Lietuvaitės Miglės ir Carloso vestuvės Ekvadore


PATARKIT, KAIP IŠRINKTI SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDĄ?

Šįkart norime pasidalyti patirtimi ir patarimais, kaip išrinkti žiedą mylimam žmogui ir su kuo eiti šio papuošalo ieškoti. Jaučiate, kad su šiuo žmogumi norite praleisti likusį gyvenimą, ir žadate pasipiršti, bet kyla sunkus klausimas, kaip tai padaryti.

Geriausias patarėjas – profesionalas

Vyrams kartais baisu pasikliauti savo skoniu ir išrinkti patinkantį žiedą. Jie dažnai kreipiasi į merginos geriausias drauges ar net savo mamą, nes juk tik moteris geriausiai žino, kas tiks kitai. Klystate! Pirma, visų skonis yra labai skirtingas ir tai, kas patinka jūsų mamai, ne visada patiks jūsų merginai. Prisiminkite, kad žiedas yra jūsų meilės išraiška, jį įteikiate jūs, todėl šis papuošalas turi būti toks, koks patinka būtent jums. Juk tik jūs ilgus metus žiūrėsite į šį žiedelį ir prisiminsite tą akimirką, kai pasipiršote. Taigi neieškokite pažįstamų pagalbos – pasikliaukite savimi.
Apeikite kuo daugiau parduotuvių ir apžiūrėkite gausybę žiedų, kad išsiaiškintumėte, ko norite. Sužinokite vyraujančias kainas ir tik tuomet priimkite sprendimą. Nuspręskite, kokios formos žiedas ir už kokią kainą jums yra priimtinas, ir kreipkitės į profesionalus.
Netikėkite, kad pardavėjai būtinai nori įpiršti kuo brangesnę prekę. Vis dėlto jei tokių sutikote – aplenkite šią parduotuvę iš toli. Geras pardavėjas jums turi padėti apsispręsti, bet ne piršti savo nuomonę. Nesidrovėkite pasakyti, už kiek norite įsigyti žiedą, ir nepamirškite paklausti apie priežiūros ypatumus, garantinį aptarnavimą. Apie žiedų formas, madas ir šiuo metu vyraujančias tendencijas jau rašėme atskirą straipsnį.
Ne mamai reikės gyventi su jūsų išrinktąja, todėl ir žiedą turi rinkti ne mama, o jūs.

Žiedus rinkitės atsakingai

Jei kančios išrinkti sužadėtuvių žiedą skirtos tik vaikinams, vestuvinių žiedų paieškomis turite užsiimti abu. Dauguma vyrų (bet ne visi) parduotuvių lankymo maratoną prilygina kopimui į Everestą, todėl patariame pirmus porą kartų juvelyrinius salonus aplankyti vienai, nebent jūsų išrinktasis mėgsta vaikščioti po parduotuves. Sužinosite, kokios tendencijos, kainos vyrauja, kurioje parduotuvėje jums priimtinausias aptarnavimas. Kai žinosite, ko maždaug norite, kibkite į parankę partneriui ir pirmyn į paieškas.

Nuoširdūs patarimai prieš perkant

  • Žiedus rekomenduojama pradėti rinktis prieš tris–keturis mėnesius. Jei žvalgybos užtruks mėnesį, dar mėnesį jūsų išsirinktus žiedus gamins, o mėnuo ar du liks nenumatytoms aplinkybėms ar tiesiog ramiam vestuvių laukimui.
  • Niekada nepirkite žiedų iš karto. Ateikite apžiūrėti ir matuotis bent du kartus, nes nuomonė labai greitai keičiasi: kas vieną dieną gražu, kitą dieną jau gali nebepatikti.
  • Visus jums patikusius žiedus reikia matuotis, nes tai, kas tinka vienam, gali netikti kitam. Visai kaip drabužiai. Nerekomenduojame matuotis žiedų po audringo vakarėlio, pirčių ar ligų – tuomet pirštai labiau ištinę.
  • Nebijokite juvelyrikos salone praleisti daug laiko – žiedų matavimasis ir apžiūra gali užtrukti dvi–tris valandas, todėl nesijauskite nepatogiai.
  • Nefotografuokite žiedų – nuotraukos iškreipia ir neperteikia žiedo grožio ar patogumo. Todėl per daug nesižavėkite žiedų pirkimu internetu, nes galite skaudžiai nusivilti.
  • Nemėgdžiokite kitų – nesvarbu, kokį gražų žiedą turi jūsų draugė, nebūtinai jis dailiai atrodys ant jūsų rankos.

Nebijokite būti išskirtiniai, nes būtent tokie esate!

P.S. Ar žinojote, kad jei nežinai savo mylimosios pirštuko dydžio rekomenduojama jei įmanoma, trumpam nugvelbti bet kokį merginos žiedą ir skuosti į artimiausią juvelyrikos saloną – ten gal ir nerasi norimo žiedo, bet specialistai pasakys, kokio dydžio žiedus nešioja mergina.
Daugiau patarimų skaitykite straipsnyje Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?
O sužadėtuvių žiedų galeriją galite peržiūrėti specialiame nuotraukų albume ApieVestuves.lt Facebook puslapyje arba Fashion Gold puslapyje. 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2017-05-24 12:44
Valentinas
Na nežinau nenurašyčiau žiedų pirkimo internetu. Bent man pasisekė perkant internetu https://auksomeistrai.lt/suzadetuviu-ziedai sužadėtuvių žiedą. Tuo metu vyko puiki akcija, sutaupiau ir turėjau puikią progą palyginti žiedus įvairiose internetinėse juvelyrikos parduotuvėse.
2010-12-01 18:16
Laima
Jeigu jis ir ji tikrai labai gerai pažino vienas kitą,ir yra artimi ne tik kūnu, bet ir siela, tai tikrai turėtų žinoti kas patiks ar nepatiks antrajai pusei... Apsispręsti reikia pačiam, juk visi mes esame savo laimės kalviai - ką " nusikalsim " tą ir turėsim... O būsimas bendras gyvenimas turėtų būti - ne gerų tetų ar dėdžių , o mūsų pačių kūrinys... Aš manau, jeigu žmogus nežino kas patiks jo išrinktajam, tuomet jis yra arba visiškas "kelmas", arba dar nepažino savo antros puselės, ir verta pagalvoti - ar tą žiedelį iš viso reikia dovanoti?.. o gal dar "nesirišti kilpos ant kaklo" sau ir kitam :):):)... Sėkmės visiems neapsisprendusiems...
2010-11-03 13:15
Lina
as savo brangiojo stiliumi tai nepasitikiu:DDDD kiek dovanojo papuosalu, tiek nepataike. Tai jau geriau su ziedeliu, lai pasitaria:)
2010-11-01 12:26
Gabija
to Vilija:
o as manau, kad ta akimirka net ir geriausiai tavo stiliu arba mano stiliu ismanancios drauges persistengia... o be to tai dvieju zmoniu reikalas ir ko cia dar kisti visus kitus... :)
2010-10-29 11:09
Vilija
As tai nesutinku su nuomone, kad neieskoti pagalbininku, pazystamu, kurie patartu koki zieda rinkti. Aisku vaikinui i ziedo paieskas nereiktu vestis savo mamos ( kazkaip nznau ar smagu butu, suzinojus, akd zieda uosviene isrinko), veskites keleta draugiu merginos. Juk drauges labai gerai zino, kokius niekucius, papuosalus megsta jusu busimoji.