Atsakymai į vestuvių planavimo klausimus


PRIEŠ VESTUVINIO FILMO SCENARIJUS (III DALIS)

Sveiki, dalinamės Jūsų atsiųstais prieš vestuvinio filmo scenarijais. Nori dalyvauti ir Tu? Siųsk savo scenarijų, jūsų nuotrauką ir nepamiršk parašyti sutuoktuvių datos. Zzet pictures ir ApieVestuves.lt rengiamas konkursas tęsis dar savaitę. O dabar kviečiame perskaityti pirmųjų dalyvių scenarijus ir atsiųsti savo scenarijus el. p. redakcija@apievestuves.lt

Gitos ir Andriaus scenarijus

Dar vasarą žiūrėdami vieną iš lietuviškų filmų negalėjom patikėti. Jame mūsų meilės istorijos, tiksliau susitikimo detalės. O viskas buvo taip: 
Susitikom degalinėje, pyliausi beprotiškai brangų kurą, beveik pilną baką pripyliau. Pamaitinau savo mašinytę, taip ji džiaugėsi :) Bet aš džiaugiausi neilgai. Tol kol, nepamačiau, kad savo rankinėje neturiu piniginės. Ir staiga pro duris nešamas tuščio bakelio įėjo Andrius... Tuo metu aš su degalinės operatorium bandžiau susitarti.. įgrūsti kaip užstatą savo telefoną arba laikrodį. Operatorius nebuvo itin sukalbamas. Staiga Andrius būdamas džentelmenu netikėtai pasisiūlė sumokėti už mano mašinoje esančius degalus, už paslaugą. Ne itin mane žavėjo, tas „paslauga“ žodis, bet neturėjau kitos išeities. Po ilgu derybų, Andrius sumokėjo už kurą, o aš jį pavežėjau iki automobilio.
Galiausiai jis paprašė mano telefono numerio. Kita diena gurkšnojome kava vienoke iš senamiesčio kavinukių taukšdami niekus.
Štai tokia mūsų susipažinimo istorija, manau puikus išeitų trumpametražis filmas :)

Junetos ir Kosto scenarijaus idėjos

Nuotrauka iš asm. archyvo
Ankstus rytas. Kambaryje prieblanda, ant naktinio stalelio stovi įrėminta jos [pagrindinės herojės] nuotrauka, šiek tiek tolėliau, prie lango – merginos siluetas. Ji tvarkosi savo ilgus garbanotus plaukus, subtiliais rankų judesiais brėžia pieštuku kontūrą apie lūpas, perbraukia juodu tušu per ilgas blakstienas ir patraukia durų link.
Laiptai. Skubantys žingsniai ir moteriški aukštakulniai bateliai.
Mergina artėja prie pėsčiųjų perėjos. Važiuojamąja kelio dalimi perėjos link atvažiuoja automobilis. Mergina stabteli, įsitikinti, ar automobilio vairuotojas ją pastebėjo, ir ar ruošiasi praleisti. Automobilis sustoja. Jos ir vairuotojo [pagrindinio herojaus] žvilgsniai susitinka. Ji nuleidžia akis, paspartina žingsnį ir perėjusi pėsčiųjų perėją nuskuba tolyn. Automobilio vairuotojas palydi ją akimis ir nuvažiuoja.
Priešpiečių metas. Mergina laukia lifto [panoraminio, stiklinėmis sienomis]. Atsidarius durims, ji įlipa ir greitai spusteli 1 aukšto mygtuką. Besileidžiant, ji dairosi aplink ir staiga, jos akys užkliūna už laiptais lipančio vaikino, to paties automobilio vairuotojo, kurį ji jau matė ryte, eidama per perėją. Vaikinas netikėtai pasuka galvą lifto link ir pamato į jį įsistebeilijusias gilias tamsias akis. Mergina, pamačiusi, kad jis ją pastebėjo, susigėsta, nuleidžia akis ir nusuka galvą. Liftas sustoja pirmame aukšte. Ji išlipa ir dingsta tarpduryje.
Pietūs. Vaikinas sėdi kavinukėje prie lango. Įnirtingai naršo savo kompiuteryje ir šaukšteliu maišo cukrų kavos puodelyje. Staiga kavinėje pasirodo ji [pagrindinė herojė], užima gretimą stalelį (atsisėda nugara į vaikiną) ir atsiverčia savo užrašų knygutę. Vaikinas pakelia galvą ir šypteli iš nuostabos, jis negali patikėti, kad ir vėl sutinka tą pačią merginą. Ji perbraukia rankomis per plaukus, išsitraukia veidrodėlį ir taisosi makiažą. Veidrodėlyje mergina pastebi jai už nugaros sėdintį ir į ją žiūrintį tą patį vaikiną, kurį sutinka jau trečią kartą. Ji uždaro veidrodėlį, įsideda jį į rankinę, pakyla nuo stalelio ir nei neatsisukusi išlekia pro duris. Ant stalelio lieka jos užrašų knygelė. Vaikinas pakyla nuo savo stalelio ir paima ją į rankas.
Vakaras. Vaikinas sėdi savo automobilyje, ant keleivio sėdynės guli merginos užrašų knygelė. Vaikinas nedrąsiai paima ją į rankas ir atverčia pirmąjį puslapį. Ten jis randa gražiu moterišku raštu parašytą vardą ir telefono numerį. Jis išsitraukia iš kišenės savo mobilųjį telefoną ir lėtai, drebančiais pirštais pradeda rinkti vieną skaičių po kito...[pirmame plane - mobiliojo telefono ekranas].
Mergina, dėvinti chalatą, sėdi susirangiusi fotelyje ir skaito žurnalą. Ant naktinio stalelio guli jos mobilusis telefonas. Staiga jis suskamba ir mergina, akimirką sudvejojusi, atsiliepia. Pokalbis trunka kelioliką sekundžių, nedrąsumo kupini veidai po truputį keičiasi ir tarp abiejų herojų pastebimas lengvas abipusis flirtas. Pagreitintai visa filmuota medžiaga atsukama atgal.
Ankstus rytas. Kambaryje prieblanda, ant naktinio stalelio stovi įrėminta JUDVIEJŲ nuotrauka, šalia nuotraukos guli užrašų knygutė, o šiek tiek tolėliau, prie lango – merginos ir vaikino siluetai. Jie sėdi prie stalo, juokiasi ir gurkšnoja rytinę kavą. Laikosi susikibę už rankų.
Mergina ir vaikinas eina per tą pačią perėją kartu, susikibę už rankų, drąsiai žiūrėdami vienas kitam į akis ir besišypsodami plačiomis šypsenomis.
Jie važiuoja tuo pačiu liftu, vaikinas tvirtai laiko ją savo glėbyje, glaudžia prie savęs ir bučiuoja. Ji atsako į jo bučinius ir džiaugiasi kiekviena minute praleista kartu.
Jie sėdi toje pačioje kavinukėje, bet jau ne prie atskirų, o prie vieno stalelio ir yra LAIMINGI, nes rado vienas kitą.
P.S. scenos gali būti koreguojamos priklausomai nuo aplinkybių :) Taip pat reikėtų scenarijų labiau detalizuoti, bet nenorėjome išsiplėsti ir rašyti romanų, tad smulkesnes detales galima būtų aptarti vėliau.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai