Vestuvių vieta: terasa


NUO KO PRIKLAUSO VESTUVIŲ FOTOSESIJOS SĖKMĖ?

Šią vasarą sulaukiau ne vieno klausimo iš jaunųjų, kurie negali apsispręsti, kokioje vietoje fotografuotis vestuvių dieną, kad nuotraukos būtų gražios. Pastaruoju metu su vestuvių fotografais daug diskutuojame, kas lemia įsimintiną vestuvių fotosesijos rezultatą. Ar gražūs gamtos kampeliai kompensuoja prastą idėją? Straipsnyje nekalbėsiu apie fotografų profesionalumą, nors tai labai svarbu, bet jei jau išsirinkote fotografą, tai manykime, kad jis yra tas žmogus, kuris labiausiai tinka fotografuoti jūsų vestuves. Šį kartą pažvelkime kitu kampu.

Kur ir kaip?

Vakarėjantis senamiestis, laukai ir pievos, miškai, turistų lankomos vietos, vandens telkiniai, dvarai ir modernūs statiniai – kad ir kokiame Lietuvos krašte gyventumėte ir planuotumėte vestuves, rasite daugybę tobulų kampelių. Jūs ant žolės, apsikabinę, susikibę už rankų, bučiuojatės, esate su draugais, prisėdate kavinukėje, pasisukate profiliu, nugara, pozuojate iš viršaus, iš apačios. Gražu, bet… Kažko trūksta. Būtent tokių nuotraukų apstu daugumos jaunavedžių albumuose. Mes jas perverčiame, kai valome lentynoje dulkes ir ranka užkliudome albumą. O ar galima kitaip?

Kitu kampu

Peržiūrėjau daugybę skirtingų fotografų darbų bandydama suprasti, kas ir kodėl man įdomu. Vienareikšmiškai pakerėjo ekstremalūs, ryškūs akcentai, iš anksto paruoštas scenarijus ir, žinoma, išlaikytas stiliaus vientisumas. Jaunieji nuotraukose visiškai atsipalaidavę ir įsijautę. Net pačios gražiausios vietos nublanksta prieš nepakartojamai šiltas emocijas.

Šiek tiek fantazijos

Visiems, linkusiems rizikuoti ir savo vestuvių dienos fotosesijai paruošti įdomų scenarijų, pateiksiu keletą idėjų: tarkim, abu esate pamišę dėl futbolo. Kodėl neišnaudojus to, kas jums teikia malonumą? Kilstelkite suknelę, čiupkite kamuolį ir traukite į futbolo aikštę! Patinka kinas? Romantiška fotosesija kino salėje jūsų mėgstamiausio filmo metu – argi ne fantastiška? Dirbate teisininku? Net ir jiems nutinka juokingų, keistų ar neįtikėtinų dalykų biure ar teisme. Improvizuokite! Labiau už viską mėgstate parduotuves? Jei „Akropolyje“ vestuvininkų matyti dar neteko, tai dar nereiškia, kad negalite būti pirmieji. O gal kirba mintis pakartoti pažinties istoriją? Nepamirškite, kad naktinės vestuvių fotosesijos taip pat būna labai įdomios. O gal išdrįsite abu, susikibę už rankų, šokti į vandenį ir išsimaudyti tiesiog su drabužiais? Reikia tik truputėlio fantazijos ir scenarijus fotosesijai atsiras akimirksniu.

Svarbiausia – gera nuotaika

Kad ir koks įdomus scenarijus, kad ir koks profesionalus fotografas būtų, pagrindinis įdomių nuotraukų akcentas – Jūsų nuotaika. Atsipalaiduokite, šypsokitės, kvailiokite, išdrįskite. Ne visiems tai lengva, bet dėl puikių nuotraukų verta pasistengti. Atminkite, kad nuotraukomis kuriate savo šeimos istoriją. Nustebinkite artimuosius kūrybiškumu, linksmumu, laime ir didžiule meile, sklindančia iš jūsų akių vestuvių dieną.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2011-12-15 19:16
dovile
pritariu fotografui. Is apskritai, is kur renginiu organizatore gali zinoti apie fotosesijos sekme? Lai kiekvienas dirba savo darba, o tokios ekspertes eina toliau organizuoti Senio salcio baliuku mokyklose.
2010-09-20 14:47
Regina
Fotosesijos sėkmė priklauso nuo vestuvių scenarijaus. Tą dieną mums nereikėjo skubėti į "balių", rūpintis kas, kur, kada ir ką turi padaryti. Ta diena buvo tik mūsų ir nuotraukose tai labai gerai matyti. Ačiū fotografei, kuri neliepė vaidinti, nekūrė scenarijų, o tiesiog užfiksavo, tai, kas yra tarp dviejų žmonių. O jei "love is in the air", tai joks fotografas, nepriklausomai nuo jo honoraro dydžio, nesugebės sugadinti Jūsų vestuvių nuotaikos ir nuotraukų.
2010-09-15 19:14
Saulius
Vestuviu fotosesijos sekme priklauso tik nuo pinigines dydzio ... ir cia faktas !!!
2010-09-15 15:58
fotografas
Ir vėl nieko naujo nepasakantis straipsnis. Visos aprašytos idėjos jau daug kartų matytos vestuvinėse nuotraukose. O kad atsipalaidavimas, šypsenos, nuoširdumas, ir fotografo "nematymas" smarkiai pagerina nuotraukų kokybę ir idomumą jau senai visiems aišku.
Parašykit ką nors naujo, sugalvokit kokių nors naujų idėjų pasiūlyti. Nes nuobodu skaityti tokius nieko naujo nepasakančius straipsnius.