Sutuoktiniams labai svarbu kalbėtis


VESTUVINIAI KVIETIMAI PASITINKANT RUDENĮ

Kaitrius saulės spindulius palengva keičia netikėtas ruduo. Krentantys lapai sufleruoja naujas spalvas rudeniui, o vėliau – ir šaltajai žiemai. Prisitaikydamos prie orų, šiek tiek keičiasi ir tendencijos stebuklingame popieriaus pasaulyje. Bet vis dėlto prisiminimai iš vasaros taip paprastai nepaliks mūsų ir turės nemažai įtakos spalvoms, motyvams ir, žinoma, mūsų pačių idėjoms ir kūrybai.

Kaip rudenėja vasaros paletė?

Šią vasarą buvo gausu romantikos, išreikštos subtilia klasika, su prabangos atspindžiais. Vestuvėms itin tinkanti šviesaus aukso spalva, derinama su kremine ar balta spalvomis, visą vasarą nesitraukė iš vestuvinių spalvų paletės. Ateinant rudeniui, kvietimams, stalo dekoracijoms (svečių susodinimo planams, stalo kortelėms, meniu, stalo numeriams) šios spalvos taip pat yra tinkamos naudoti. Jei planuojate kvietimus teikti dar šį rugsėjį ar spalio pradžioje, galima improvizuoti lengvu puikios vasaros prisiminimu. Jei kviečiate svečius į vestuves ateinančiai vasarai, siųskite datos rezervacijos kortelę su romantiška nuoroda į vasarą. Jei pasirinksite šaldytuvo magnetuko modeliuką, visą žiemą Jūsų svečiai gyvens su aliuzija į šiltą ateinančią Jūsų Meilės vasarą. Asociacijos tik su geromis emocijomis ir vasaros gaiva. Tam puikiai tiks žalsvos ir kreminės spalvų derinys ar gėlės, jūros žvaigždės bei kiti vasariški motyvai.
Jei planuojate kviesti į vestuves, vyksiančias vėlyvą rudenį, akcentuokite žemės spalvas – tamsiai rudą, raudono vyno ar ryškiai oranžinę. Ankstyvą rudenį labai praktiška yra violetinė spalva. Švelnūs ir ryškesni violetinės deriniai gali puikiai atspindėti sezonų kaitą. Rudenį vestuvių kvietimams ir dekoracijoms galima rinktis ne tik natūralias spalvas, bet ir natūralumu dvelkiantį popierių ir aksesuarus. Popierius turėtų būti sendintas, perrištas natūralia virvele. Jei dėsite susuktą kvietimą į dėžutę, ją galite dekoruoti įvairiais papuošimais, primenančiais vasarą, bet pritaikytais labiau rudeniui: įvairiomis džiovintomis gėlytėmis, segtukais ir pan.
Jei vasarą kvietimams norėjosi itin plono ir lengvo popieriaus, tai rudeniui bei žiemai rekomenduotume rinktis aukštos kokybės storą popierių, kur šriftai turėtų būti solidūs ir sunkesni. Įterpdami nuoširdžias romantines eiles viską apgaubsite lengva rudeniška romantikos dulksna. Popieriaus dekoracijos taip pat turėtų būti šiek tiek sunkesnės nei įprastai. Tipiško rudeninio kvietimo paveikslą atspindėtų aksomu dekoruoti atvirukai ar stalo kortelės. Aksomas, nedrąsiai vėl pasirodęs praeitų metų rudenį, šiemet jau žymiai drąsiau žengia į vestuvinių idėjų pasaulį.

Vasaros atradimai ir pastebėjimai

Vasara išties buvo kupina idėjų ir atradimų. Ieškojome ne tik mes, bet ir jaunieji, pateikdami mums mįsles, kaip viską įgyvendinti, kad būtų gražu, romantiška ir unikalu.
Pastebėjome, kad vis dažniau vienu metu keliamos vestuvės ir krikštynos. Suderinti viską taip, kad akcentai būtų sudėti ten, kur reikia, išties nelengva – pradedant nuo teksto stilistikos iki pasirenkamų motyvų. Apipavidalinti kvietimą, derinant dvi šventes, galima pasitelkus antspaudų techniką. Tereikia pasirinkti simbolius ir uždėti juos ten, kur norite. Jei turite dar šiek tiek kantrybės ir kūrybiškumo (prireiks spalvotos pudros ir plaukų džiovintuvo), galite pasidaryti iškilų antspauduką.
Žinoma, tokį patį procesą galima atlikti ir su skaitmenine spauda. Bet juk rankų darbas, juolab jei tai Jūsų pačių darbas, svečiui sukels žymiai daugiau emocijų. O jei dar krikštynoms ruošiamas vaikelis, žinoma, su tėvelių pagalba, nuspręs pats prisidėti prie kvietimų gamybos proceso, tai taps daugiau žaidimu nei rūpesčiu. Stalo kortelėms, susodinimo planui, padėkoms, dovanėlėms ir panašiems dalykams taip pat galite pritaikyti šiuos antspaudukus.

Pabaigai

Kiekvienas metų laikas prisideda prie mūsų nuotaikų, idėjų, kūrybiškumo ir atneša naujų atradimų. Prisitaikius prie gamtos ir joje vyraujančių spalvų, gali atsirasti pačių unikaliausių idėjų.
P.S. Mūsų vasaros kūrybinius atradimus rasite specialiame puslapyje.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2010-09-15 13:02
Gita

Dovanėlę svečiams galima labai praktiškai panaudoti ir kaip stalo kortelę. Galima kortelę su vardu priklijuoti ar pririšti prie dėžutės kartu su kaspinuku.

Sėkmės,
Gita
2010-09-15 12:54
Tina
Grazios tikrai idejos:)
2010-09-14 21:40
Fun
Galerija labai grazi, tos rudos dezutes vilioja labai. Kaip manot, jeigu deti kiekvienam sveciui po tokia dezute su saldainiukais, ar riesutukais, o plius dezute panaudoti kaip stalo kortele. Ant dezutes priklijuoti lapeli su vardu. Ar bus labai jau perkrauta? kaip manot?
2010-09-14 11:25
Alge
Labai puikios idejos:) As planuoju vestuves lygiai uz metu ir mastau daryti stalo korteles tai obuoliukus, i kuriuos pagaliukus ismeigti:) Bet aisku dar visi metai, nuomone mano gali keistis, bet idejos jusu fainos:)