Inetos ir Martino orginalios dovanos svečiams paieškos


KAS YRA SANTUOKA?

Sveiki mielieji,
šįkart dalinamės Jūsų mintimis apie santuoką. Konkurse dalyvavo vien merginos,  o jų mintys apie šeimą ir santuokinį gyvenimą išties jausmingos. Perskaitei jų mintis?

Eglės mintys

Išgirdus žodį santuoka iš karto asocijuojasi žodziai: meilė, saugumas ir ištikimybė. Santuoka man reiškia tvirtumą ir tikrą gyvenimo išbandymą... Ar viskas bus taip kaip mažos mergaitės skaitytose pasakose?

Gintarės santuokos svajonės

Santuoka, Santuokos Sakramentas - didžiausia Dievo dovana ir palaima, kokią tik žmogus gali gauti. Pasižadėti save kitam, kuomet Jis save pažada tau. Tas žmogus tiesiog pasikeičia. Pasidaro dar artimesnis, mielesnis, mylimesnis, brangesnis. Tas, kuriuo dar labiau norisi rūpintis. Ir taip nerealu matyti, kad tas žmogus tavo atžvilgiu taip pat nuostabiai pasikeičia.

ApieVestuves.lt skaitytojos mintys

Santuoka - tai norėjimas įsipareigoti būtent tam žmogui, buvimas su juo ir laimėje ir nelaimėje, panasšus pasaulio suvokimas ir jausmas, kad būnant su juo tikrai gyveni, o ne tik leidi laiką .

Ką Beatai reiškia santuoka?

Mylėt be tikslo ir prasmės nujaust širdim kitos širdies buvimą, dviejų sielų džiaugsmą
Rūpintis kasdien be išimties, gimdyt vaikus ir teikt vilties, juoktis, kartu išgyvenant skausmą.

Justinos santuoka

Iki santuokos maniau,kad ji tai įrodymas didelės meilės, pasisakymas, kad visą gyvenimą tikrai norima praleist kartu, tačiau dabar tai supratau, jog santuoka dažniausiai būna laikinai malonus dalykas. Kiek bandyta taisyti
santykius, tačiau vienai man to padaryti nepavyksta.

Ingos santuokos supratimas

Santuoka - tai ne tik gyvenimas kartu. Man šis žodis asocijuojasi su žmonių dvipuse meile, pagarba ir ištikimybe. Į santuoką įeina visos akimirkos, nuo ašarų iki šypsenų, ir svarbiausia tai, kad nepaisant sunkumų kelyje žmonės visada išlieka šalia. Santuoka - tai yra išlikimas visada kartu ir meilėje...
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2010-10-07 13:35
Redakcija
Sveikos merginos,
aciu uz jusu komentarus. Is jusu nuomoniu sudarysime nauja tekstuka ;)
Parasykite laiskucius i redakcija@apievestuves.lt - jums mielos dovaneles, kurios tikrai pravers planuojant vestuves - vestuviu planuokliai Musu vestuves.
I laiska irasykite savo varda pavarde, miesta :)

Linkejimai
Simona
2010-10-05 00:03
Laima
Santuoka yra vyro ir moters sugyvenimo įteisinimas. Tai yra tiesiog juridinis susitarimas, savaime visiškai negarantuojantis nei meilės, nei laimės. Visa tai turi būti sukurta žmonių, o ne santuokos, santuoka tėra pranešimas visuomenei apie šeimos susikūrimą. Taigi, aš balsuočiau už Justinos mintis.
2010-10-04 21:12
Gerda
Santuoka gyvenimo kelionė dviese per kalnus, upes, krioklius ir žydinčias pievas. Kelionė į ateitį, į save, ir nuolatinė kūryba, kuri prasideda nuo stebuklo - naujos gyvybės ir jos puoselėjimo visą likusį gyvenimą :)
2010-10-04 16:29
Sandra
Manau, kad Beatos mintys man ar2iausiai 6irdies
2010-10-04 16:21
INGA
Santuoka - nuoširdžiausias būdas išreišti meilę vienas kitam. Tik esant tikriems jausmams santuoka tampa amžinu gėriu ;-)