Kur praleisiti medaus mėnesį? Rekomendacijos


SCENARIJAUS IDĖJOS PRIEŠVESTUVINIAM JŪSŲ MEILĖS FILMUI (II DALIS)

Sveiki, tęsiame straipsnių ciklą, kuriuose dalinamės Jūsų siųstais priešvestuvinio filmo scenarijais.  Nori dalyvauti ir Tu? Siųsk savo scenarijų, jūsų nuotrauką ir nepamiršk parašyti sutuoktuvių datos. Zzet pictures ir ApieVestuves.lt rengiamas konkursas tęsis dar kelias dienas. O dabar kviečiame perskaityti kitų dalyvių scenarijus ir atsiųsti savo scenarijus el. p. redakcija@apievestuves.lt

Inos scenarijus

Aš Ina atsikeliu savo namuose, prabudus iš lovos basa lekiu užsikaisti kavos, įpilu ėdalo savo Laimui (jorkšyras šuniukas ), ramiai sėdėdama saulės apšviestoje virtuveje, geriu gardžią kavą:) Laimis elegantiškai ėda :) Paskrudinu skrebutį, užsitepu sviesto ir gardžios braškių uogienės, kava su užkandžiais dar gardesnė:) perverčiu spaudą ir tarp krūvos sąskaitų randu laišką adresuotą man, bet be atgalinio adreso. Vokas švelniai rožinis. Intriguoja :) Atplešiu voką, o jame pastelinių spalvų atvirutė, kurioje parašyta 13:00 susitinkam Ąžuolyne (Kaune). Šio mano, kaip aktorės, ryto veiksmas gali baigtis, kai einu į vonią, užsidaro durys ir atsidaro kitos durys.
Kitos durys, - tai mano sužadėtinio Ryčio miegamojo durys (jau filmuojame jo bute). Rodom, kaip jis su pižama ar chalatu su barzdaskute skutasi arba valosi dantis:) Į jo kambarį įbėga prancūzų buldogas Baibo. Jis juodas ir šarmingas šuo. Rytis išsispaudžia apelsinų sulčių, įpila ėdalo Baibo (galime rodyti kadre abu šunis). Rytis pasitikrina savo elektroninį paštą ir eina atgal į vonią. Po to, rodoma, kaip abu uždarome savo namų duris. Aš su Laimiu žingsniuoju į parką, o Rytis užšoka ant savo dviračio ir rieda pas mane. Staiga sustoja prie gėlių kioskelio ir nuperka man gėlių. Parke susitinkame ir vedžiojame šunis. Galima rodyti ir detales,pvz. laikrodis, rodantis lygiai pirmą valandą.

Sandros scenarijus

 
Autorius: Nuotrauka iš asmeninio archyvo. Nuotraukoje Sandra ir jos sužadėtinis
NES NIEKADA MUM MEILĖS NEBUS PER DAUG! Toks mūsų poros šūkis, tad šita daina ir galėtų skambėtii fone :))
Rimto scenarijaus neparašysiu, o tik vaizdinius.
Visą gyvenimą svajojau apie vestuviu ceremoniją pajūryje, bet tikriausiai tam nesiryšim, tad bent fotosesiją ten padaryti smagu, tai tikriausiai nepraleisim tokios progos :)
Na scenarijus taip pat būtų su pajūriu susijęs. Nieko turbūt romantiškesnio ir gražesnio nėra už ją :)
Tai vat. Scenarijus mano būtų toks pusiau romantiškas, pusiau juokingas. Mano busimas vyras žvejoja su pripučiama valtele ir sužvejoja mane. Arba ir aš galėčiau žvejoti :) Sužvejočiau savo būsimą jaunikį :)) Įsimylėtume vienas kitą iš pirmo žvilgsnio. Papludimyje dūktume, žaistume, bučiuotumėmės, glamonetumėmės, kurtume laužą, statytume palapinę ir kurtume svajonių planus. 
Pasirašytume, bet kokiai avantiūrai :)
Turiu dar vieną vaizdinį :)
Veiksmas vyktu statybose. Abu su statybininkų kostiumais, murzinais veidais, statytume savo svajonių namą. Aišku ne iš plytų, o iš ko dar, net nesugalvojau :) Padėkite mums.  Smagu buvo pasidalinti savo mintimis :) Sėkmės dalyviams :)
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai