Registruokitės į vestuvių planavimo seminarus


ARTĖJANČIO SEZONO KIRPIMŲ IR DAŽYMŲ TENDENCIJOS

Mielosios nuotakosi r pamergės, mielos moterys ir merginos, šiandien dalinamės naujausiomis tendencijomis rudens žiemos sezonui. Norite žinoti: kas madinga šiais metais? Skaitykime.

Kirpimo formos ir ilgis

Šį sezoną bene kiekviena moteris tikrai gali rasti sau patinkančių ir tinkančių variantų, nes kirpimus siūloma rinktis iš visų trijų plaukų ilgių variacijų: ilgų, vidutinių ir trumpų.

Trumpų plaukų kirpimai

FOTO: Andre Team
Trejus metus madingų tendencijų viršūnėje karaliavęs bob stiliaus kirpimas ir pačios įvairiausios jo variacijos pagaliau apleidžia pozicijas. Taip iš mados išeina ir visai trumpi pixie crop arba dar kitaip elfo stiliaus kirpimai.
Pixie crop kirpimo pavyzdys būtų Carey Mulligan, taip pat šio stiliaus kirpimą buvo pasirinkusi ir daug kalbų apie savo išvaizdos puoselėjimą sulaukusi Victoria Backham.
Keisdamas bob į madą grįžta trumpas „bliūdelio“ formos kirpimas. Be abejo, jis sukantis mados ratui grįžta gerokai transformuotas, o 2010–2011 m. rudens–žiemos sezonu jo esmė trumpai kirpti šonai ir ilgesnės masės išlaikymas viršugalvyje, taip tarsi formuojant pailgintus kirpčiukus.
Tokį kirpimą pristato Vidal Sassoon kirpimų kolekcijoje, be to, jis visai neblogai atsispindi „Burberry“ mados namų reklamose.

Vidutinio ilgio arba pailgintas kare

Pagaliau šį sezoną plaukai ilgėja. Nevertėtų šios tendencijos painioti su mums įprastu kare ar su bene pusę pasaulio moterų sužavėjusiu Victorios Beckham kirpimu, t. y. kirpimo ilgis turi būti išlaikytas tarp skruostikaulių ir pečių. Keičiantis ir nuolat tobulėjant kirpimo technikoms, madingas ir šiuolaikiškas kirpimas, atitinkamai prakarpius vidinį plaukų sluoksnį, turėtų būti tarsi gyvas ir judrus (kaip iš reklamos).

Ilgų plaukų kirpimai, arba išplonintiems plaukams – ne

Ir pagaliau – tegyvuoja ilgi plaukai su visa savo prabanga! Ilgi plaukai neturėtų būti kerpami vadinamojo itališko kirpimo principu, kai plaukų galai išploninami. Visgi iškarpyti plaukai – madingi, tačiau galuose turi būti išlaikomas plaukų kiekis, nes tik tuomet kirpimas atrodys prabangiai, o plaukai sveikai. Norint atrodyti šiek tiek ekspresyviau ar siekiant daugiau kontrasto, galima iškarpyti laiptelių principu, bet reikėtų stengtis maksimaliai išsaugoti plaukų kiekį.

Pagrindinis sezono akcentas – kirpčiukai

Patys įvairiausi: nuo trumpų iki ilgų, nuo pailgintų į šoną iki visiškai nesimetriškų. Tai tikrai gražus akcentas, leidžiantis greitai ir įdomiai pasikeisti, o kadangi variacijos tokios didelės, tai belieka džiaugtis pasirinkimo laisve. Svarbu prisiminti, jog kirpčiukai yra svarbi veido formą ir bruožus koreguojanti ir formuojanti detalė, tad juos rinktis reikia atidžiai, kad būtų pabrėžtas jūsų grožis ir veidas netaptų per daug apskritas, kvadratinis ar ištysęs.

Spalvos ir dažymas

Šį sezoną spalvos derinamos neįprastai: šiltos, neutralios smėlio, santalo, graikinio riešuto, sodrios kakavos spalvos paįvairinamos šaltais prinokusios avietės, perlo ar nublukusio itališko aukso akcentais.

Šukavimai

Šukuojant ilgus ir vidutinio ilgio plaukus dėmesys kreipiamas į laisvai krintantį tekstūros natūralumą, nepamirštant ir kirpčiukų. Trumpiems plaukams rekomenduojamas šukavimas į viršų, tačiau purus netvarkingai tvarkingas ir pageidaujama – matinio efekto. Siekiant viso to, tereikia gero kirpimo ir lengvos formavimo priemonės, kuri šį sezoną tiesiog būtina.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2010-09-16 16:07
Ieva
Agne, foto bus tam skiriam visą šį sekmadienį :)
Vida, viskas yra įmanoma :) p.s. atsakau grynai iš asmeninės patirties :)
2010-09-14 21:38
Agne
Butu smagu kokiu nuotrauku galerija pamatyt. Bus?
2010-09-14 11:26
Vida
Smagu, kad su sezona plaukai jau ilgeja:) Bait kaip juos atsiauginti nuo praejusio sezono trumpu plaukuciu:DDD