Išvažiuojamoji santuoka gamtoje


IDĖJOS ŽIEMOS VESTUVĖMS: VESTUVINIAI ŽIEDAI

 
Juvelyrikos, o tiksliau sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų ekspertė, Julija Gerlich, paklausta, kokį žiedą rinktusį savo vestuvėms, sako, kas „Nesirinkčiau jokių įmantrybių“.

Žiemą norisi puoštis

Jau dabar regiu, kaip žiemą žaižaruoja šviežias baltut baltutėlis sniegas ir palengva krenta spindinčios lengvos snaigės... Nors papuošalai nepriklausomi nuo sezono: nederinami nei prie oro, nei prie metų laiko, vis dėlto žiemą norisi puoštis kitaip. Kai pagalvoju apie vestuves žiemą, iškart mintyse sulyginu sniego spindėjimą su briliantais. Nuotakos papuošalai žiemą turėtų tviskėti permatomu baltumu, akinančia saulės šviesa, atsispindinčia nuo balto žemės patalo.
 

Žiemą labai tinka baltas auksas ir deimantai

Neplanuoju vestuvių, bet žinau, ko norėčiau – balto aukso žiedo su deimantu. Deimantas turėtų būti ne bet koks, o apdirbtas pagal naujausias technologijas. Jo viduje turėtų būti daugiakampė žvaigždė, suteikianti šiam brangiam akmeniui dar daugiau spindesio*.
Žiedelis būtų itin paprastas – tradicinio blizgaus paviršiaus, be jokių raštų ar kokių nors papuošimų. Tiesiog jo viduryje kaip vienintelis ir pagrindinis akcentas būtų minėtasis deimantas. Kokio dydžio? Tokio, koks netrukdytų žiedo mūvėti kasdien, bet tikrai nemenkas.

Visos nuotakos nori puoštis, tiesa?

Kaip aš atrodyčiau per vestuves. Žinoma, pasipuoščiau puikia balta suknele, o prie jos priderinčiau klasikinius deimantinius auskarus „taškiukus“. Lyg du sušalę vandens lašeliai spindėtų mano ausyse. Ant kaklo pasikabinčiau nedidelį man brangų ir atsiminimais apipintą deimantinį pakabuką su balto aukso grandinėle. Viskas – nieko daugiau. Apyranke nesipuoščiau, kad nebūtų per daug ir neužgožtų vestuvinio žiedo. Lyg ledo karalienė ar snaigių princesė šaltą žiemos dieną...
Paklausite, kodėl ne perlai? Man perlai yra vasaros šauklys – jie šilti ir net baltieji atspindi įvairias vasariškas spalvas.
Ką pasiūlyčiau savo būsimam vyrui? Balto aukso žiedą. Jei labai norėtų – su nedideliu deimantu, bet tikrai nieko įmantraus. Juk mes – lyg laike sustingę žiemos karalius ir karalienė.
* Tik aukščiausios kokybės apvaliuose deimantuose yra vadinamosios širdys ir strėlės (Hearts&Arrows). Juose galime pamatyti 8 širdutes arba 8 strėles, kai žiūrime į paviršių su padidinamuoju stiklu.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2010-11-27 00:28
do
as tai isitikinus, kad perlai nesa laime:)

apie perlus http://www.akmensmagija.lt/lt/akmenys/akmenys-p-u/...
2010-11-24 21:29
Ingrida
O ka galvojate apie perlus? Merignos nejaugi tikrai jus tikit, kad nesa nelaimes????
2010-11-24 15:35
ugne
Aiski informacija apie ziedus:)
2010-11-23 19:54
Igne
As ziema matyt atkreipciau demesi i siltus hand made papuosalus. Kaip puosti plaukus ir kt. Bet svarbiausias akcentas - siluma :)
2010-11-23 18:34
Evelina
As ziema atkreipciau demesi i kitus aksesuarus, tokius kaip batai, kepures, salikai, pirstines. O ziedai turi buti tokie kokie yra svajoniu ir galimybiu derinys:) Va kaip surasiau.
2010-11-23 17:58
Egle
O ka manot apie sidabrinius vestuviu ziedus? Nes kiek skaiciau visur auksas, auskas..
2010-11-23 17:50
Irena
Ziema balta, ir baltas aukstas tikrai turetu dereti. Taip kaip rudeni geltonas, prie lapu auksiniu:)
2010-11-23 17:24
Juni
Tik aukščiausios kokybės apvaliuose deimantuose yra vadinamosios širdys ir strėlės (Hearts&Arrows). Juose galime pamatyti 8 širdutes arba 8 strėles, kai žiūrime į paviršių su padidinamuoju stiklu. Kaip idomu. Bet man nesvarbu ar ziedas su deimantu ar jame yra tu streliu:DDD Juk neziuresi su padididnimo stilu kaskart:) Svarbiausia, kad ziedas butu nuo mylimo vyro.
2010-11-23 15:36
Asta
Planuojam vestuves ziema. Dar nepradejom ieskoti ziedu, bet jau atejo laikas, svente sausio men. Ideja baltom vestuvem baltas auksas mums patiko:)