Nuotakos įvaizdis iki 400 Eur


IDĖJOS ŽIEMOS VESTUVĖMS 2010 M.

Mielieji, ApieVestuves.lt skaitytojai ir kolegos,
mažytėmis baltomis snaigėmis pasipuošė miestai ir miesteliai, o mūsų namuose randasi vis daugiau Kalėdinių dekoracijų, galvojame apie dovanėles ir rašome laiškus Kalėdų seneliui. Gražiausios šeimos šventės jau greitai, bet ApieVestuves.lt redakcija gauna vis daugiau ir daugiau Jūsų laiškų, kuriuose prašote pasidalinti vestuvių idėjomis žiemai. Išduosime paslaptį šiemet net kelios poros tuokiasi per Kalėdas. Linkime Jums gražių vestuvių ir dalinamės, jau tradicija tapusiu vestuvinių idėjų albumu žiemos vestuvėms ApieVestuves.lt Facebook.

Apie kvietimus žiemos vestuvėms

Vestuvinių kvietimų žiemos sezonui variantų gali būti išties nemažai. Žinoma, žiemiškiausios ir šaltajam sezonui labiausiai tinkamos spalvos yra balta, sidabrinė, mėlyna, vyšninė, tamsiai žalia. Kvietimas galėtų būti matinės mėlynos spalvos, bet kokios formos, atlenkiamas. Viršelį rekomenduojama puošti sidabriniais iškiliais raštais, pavyzdžiui, lengvomis snaigėmis. Tekstas turėtų būti apipavidalintas sidabrine iškilia spauda (termografija). Gražu, šilta, subtilu. Kvietimą galima įpakuoti kaip Kalėdų dovanėlę – jį įdėti į dėžutę ir perrišti kaspinėliu. Puiki kalėdinė dovana artimiesiems švenčių proga - rašo Gita.
Daugiau apie kvietimus, stalo korteles ir dovanėles svečiams skaitykite ApieVestuves.lt ekspertės Gitos straipsnį,

Vestuviniai ir sužadėtuvių  žiedai

Ką pasiūlyčiau savo būsimam vyrui? Balto aukso žiedą. Jei labai norėtų – su nedideliu deimantu, bet tikrai nieko įmantraus - rašo juvelyrikos ekspertė Julija. Daugiau apie vestuvinius žiedus žiemai skaitykite jos straipsnį. 
ApieVestuves.lt Facebook puslapyje žiūrėkite vestuvinių, o Kaip pasipiršti Facebook puslapyje vartykite sužadėtuvių  žiedų galerijas.
Tęsime straipsnių ciklą Žiemos idėjos vestuvėms iki pat pavasario, o dabar siunčiame muzikinių linkėjimų ateinančioms Kalėdoms ir Jums :)
Linkime laimingo ir mandariniais bei cinamonu kvepiančio Kalėdų laukimo ir dosnaus Kalėdų senelio.
Nuoširdžiai,
ApieVestuves.lt komanda
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
11
Komentarai
2010-12-01 13:09
Ugne
Kai tokie salciai pas mus, tai net nesinori galvoti apie vestuves ziema:DD