Daugiau nei 12 kėdžių dekoras


YPATINGAI NUOŠIRDUS APIEVESTUVES.LT RUDUO

Mielieji ApieVestuves.lt skaitytojai ir draugai,
Šiandien ypatinga diena - rugsėjo 14-oji. Portalas jaunavedžiams gimė 2010 02 14, tad mes kiekvieną savo sezoną skaičiuojame ne nuo pirmųjų dienų, o nuo keturioliktųjų. Šiandien mums septyneri mėnesiai. Pagaliau sveikiname jus visus su auksiniu rudeniu. Tie skraidantys vorantinkliai, auksiniai lapai po kojomis, vis dar nuostabiai žvaigždėtas dangus ir garuojantis karštas šokoladas puodelyje berašant ApieVestuves.lt tekstus, elektroninius laiškus ar kuriant naujus projektus, primena, kad mes vis dar gyvename tarsi sapne. Rožinis sapnas jau senai virto realybe, vasara  mums padovanojo daug puikių akimirkų, o ruduo kvepia šokoladu, vanile ir nuoširdumu. Taigi, trumpai apie ApieVestuves.lt rudens svajones.

Tendencijos ir idėjos rudens vestuvėms

ApieVestuves.lt ekspertai ir draugai Jums, mieli skaitytojai, parašė daug naudingų straipsnių ir pasidalino idėjomis rudens vestuvėms. Jau šiandien skaitykite apie rudens vestuvių valgiaraštį, naujausias kvietimų tendencijas, rudens vestuvių koloritą ir stilių, apie vestuvių fotosesijas, makiažą jaunikiui ir pabroliams, rudens - žiemos sezono madingus kirpimus, vyriškų kostiumų tendencijas ir dar daug idėjų rudens vestuvėms.
Ieškote gražių linkėjimų vestuvėms ar žaidimų? Skaitykite Jūsų atsiųstus linkėjimus ir mūsų komandos surinktus įdomius žaidimus specialioje rubrikoje.
Mes surinkome didelę nuotraukų galeriją, kurią patalpinome ApieVestuves.lt Facebook puslapyje. Čia rasite daug gražių idėjų šio sezono vestuvėms, naujausias vestuvinių suknelių tendencijas ir daug nuoširdžių įgyvendintų svajonių.

Facebook draugystė

Džiaugiamės, kad kartu su jumis ApieVestuves.lt Facebook puslapyje dalyvaujame konkursuose, dalinamės idėjomis, kalbamės ir diskutuojame.
Facebooke sukūrėme specialų puslapį vyrams Kaip pasipiršti? Jis subalansuotas tik vyrams, bet tinka ir moterims. Mieli vyrai, rašykite ir dalinkitės idėjomis čia.

Mums labai patinka gauti ir skaityti Jūsų laiškus

O ilgais rudens vakarais su puodeliu arbatos ar karšto šokolado mes su malonumu skaitome ir skaitysime jūsų laiškus. Džiaugiamės kiekvienu iš jų: klausiate, teiraujatės patarimų ir pasakojate apie savo vestuves. Nuoširdžiai sakome, kad ir toliau laukiame Jūsų laiškų su idėjomis mergvakariams ir bernvakariams. Skaitėte apie fyfas? O matėte naują Sekso ir miesto interpretaciją? O ar skraidėte kartu su ApieVestuves.lt draugėmis? Tavo draugai surengė įspūdingą šventę? Siųsk keltetą nuotraukų ir trumpai papasakok apie savo šventę el. p. redakcija@apievestuves.lt

Nauji projektai

ApieVestuves.lt kolektyvas vieną gražų vasaros vakarą, leisdamas prie vyno taurės ir kalbėdamas, kiek daug visko suprato, pamatė, išgirdo, atrado, susipažino ir sukaupė, nusprendė pasidalinti savo sukaupta patirtimi ne tik portale, bet ir gyvai su kiekvienu iš Jūsų. Suprasdami, kaip jaučiasi būsimos nuotakos vos tik pradėjusios planuoti šią šventę, mes pasiryžę pagelbėti Jums savo patarimais bei palaikymu. Mes nesuplanuosime vestuvių nuo A iki Ž, bet pasistengsime, kad laikas iki didžiosios šventės praeitų be bemiegių naktų. Daugiau informacijos rasite perskaitę mūsų laišką Jums.
ApieVestuves.lt komanda prisideda prie įvairių projektų ir rengia daug konkursų su partneriais ir draugais. Sekite naujienas, nes ir rudenį jų bus labai daug. Mėnėsio pabaigoje skelbsime ypatingą ... Ką? Apie tai ir pakalbėsime mėnesio pabaigoje. O dabar...
PAGALIAU GARSIAI SAKOME, KAD RUDENS SEZONAS ATIDARYTAS. Ir rudenį gyvenkime vestuvėmis ir kalbėkime apie vestuves.
Svajokime, mielieji! Svajonės pildosi. Svajonės - tikros.
Nuoširdžiai,
ApieVestuves.lt komanda
P.S. Rašykite mums laiškus el. paštu: redakcija@apievestuves.lt
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2010-09-15 14:53
Simona
2010-09-14 21:36
Kumute
Musu laukia nuostabus ruduo, kaip skaitome su nepakartojamom idejom:) Aciu
2010-09-14 12:24
Anna
Apie kostiumu tendencijas labai laukiam informacijos. Nes kazkaip apie nuotaku suknytes jos visur gausu, o kokios mados vyru drabuziu srityse nera tiek daug:) Nuejus i salonus tenka labai nusivilti, kai pamatai ten kelis kabancius baltus, margintus rastais jaunikiu kostiumus:)) Laukiam info ir godziai skaitysim
2010-09-14 11:55
lijana
Puiku:) Jus saunuoliai.