SCENARIJUS PRIEŠVESTUVINIO VIDEO

Sveiki, dalinamės Jūsų atsiųstais prieš vestuvinio filmo scenarijais. Nori dalyvauti ir Tu? Siųsk savo scenarijų, jūsų nuotrauką ir nepamiršk parašyti sutuoktuvių datos. Zzet.tv ir ApieVestuves.lt rengiamas konkursas tęsis dar savaitę. O dabar kviečiame perskaityti pirmųjų dalyvių scenarijus ir atsiųsti savo scenarijus el. p. redakcija@apievestuves.lt

Justinos scenarijus 

Filmas vyksta vakare. Moteris - juodosios mafijos lyderė. Juodas seksualus odinis kostiumas, juodi akiniai nuo saulės, aukštakulniai. Ji važiuoja apšviestomis Vilniaus gatvėmis, prabangiu juodu, tamsintais stiklais automobiliu.... Jos užduotys: pagrobti slaptajį agentą (jaunikį) - stilingas vaikinas ieškantis juodosios mafijos narių įkalčių :) Moteris privažiavus, pasinaudoja savo slapčiausia galia, nuodinguoju savo bučiniu. Ji išlipus iš automobilio stipriai jį apkabina, rankomis su juodomis pirštinemis odinėmis suima jo skruostikaulius ir giliai įsiskverbia į jo lupas .... ir jis užmiega. Ofise jis surištas ant kėdės....Tačiau net stiprios valios mafijos lyderė negali atsispirti jo gundančiam žvilgsniui... Ekrane stambiu planu jo akys ir žvilgsnis... Moterys pasimeta. Tačiau pastato sąlygas, jei nori nenukentėt gali tapti tik mano vyru.Vyrui tai nesukelia didelių problemų, jis pamirkčioja akimis, nes ją seniai myli ir abu pabėga susikbę rankomis kaip būsimi jaunieji..

Vaidos scenarijus

Nuotrauka iš asmeninio Vaidos ir Modesto archyvo
Prieš vestuvinis filmas, mano nuomone, turėtų praskaidrinti vestuvių dalyvių (tiek jaunųjų, tiek svečių) nuotaiką renginio metu.
Būtų smagu, kad prieš vestuvinis filmukas būtų su didele humoro doze bei žiupsneliu romantikos. Kad priverstų ne tik juoktis, bet ir braukti ašarą.
Kadangi mes turime kačiuką (lietuviškąjį rainiuką) ir jį labai mylime norėtume, kad ir jis dalyvautų filme (mažasis mūsų šeimos narys - katinas).
Scenarijus galėtų būti toks:
Mergina skubėdama iš namų nepastebi kaip pabėga jos kačiukas, grįžusi namo jo neranda, užklumpa didžiulis liūdesys. Klaidžioja po miestą, kabina skelbimus su kačiuko nuotrauka...
Jau apėmė neviltis, kad kačiuko nebėra... ir netikėtai į duris pasibeldžia vaikinas su rainiuku rankose. Ir taip užgimė meilė... Pasimatymas... pirmasis bučinys... romantiški pasivaikštinėjimai... sužadėtuvės... Žodžiu, improvizuoti šią situaciją galima įvairiai: gali būti pavaizduoti ir šie laikai ir , sakykime, retro...

Mantės scenarijus

Autorius: nuotrauka iš asmeninio archyvo. Nuotraukoje Mantė ir jos draugas.
Manau, kad būtų labai gražu priešvestuviniame filme pasakoti vienas apie kitą nuostabiausius dalykus, už ką vienas kitą mylime ir gerbiame. Galima būtų įterpti kelis nufilmuotus vaizdelius kaip bėgiojame gamtoje, pavyzdžiui Kauno marių pakrante ir gaudome vienas kitą. Arba galima būtų nufilmuoti mūsų draugystės pradžią, kuri vyko mano buvusiame darbe (t.y. kebabinėje). Juk į vyrų širdį - tik per skrandį. :)

Kamilės scenarijus

Autorius: nuotrauka iš asmeninio archyvo. Nuotraukoje Kamilė ir Kipras.
Mergina eina gatve ir jai nulūžta kulniukas. Ji apsidairo ir pamato automobilių saloną - servisą. Nueina ten, paaiškina situaciją ir atiduoda savo brangųjį batelį automechanikui į rankas. Laukia laukiamajame. Po kurio laiko iš serviso išeina jaunasis mechanikas ir atiduoda sutaisytą ir spindintį batelį merginai. Taip pat pasiūlo merginai apžiūrėti viršuje parduodamus automobilius. Merginai vienas krenta į akį ir vaikinukas pasiūlo išbandyti jį gatvėje. Jie sėda į automobilį ir išvažiuoja. Iš pradžių vairuoja jis. Poto jie apsikeičia. Vaikinas uždeda merginai ranką ant kojos. Tuomet vaizdas iš išorės. Rodomas tas pats automobilis stovintis šalikelėje. Vaizdas artėja ir pasimato užrasoję stiklai. Vaizdas dar priartėja ir per rasotą stikla perbraukia ranka ( kaip per Titaniką ). Tuomet vaizdas nukreipiamas į galines dureles. Jos atsidaro iš ten išlenda vaikino kojos. Vaizdas nutolsta, vaikino kojos įsispiria į proginius batus stovinčius šalia automobilio. Vaizdas persikelia prie kitų užpakalinių durelių. Jos atsiveria. Išlenda merginos kojos. Mergina įsispiria į šalia stovinčius baltus batelius, vaizdas truputi nutolsta kažkas jai paduodą " kostiumuotą"ranką. Vaizdas dar labiau nutolsta pasimato mergina dėvinti vestuvinę suknelę ir vyras padavęs ranką - jos tėtis. Vaizdas dar labiau nutolsta pasimato visas vazidas: automobilis ( gali būti jau kitas, pvz limuzinas ar kokia senovinė mašina) stovi bažnyčos kieme šalia bažnyčios vaikšto svečiai. Tetis veda nuotaką į bažnyčią, ten jos laukia jaunikis ( mechanikas).
Automechanikas pabunda ir supranta esąs servise ir viską susapnavęs.
Mergina atsipeikėja , ji užsisvajojo vitrinoje apžiūrinėdama batelius.
Jie abu susapnavo ta patį sapną vienas kito nepažinodami.
Gal kada jie susitiks?
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2010-10-19 13:17
lina
Neblogos idejos:) Konkursas tikrai neblogas, tik labai gaila, kad mes jau senai susituoke..
2010-10-18 12:34
Agne
Kokie faini scenarijai:) Reik ir mums kazka sumastyti:)