Tuokiamės gamtai draugišku būdu


VIETŲ VESTUVIŲ FOTOSESJAI IDĖJOS (II DALIS)

 
Sveiki mielieji,
dėkui visiems, kurie dalyvavo konkurse ir siuntė vietų idėjas vestuvių fotosesijai. Konkursas baigėsi, o idėjos lieka. Šįkart dalinamės naujausiomis jūsų idėjomis, o jei įdomu ką siūlėte anksčiau - skaitykite pirmąjį straipsnį.
Autorius: Matas Juras

Justinos rudeninė pasaka

Gražu - tai, kas natūralu.
  • Pirma idėja: siūlau - vestuvių fotosesija, manau, tobulai atrodytų jei būtų daroma rudeninės gamtos fone: spalvoti lapai ant žemės ar krintantis lapų lietus, rudeninis sodas. Įsivaizduokite, kaip gražu būtų jei ir suknelė dekoruota panašiai.
  • Antra idėja: balta žiemos pasaka. Baltame sniege, baltučiai jaunieji... Baltos pusnys... 

Egidijus siūlo šuolį parašiutu - rizikinga, ar ne?

Siunčiu jums keletą ir gan neblogų pasiūlymų fotosesijai jauniesiems:
  • Netoli kelio Klaipėda-Kretinga - indėnų vado Vinetu kaimas. Manau, kad ten gautųsi gan įspūdingos foto ramiai fotosesijai.
  • Šuolis parašiutu su fotografu arba jump virve ir manau ekstrymo megėjams tiktų

Mindaugo pinčiukiškas scenarijus

Kadangi lietuviais esame mes gimę,tai galbūt ir vestuvėse bei vestuvinėje fotosesijoje nederėtų labai atitrūkti nuo lietuvių papročių,tradicijų,paveldo. Ar nesmagi fotosesija būtų pagal improvizuotą Baltaragio malūnas scenarijų.
Malūnas, jaunoji vėjyje besiplaikstančiu nuometu (galbut net šelmiškai užkibusiu už malūno sparno) :) Jaunikis žirgų kinkiniu keliu atlekiantis pas savo jaunąją... Pinčiukais galėtų pabūti pabroliai,kurie mėgintų jaunąją suvilioti ir atvykstančiam jaunikiui sutrukdyti. Basomis ežere braidančios pamergės, pinančios vandens lelijų vainiką jaunajai ir ruošiančios ją vestuvėms.Jaunoji dar su linine suknele ir su nuometu lengvai plaukiančiu vandens paviršiumi,besiirstanti valtele ežere ir palydinti paskutines mergystės minutes. Ir dar daug daug gražių šio kūrinio
akimirkų būtų galima panaudoti vestuvių fotosesijoje.

Jūratės nuotraukų vaidinimas

Vienas iš variantų gali būti vaidinimas gamtoje, tačiau turi būti dar vienas asmuo "režisierius", o jaunieji - "aktoriai" (pradedant nuo žvilgsnių vienas į kitą, priartėjimo, susikabinimo už rankučių, apkabinimo, būčinių....). Ir iš atskirų nuotraukų pagal eiliškumą sukurti pasakojimą, pasaką, fotonuotraukų knygą ar filmuką. Gali būti ir kitokios variacijos tai priklauso nuo kiekvieno išgyvenimų, poreikių ir žinoma fantazijos. Fotosesija vasaros laikotarpiu gamtoje su įvairia kaimiška atributika: botais (baloje su pakelta suknele vyras laiko sketi, botai rankose), kastuvu, šake, neštuvu su kibrais, šalia vežimo, vežime su šienu. Sėkmės!!!
Turi idėjų vestuvių fotosesijai ir Tu? Rašyk komentų skiltyje.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai