvių, lyg iš tolo ataidinčių senos prancūziškos plokštelės garsų ir viso to raudonai auksinio subtilumo, kurį gali tik nujausti... O ką jau kalbėti apie iš už kampo tykantį ką tik rankomis surinktų obuolių ir kriaušių aromatą.
Autorius: Lina Ruokienė

Apie medžių lapus vestuvėse

Taip, būtent tokias vestuves rudenį aš ir įsivaizduoju. Nusprendę savo šventę surengti geltonuojančių ir krentančių lapų metu, įkvėpimo vestuvėms ieškokite čia pat – po savo nosimi. Juk kas kartą žavimės dar vos žalių, geltonų, auksinių, ką tik rustelėjusių lapų puokštėmis, šermukšnių raudoniu ar nukritusių kaštonų šokoladiniu blizgesiu. Kaip tik tokių spalvų ir atspalvių smulkmenos bei detalės turėtų puošti jūsų laimingąją dieną. Papildykite šią paletę ramiais ir subtiliais gesintos žalios, samanų ar sodriais raudonojo vyno, rudos tonais.

Kelių spalvų derinimas - madingas

Pasirinkite kelias jums labiausiai patinkančias rudens spalvas ir naudokite jas gėlių kompozicijoms, pakvietimams, dovanėlėms gaminti, stalui serviruoti ir kitoms detalėms. Pamirškite įprastas stalo korteles – svečių vardus surašykite ant jaukių lapelių ir pririškite prie rudens derliaus kriaušių, susmaigstykite į raudonskruosčius obuolius, prikabinkite prie šermukšnių kekės, apvyniokite aplink mažytėlytį kaštoną. Būtent rudeninės gamtos detalės padės sukurti subtilią vestuvių atmosferą.
Pagyvinkite natūralius žemės tonus spindinčio aukso detalėmis – siauručiu kaspinėliu, auksinio atspalvio popieriumi. Juk ši spalva simbolizuoja išmintį ir turtą, o tai bendro gyvenimo pradžiai tikrai nepakenks.

Auksinis ruduo kieme - idėja fotosesijai

Išbūrę saulėtą bobų vasaros popietę vestuvėms, pasinaudokite galimybe fotosesiją perkelti į nuostabia rudenine palete spindintį parką, surenkite ten mažą iškylą. Auksinės gamtos ir žydro dangaus fone įamžintos akimirkos nustebins šiluma ir jaukumu.

Gal jaunosios puokštę norisi iškeisti į margaspalvių klevo lapų rinkinį?

Jei ne – rudeninę nuotaiką padės išlaikyti nemažas būrys sezoninių žydinčių gėlių. Saulės šilumos suteiks saulėgrąžos, kardeliai ar gerberos, o nuostabias rudenines kompozicijas padės sukurti astrai, jurginai ir ryškiaspalvės chrizantemos. Ar pagalvojote, kad vietoj pagalvėlės žiedams galite naudoti didesnės gėlės, pavyzdžiui, gerberos, žiedo vidurį?
Ruduo – tai ne vien pilki lietingi vakarai ir vėjuotos, skvernus keliančios dienos. Ruduo gali tapti jūsų įkvėpėju, o romantiškos jo spalvos šildyti prisiminimus iš rudai baltų retro nuotaikos fotografijų.
Linos surinktas nuotraukų albumas ApieVestuves.lt Facebook puslapyje jums tikrai padės rasti puikių idėjų dekorui.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-09-24 17:20
Ieva
Labai super idėjos, dar tikriausia ypač artimos man kaip rudeniniam paukščiui :) o be to manau puikiai transformuojamos ir kitiem metų laikam :)
2010-09-20 11:50
Agne
Labai nuostabios idejos,aciu