„Toma Accessories“ apie nuotakų papuošalus


VIETŲ VESTUVIŲ FOTOSESJAI IDĖJOS (I DALIS)

Šiame straipsnyje pateikiame jūsų idėjas ir pasiūlymus vestuvių fotosesijai. 
 

Beatos muilo burbulų svajonės

Visą šią savaitę galvojau, kokią vietą galima parašyti, galvojau, kur gražu, kur įdomiau, o kur gi mes su vyru darėmės nuotraukas... Ir supratau, kad ar bus tai Senamiestis, ar gamtoje, nėra iš tikrųjų svarbu. Būtina pasirinkti vietą, kuri būtų jauniesiems, jauki, miela, kur jie jaustųsi atsipalaidavę. O gal verta įgyvendinti savo svajonę, kur norėtumėt nusifotografuoti. Gal, kuri kelia prisiminimus. Mes su vyru ėjome fotografuotis ant tako, kur susipažinome. Svarbu susibendrauti su geru fotografu, kuris neglumintų. Tada bet kokioje vietoje nuotraukos bus nuoširdžios, natūralios, tikros. Mano nuomone, tą dieną nėra nieko svarbiau. Ir siūlau kuo mažiau žvalgytis į draugų, internete rąstas nuotraukas. Nes atradus *savo niekam nežinomą vietą*, nuotraukos bus pačios *originaliausios*. 
Dar turiu pastebėjimą, kad geriau išrinkti porą skirtingų vietų, nei blaškytis visur kur. Nes tada labiau pavargsti, galiausiai būna mažiau gražių nuotraukų ir į salę pulkas atvažiuoja be jėgų. Kalbu tai iš asmeninės, n-kartinės pamergės ir net jau kartą svočios, patirties.O mano svočios idėja buvo fotosesija jauniesiems žalioje pievoje su muilo burbulais (foto).
Autorius: ApieVestuves.lt skaiytojos nuotrauka
Pripirkome daug, įvairių indelių ir tiesiog pūtėme. Ir smagu, ir nuotraukos nuostabios (konfidencialios). Daug juoko, prisižaidėme kaip vaikai, merginos basomis lakstė po pievą pusdamos muilo burbulus. Nuostabiausias jausmas pailsinti kojas nuo aukštakulnių ir jie galėjo nuo mūsų pailsėti (foto). Dar kartą norėčiau pabrėžti, kad svarbiausia atsipalaiduoti.

Alinos idėjos vestuvių fotosesijos vietai

Šią vasarą atšokom savo vestuves, bet deja neįgyvendinau savo svajonių fotosesijos,nes pritrūkom laiko. Labai norėčiau naujos vestuvių fotosesijos kaime.Ten graži  gamta, rugių ir gėlių laukai, visokie vabaliukai, varlytės, drugeliai. Kaip gražiai atrodytų nuotaka bučiuodama mažą varlytę. Galima pabėgiot basom kojom kaimo keliukais ar po laukus. Nuostabiai atrodo senos kaimo bakužės, kiek jos turi paslapčių... O kokios paslaptingos nuotraukos gautųsi kai leidžiasi saulė, kai dangus rausvas! O jei tame kaime yra koks upelis ar ežerėlis, būtų nuostabu pabraidyt po vandenelį, galima ir išsimaudyt. O galiausiai ir purve nusifotografuoti neigailint drabužių. Jei nuotaka drąsi, galima padaryti ir seksualių nuotraukų. Labai norėčiau tokių nuotraukų, nes pajūris, pilis, senamiestis - jau pabodę vestuvių fotosesijos vietos.

Simonos vestuvės oro balione

Mano manymu, originali vieta vestuvių nuotraukai būtų oro balionas :) Argi ne nuostabiai atrodytų nuotrauka fotografuojant jaunavedžius oro balione iš apačios, arba iš tolo? :) Netgi pačiame oro balione, kai fone matosi nuostabi gamta. Ši idėja man kilo netikėtai: pamaniau, juk vestuvių dieną jaunavedžiai būna tokie laimingi, lyg ant sparnų, tebūnie tokia nuotrauką įamžina tuos pakylėtus jausmus, kurie lydi TĄ DIENĄ. Tegu jie skrenda lyg ant sparnų :) Deja, ši idėja man kilo po mano pačios vestuvių, ir jos įgyvendinti neteko. Bet tiems, kas dar planuoja, idėja puiki, ar ne?

