APIEVESTUVES.LT SKAITYTOJOS GERDOS VESTUVĖS

Sveiki mielieji, ApieVestuves.lt skaitytojai,
Siunčiame savo vestuvių istoriją. Kadangi norėjome vestuvinių nuotraukų kitokių nei visų jaunųjų ir kažko išskirtinio, ilgai bendraujant su fotografais jie pasiūlė nuotraukose atvaizduoti transporto temą. Transporto tema, buvo pasirinkta neatsitiktinai, kadangi mes susipažinome kelionėje.
Autorius: Fotopastele.lt
Taigi liko tik sugalvoti kur turėtų vykti fotosesija, bet viskas susiklostė tarsi savime. Kadangi priešvestuvinė fotosesija vyko autobuse, prie seno Moskvich automobilio ir galiausiai jachtoje, todėl reikėjo vestuvių dienai kažko kito.

Per vestuves romantiška fotografuotis ir automobilių salone

Vestuvių dieną nusprendėme atsisakyti banaliais virtusių limuzinų ir senovinių automobilių, todėl nusprendėme važiuoti dviese kabrioletu (buvo fantastiška kai švietė saulė ir vėjas kedeno nuometą bei plaukus). Vestuvių dieną fotografavomės automobilių salone prie įvairaus tipo mašinų ir motociklų bei geležinkelio stotyje. Patikėkit, buvo nuostabu! Paskutinė vieta senieji atrakcionai „Vytauto“ parke.

Rekomenduojame: pasirūpinkite pulku ir svečiais

Kadangi patys buvome ne kartą dalyvavę vestuvėse ir žinojome, kaip neįdomu visam pulkui vaikščioti paskui jaunuosius ir stebėt kaip jie fotografuojasi, todėl nusprendėme, kad po oficialios dalies, kol mes fotografuosimės, pulkas vyks į nuostabią sodybą miške. Ten buvo suruoštos vaišės, žaidimai, kad nenuobodžiautų belaukiant.

Piknikas ant žalios vejos

Mums atvykus į sodybą buvome suplanavę fotosesiją – pikniką. Fotografai pasiūlė pasirinkti kokią nors mums mielą spalvą. Kodėl? Ogi, kad ji vyrautų nuotraukose. Iškart nusprendėme, jog tai bus mėnyna! Nuostabu kiek visokiausių daiktų daiktelių atsivežė fotografai. Ir didžiulį mėlyną gramafoną, jaukius mėlynus porceleno puodelius, važiuodami laukuose priskynė didžiausią puokštę rugiagėlių, knygos, saldaininės ir kiti mieli niekučiai, kurie mūsų pikniką ir nuotarukas pavertė nuostabiomis!!!

Nuoširdumas patarimas - kalbėkit daug su fotogtafais

Vietas fotsesijai išsirinkti nebuvo sudėtinga tiesiog su kiekviena atrodo ir pačia nerealiausia idėja kildavo dar viena, kurią įgyvendinti būdavo lengviau. Mums labai daug padėjo fotografai. Bendraujant su jais laikas atrodo taip greit prabėgdavo. Mes ne iš tų, kurie turi daugybę idėjų, bet fotografam užvedus mus ant kelio, atrodo viskas pradėjo eitis lengviau atsirado minčių, idėjų. Be kūribingų žmonių būtų sunku taip viską suplanuoti.

Planuokite laiką

Labai svarbus dalykas jei vestuves organizuojate patys, - tai laikas. Geriausia pasidaryti planą kur norėsite nuvykti, kiek laiko ten užtrukti, nepamirškite paskaičiuoti kelionės laiko, nes tokia diena viena pasaulyje, todėl neverta nervuotis kad kažkur nespėsit ar buvo numatyta tiek objektų, kad pagal turimą laiką jų tiesiog neimanoma butų apvažiuoti.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
14
Komentarai
2013-04-04 17:25
Greta
Labai žavu:) Apie nuotraukų kokybę ir nekokybę gali spręst profesionalai, tačiau pačių foto idėjos tikrai žavios:) Viskas dvelkia gaivumu, tyrumu ir lengvumu. Žavu! :)
2011-02-01 13:33
Linas
Nuimkit nuo nuotraukų visą fotošopinį apdirbimą ir gausite, net ne vidutinę, o prastoką eilinę nuotraukų seriją.
2010-10-28 21:19
Erika
Aciu, kad pasidalinot savo ispudingu akimirku foto. Labai skoninga, grazu, miela ir svarbiausia spinduliuojat meile! :)
2010-10-25 20:01
wilo
Labai labai labai:) nerealiai atrodo nuotraukos, ir visos idejos super super:) Ta ideja su pikniku jau tokia miela:) Oij reikes megdzioti..:))))
2010-10-25 12:20
mimi
grazu, smagu, jauku, silta... :)))
2010-10-25 00:14
Laura Neimo
Svarbi diena, grazi sventi, nuostabi pora ir nuotraukos tikrai originalios !!! Daug laimes ir graziu akimirkiu siai porai !
2010-10-24 21:45
Almante
Deja ir Laura koks gi skirtumas jums patinka ar ne šitos foto, manau esmė tame, kad žmogus pasidalino savo idėjomis, įspūdžiais ir patarimais, kurie turbūt planuojačioms poroms tikrai kiek nors pravers.
Šiaip jau visi mes esame skirtingi ir grožio suvokimas skiriasi, tokiuose dalykuose vienos tiesos nerasime, o jos ieškoti net ir nereiktų...
2010-10-24 21:11
Deja
Neispudingos nuotraukos, kazko pasigedau.
2010-10-24 20:42
Laura
Gražios nuotraukos, bet nėra pačios gražiausios, esu mačiusi ir gražesnių...
2010-10-24 20:00
Gabija
Super foto ir nuotaka lb grazi. Vau