VAMP PRISTATĖ NAUJAUSIĄ KOLEKCIJĄ

Gruodžio 17 dienos visos Lietuvos nuotakos laukė taip, kaip Sekso ir miesto deivės su kitomis niujorkietėmis laukia Mados savaitės. Šiandien nuotakų mylimiausi mados namai VAMP pristatė naują vestuvinių suknelių kolekciją.
Visą vasarą grožėjausi garsiausių vestuvių fotografų darbais, kuriose jie anonsavo Linos ir Tado, Justinos ir Tomo, Gintarės ir Donato ir visų Jūsų vestuvių fotosesijų nuotraukas. Nepatikėsite, keliose iš jų gražuolės nuotakos vilkėjo mados namų Vamp sukneles. Susitikus su jaunavedžiais pasikalbėti, kokias vestuves jie įsivaizduoja, iš kas antros nuotakos išgirsti, kad ji yra įsimylėjusi Vamp sukneles. Prisipažinsiu, ir mano numylėtąją Vamp sukenelę žudikę pirmoji apsivilko viena geriausių draugių... Jos princas pasipiršo greičiau. Šiandien džiaugiuosi galėdama su visomis nuotakomis pasidalinti naujausia Vamp mados namų suknelių kolekcija PAVASARIS–VASARA 2011.
Vamp mados namų dizaineris Arvydas dalijasi įspūdžiais po ką tik pasirodžiusios kolekcijos. Įspūdžiai dar švieži ir, rodos, kraujas gyslose ima greičiau tekėti. Kiekviena suknelė – tarsi kūdikis. Tad vis dar apie tas pačias gražias ir baltas vestuvines sukneles trumpai pasikalbėjome su Arvydu.

– Kas tapo šios kolekcijos mūza? O gal reikėtų sakyti mūzomis?

– Mūzos, mūzos... Kaip visada – tobula moteris. Gal Dita Von Teese, gal Greta Garbo... Negaliu išskirti vienintelės. Aš stengiuosi neužsikirsti ties viena idėja. Kurdamas siekiu panaudoti kuo daugiau kirpimų, išgauti įvairias formas, eksperimentuoti su audiniais. Mano kuriamas stilius galėtų būti apibūdinamas taip: žaisiminga klasikinė romantika, kuri dera su griežta vampiška stilistika, nuo kurios ir prasidėjo visa kūryba.

– Kokią ateinančių metų nuotaką matote?

– Man labai svarbu, kad ne drabužis puoštų nuotaką, bet kad ji, vilkėdama „Vamp“ sukneles, atsiskleistų visu grožiu. Patikėkite, tikrai nereikia, kad suknelė būtų įspūdinga ir labai brangi, svarbu, kad ji derėtų prie nuotakos charakterio, būdo, vietos, kurioje vyks vestuvės... Žinoma, nepamirškite formų. Labai svarbu paryškinti tai, ką moteris turi gražiausia.

– Kuo išskirtinė ši kolekcija ir kokiai moteriai ji skirta?

– Ji tikrai išskirtinė modelių gausa – net trisdešimt skirtingų suknelių. Ši kolekcija žymiai skiriasi nuo lietuvaičių pamėgtų tradicinių pūstų suknelių. Neapsigaukite, nes tiesi itališko šilko suknutė žemiau kelių su keliais raukinukais, susiųta dviejomis siūlėmis, gali būti žymiai įspūdingesnė ir prabangesnė nei paraukus šimtą metrų tiulio... Paprastoje suknelėje slypi kita suknelė ir aukštosios mados kirpimo subtilybės, įvaldytos per septynerius kūrybos metus.
Dar kartą sveikiname mylimiausius nuotakų mados namus pristačius naujausią kolekciją. Linkime papuošti dar daugiau nuotakų.
O, mielos nuotakos, noriu priminti, kad jau pats metas pradėti dairytis suknelių. Auksinis patarimas Jums - matuokitės, matuokitės ir dar kartą matuokitės. Juk ta suknelė, kuri ant pakabos atrodo žavingai Jums gali visiškai netikti ir atvirkščiai.
Daugiau straipsnių apie nuotakos stilių skaitykite specialioje ApieVestuves.lt rubrikoje.
ApieVestuves.lt skaitytojos Linos pageidavimu ApieVestuves.lt Facebook puslapyje pristatome didelę trumpų nuotakos suknelių galeriją.
Visada su meile ir apie meilę – Simona
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
18
Komentarai
2010-12-22 10:59
Evelina
taip jau laukiau tos naujos kolekcijos, nes senoji jau nusibodo, pavartydavai zurnalus ir kas antra nuotaka budavo ja apsiredzius. o sita kolekcija kol nauja tol grazi.
2010-12-21 10:49
Kristina.L
Modeliukai grazus.Bet ir kainos grazios kaikurios:)
2010-12-20 18:24
Gryte
Labai grazios, tikrai talentingi zmones jas kuria.
2010-12-20 10:25
Vyte
Kai siuvausi savo suknele, tikrai turejau galimybe tai padaryti bet kur. Darugiu parekomenduota nuzingsniavau i Vamp mados namus. Ir is kart mane suzavejo malonus demesys, minciu isklausimas, patarimai ir tt... kai siuvo suknele labai nervinausi, vis delto suknute didziajai sventei, pirma karta aplamai ruba siuvausi. Likau suzaveta ir patenkinta. Nes nebuvo jokiu kliurku, viskas buvo idealiai atlikta, be priekaistu.
2010-12-19 14:21
puke
Grazios suknutes, zavios labai:) Ypac tos trumputes
2010-12-19 12:47
Ilina
Aisku salonuose yra visko.. jei eisi i koki nuomos salona stoties rajone ...:))) tai gal ir rasi su tais lankais ir ttt... Reikia eiti i normalius salonus, issakyti svao pageidavimus ir manau pades. As is vis nesureiksminu sukneles kaip tokios. Ir nezadu moketi 10 tukst uz ja:)))Juk per vestuves ne suknele svarbiausia.
2010-12-19 01:27
Toma
:) nu aisku man tai Vamp lietuviski Chanel mados namai :) man jau geriau tokios sukneles, o ne kicines nuomos salono suknes... tfu vakar su drauge ejom matuotis i viena saloniuka... tai feeeeee su lankais dar yra sukniu ir jas siulo kapi sezono naujienas :) aina sau..... :)
2010-12-18 13:23
Kamille
As nelabai suvokiu kodel visos alpsta del siu mados namu sukneliu, taip jos grazios, bet...ne tiek ipatingos, bent jau is foto..
2010-12-18 12:56
Mile
Sukneles fantastiskos.
2010-12-18 12:06
Inga
Bet jeigu fotosesija butu buvus gamtoje tarkim, tai netaip atkreiptum demesi i suknele, dabar viskas aisku. Matai tik suknele, daugiau niekas neblasko demesio