Sutikimo krepšeliai svečiams


SVARBŪS PATARIMAI VESTUVIŲ DIENAI

Kiekviena mergaitė nuo mažens svajoja apie savo vestuves – pasakišką ir išskirtinę šventę, šviečiančią saulę, grojančią muziką, linksmus, šokančius, dainuojančius ir atsipalaidavusius svečius. Taip ir bus, jei parengsite kino filmo vertą scenarijų, būsite drausmingi ir turėsite geležinę kantrybę planuodami ir organizuodami didžiąją šventę. Atskleisiu mažytę paslaptį – Jūs galite tai pasiekti. Svarbiausia – parengti vestuvių dienos planą ir žinoti taisykles, kurių reikėtų laikytis. Štai kelios jų:

Laikas yra Jūsų priešas? Išnaudokite jį

Atminkite, vestuvių dieną labai svarbu laikytis veiklos grafiko. Grožio salonas, rengimasis, jaunikio atvykimas, fotosesija, santuoka, sveikinimai, vaišės – daugybė dalykų, vykstančių per trumpą laiką. Užtruksite per ilgai – visas planas nueis niekais. Atvyksite per anksti – būsite priversti laukti, pavėluosite – versite laukti kitus. Jei laikysitės taisyklės išnaudoti laiką 100 proc., niekam nereikės nervintis ir visi bus puikios nuotaikos.

Kelkitės anksčiau, nei reikėtų

Vestuvių rytą geriau atsikelti anksčiau ir turėti daugiau laiko pasiruošti. Taip nereikės verstis per galvą ir baimintis, kad nespėsite. Ryte pagulėkite kvapnioje vonioje, išgerkite natūralių sulčių – tai puikiai pašalins įtampą ir stresą prieš itin aktyvią dieną.

Pusryčiai – būtini

Taip, skamba lyg tai sakytų Jūsų mama, bet tai tiesa. Jei būsite pavargę ir išalkę, smagu nebus. Ryte turite sočiai pavalgyti. Jei galvojate, jog negalėsite praryti nė kąsnelio, išgerkite trintų vaisių kokteilį. Taip pat galite susiruošti užkandžių krepšelį. Jis tikrai pravers.

Važiavimas iš vienos vietos į kitą – užtrunka

Važiavimas iš vienos vietos į kitą taip pat atima daug laiko. Įvertinkite tai. Kai kurios poros automobilyje praleidžia ne vieną valandą. Pagalvokite, ar tikrai to norite? Jei nėra kitos išeities, gal linksmiau būtų išsinuomoti autobusą ir važiuoti su draugų kompanija? Ar bent jau pasirūpinti smagiomis smulkmenomis, tokiomis kaip ledai, šokoladas, šampanas ir gera muzika kelionėje.

Nuotraukos – ne mažiau svarbu

Jūsų vestuvių nuotraukos taps jūsų šeimos istorijos dalimi. Jas žiūrės jūsų vaikai, anūkai ir proanūkiai. Turbūt verta pasistengti, kad ir po daugelio metų jos atrodytų įdomios, gražios ir nebanalios. Juk dažniausiai tik nuotraukose lieka užfiksuoti visi brangiausi atsiminimai, o jas vartant sukyla emocijų banga. Todėl tikrai verta pasistengti ir vestuvių dieną skirti daugiau laiko fotografavimui. Ne visi mėgsta fotografuotis, bet patikėkite, šiuo atveju tai tiesiog būtina. Fotografavimui skirkite mažiausiai dvi valandas, pasitikėkite fotografu, atsipalaiduokite, leiskitės į lengvas avantiūras – turėsite puikų rezultatą. Plačiau apie tai skaitykite kitame mano straipsnyje apie vestuvines fotosesijas.

Šypsokitės, šokite, džiaukitės vienas kitu

Atminkite, kaip atrodysite ir jausitės savo vestuvių dieną, taip jausis ir jūsų svečiai. Šoksite Jūs, šoks ir svečiai, sakysite, kad maistas labai skanus, bus skanu ir kitiems. Jei ir ne viskas bus tobula, neparodykite to. Išjunkite susierzinimo mygtukus, nesirūpinkite dėl smulkmenų ir visiškai atsipalaiduokite. Šypsokitės, rodykite dėmesį vienas kitam, bendraukite su svečiais, tiesiog džiaukitės savo diena ir ji bus tobula.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-10-23 12:14
Mes
Mes savo vestuves irgi planavom patys, taciau buvo keletas zmoniu, kurie visa scenariju zinojo, informuodavo svecius kas bus ir tt.. O ir vedantysis vestuviu labai padejo sureguliuot sukuruot visus.
2010-10-06 21:20
Gintarė
savo vestuves planavom patys. vienintelis ir didziausias trukumas - visa dienos plana minuciu tikslumu zinojom tik mes su vyru, todel reikejo visiems sakyti, ka daryti, kada ka atvezti, kada kur paimti ir pan. Zodziu, teko patiems vadovauti paradui, o taip norejosi tiesiog dziaugtis savo svente...
Nesu tikra, ar tuokiantis dabar prasyciau vestuviu planuotoju pagalbos, bet butu verta vien del to, kad viska padarytu uz tave ir taip, kaip tu nori....