Ar sakyti ko norime dovanų?


KONKURSAS: SUKURK GERIAUSIĄ SCENARIJŲ, O MES JĮ TAU NUFILMUOSIM

Mielieji, šią saulėtą rudens dieną ApieVestuves.lt ir kūrybingieji  Zzet pictures skelbia naują ir išties įdomų konkursą.
Dar niekad Jūsų neprašėme atsiųsti intriguojančio ar romantiško, ilgesningo ar ... scenarijaus Jūsų svajonių priešvestuviniam video. Taip taip... Tai naujas konkursas, o jo prizas - profesionalus video, kurio aktoriais būsite Jūs patys. Ką ir kaip daryti?

Ką ir kaip daryti?

Nuo šiandien, t.y. spalio 11 dienos iki 25 dienos siųskite scenarijus elektroniniu paštu redakcija@apievestuves.lt, nepamirškite įrašyti savo vestuvių datos, prisegti nuotraukos ir parašyti jūsų vardų.
Tekstus būtinai rašykite lietuviškai (naudokite š, ž, ė ir kt. lietuviškus rašmenis), nes be jų - scenarijus tiesiog nedalyvaus konkurse. Savaitės pabaigoje publikuosime atsiųstus scenarijus portale ApieVestuves.lt
Taigi, kviečiam mūzas ir rašom scenarijus. Nugalėtojus skelbsime spalio 30 dieną, o scenarijus ir interviu su  jo kūrėjais bus publikuotas portale ApieVestuves.lt
Klipo premjera vyks vestuvių pokylio metu, po to klipas bus skelbiamas www.zzet.lt svetaineje.

Zzet pictures idėjos scenarijui

Video autorius: Daniel www.zzet.lt
Saulėti linkėjimai
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2015-05-12 09:03
Guste
dusk
2010-10-11 19:11
Simona
Sveiki, nevelu pasipirsti ir dalyvauti :) arba subtiliai uzsiminti, kad pasipirstu :) :) :)
o gali konkurse dalyvauti poros, kurios ruosiasi tuoktis :) nes viena konkurso salygu - video premjera vyks per jusu vestuves.
P.S. O jei kol kas nesiruosiate tuoktis, parodykite, kad labai norite dalyvauti ... juk vestuves vis tiek kazkada bus :) :) :)
2010-10-11 17:40
amway
gera ideja:)
2010-10-11 17:01
rucius
Laba diena,
konkurse gali dalyvauti tiktai jaunavedziu poros?
2010-10-11 15:40
migle
nuotabus konkursas:) zinome, kad operatorius yra tikras profesionalas, su suzadetinius dalyvausim konkurse:) nuostabu:))