Jurgitos svajonių vieta

Man štai kilo viena mintis, kad labai būčiau norėjus per savo vestuves nusifotografuoti kokiame nors atrakcionų parke (karuselėse), manau būtų, tikrai gražios nuotraukos supantis ant vaikiškų arkliukų arba kylant apžvalgos ratu.

Ernestos idėja žiemos vestuvėms

Noriu pasiūlyti savo vietą, greięiau ne vietą , o idėją vestuvinei nuotraukai. Kadangi artėja žiema, manau, būtų tikrai originali vestuvinė nuotrauka, kurioje nuotaka leistųsi su slidėmis nuo lietuviško kalnelio. Gaila, kad vestuvės buvo vasarą... aš pati tikrai būčiau ryžusis tokia avantiūrai.

Monikos pasiūlymas - žirgynas

Vieta - žirgynas. Pačiose arklidėse, kad ir puikiausiai tvarkomose, nėra steriliai švaru. Jei nuotakos suknelė balta - itin išryškėtų nelabai švarioje patalpoje. Patys pastatai žirgynuose pakankamai grubūs, o jaunavežiai vestuvių dieną jaudinasi ir savaime atrodo trapiai, tokie kontrastai labai tiktų. Gražios nuotraukos gaunasi ir su žirgais. Yra daug variacijų. Žirgyne visada būna šieno, kuris labai tinka prie jaunavedžių.

Aistės pasiūlymas

Traukinio bėgiai. Argi pati vieta nėra simboliška?

Lauros idėjos

  • Autobusų arba traukinių stotyje įlipus į autobusą arba traukinį. Argi neįdomiau nei limuzinas ar paprastas automobilis? 
  • Statybvietė - gera idėja, tiesa? Nors ir nėra labai estetiška, tačiau naujo gyvenimo statybos prasideda santuoka, ar ne? Turėtų būti linksma.
  • Orouostas. Meilė pakelia į padanges, o ir didelės šviesios erdvės...
  • Maža foto budelė. Lietuvoje man jų neteko matyti, tačiau vintage stiliaus foto būtų labai smagu padovanoti ir svečiams kaip padėkos dovanėles.

Aidos dangiškos svajonės

Idealiausia vieta vestuvių fotosesijai Maldyvų salo namukai. Jie atrodo tiesiog fantastiškai, tiesa?

ApieVestuves.lt skaitytojos idėjos

Viskas mūsų gyvenime turi savo prasmę ir reikšmę.Gyvenimo kelias sudėtas iš simbolių ir ženklų.Todėl manau kad ir TA diena turėtų būti kupina ženklų ir simbolių apie jaunųjų praeitį,dabartį bei ateitį.O kurgi daugiau jei ne teatro scenoje daugiausia ženklų,jausmų,kaukių,simbolių...Pasitelkus paslaptingą teatro aplinką ir atributiką labai nesunkiai būtų įmanoma atskleisti jaunųjų gyvenimo kelią nuo pirmos susitikimo akimirkos iki tos dienos kai jų keliai tapo vienu, o pasitelkus fantaziją žaismingai paišdykauti ir su ateities vizija.Vestuvinė fotosesija - "Meilės spektaklis",nesunkiai įgyvendinama,labai simboliška ir tuo pačiu sukurtas šedevras, tik DVIEJŲ žmonių gyvenimo ir meilės istorijos premjera be repeticijos :)
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2013-04-06 10:43
nef
Tiems kas rašo apie traukinius, bėgius, plytines senas sienas, prašau būkit žmonės nesirinkit šių idėjų, nes tai jau yra atgyvena ir tai nieko nesimbolizuoja. Amerikoje tai jau seniai yra atgyvena. Ką tie bėgiai jums simbolizuoja?
2010-10-11 11:29
Lina
Idejos tikrai superines:) pravers oij pravers..:))
2010-10-08 15:14
Ausra
kokios nuostabios idejos :)Saunuoles merginos uz ju kurybiskuma ir apievestuves komanda saunuoliai - nenustojat stebine su savo konkursais :))) o prizai kokia .... ech... :)