Mes darom kitokias vestuves nei kiti


NAUJAMETINIO MAKIAŽO IDĖJOS

Naujieji metai – šventė, simbolizuojanti naują pradžią, todėl tai puiki proga sužibėti, eksperimentuoti, keistis ir nustebinti draugus nauju įvaizdžiu, drąsesnėmis idėjomis. Visuotinis šurmulys įtraukia visus, o moterys paskutinę senųjų metų dieną nori išsiskirti iš minios, atrodyti išskirtinai ir žavėti aplinkinius, todėl dažnai tam ruošiamasi iš anksto. Jei dar nesate apsisprendusi dėl naujametinio makiažo, „Carolinos“ makiažo studijos vizažo specialistai skuba į pagalbą ir pateikia keletą patarimų, kad atrodytumėte madingai ir išskirtinai.

Rekomenduojami makiažo akcentai

Autorius: G. Žilinskas
Šios žiemos sezono metu išryškinamos kelios pagrindinės tendencijos: padūmavusios akys, ryškios lūpos ir natūralumas, todėl pasirinkti artimiausią įvaizdį gali bet kokio makiažo mėgėjos. Studijos specialistai, kad ir visiškai nenutoldami nuo minėtų tendencijų, šventinio vakaro metui siūlo šiek tiek jas pakeisti, elgtis drąsiau ir pritaikyti būtent naujametinei šventei. Kitaip tariant, Naujieji metai – puikus laikas suspindėti tiesiogine šio žodžio prasme. Siūloma nebijoti ryškių, intensyvių, žėrinčių spalvų. Taip pat nepamiršti priemonių su blizgiomis dalelėmis.

Padūmavusios akys nebūtinai juodos

Jei pagrindinį dėmesį norite sutelkti į akis ir susikurti dramatišką, jau klasika tapusį padūmavusių akių makiažą, nebūtina naudoti tik juodą spalvą. Ją galite keisti kitomis – puikiai tiks: tamsiai mėlyna, ruda, pilka, bronzinė, purpurinė, violetinė, samaninė spalvos. Galite rinktis matinį šio makiažo variantą, bet taip pat siūloma voko vidurį padengti ir blizgančiu pasirinktos spalvos tamsiu šešėliu. Makiažas turi būti lyg „išplaukęs“, be griežtų linijų. Tik nepamirškite, kad jei daromas dūminis makiažas, oda turi atrodyti ir būti padengta idealiai, būti be jokių paraudimų ar kitų smulkių trūkumų.

Žėrintys šešėliai gali būti madingi

Nebijančioms eksperimentuoti, siūloma išbandyti arba iš naujo atrasti blizgantį, ryškių spalvų, pavyzdžiui, mėlynos, bronzos ar aukso spalvos, kosmetinį akių pieštuką ir žėrinčius šešėlius. Pieštuku storesne linija veskite tiek viršuje prie blakstienų, tiek apačioje. Toks pieštukas suteiks žvilgsniui gilumo, o jūs atrodysite drąsiai ir išskirtinai. Naudodamos blizgius akių šešėlius, taip pat nebijokite ryškesnių spalvų: mėlynos ar net žalios bei oranžinės, kad akys tviskėtų. Dar didesniam akių išryškinimui, jų pagilinimui ir išraiškingesniam žvilgsniui pasiekti patartina klijuoti dirbtines blakstienas arba kuokštelius, o lūpas pakanka padažyti šviesiu, kūno spalvos ar bespalviu blizgesiu.

Žaiskite su spalvomis

Jei vis dėlto pagrindiniu akcentu norima palikti lūpas, taip pat siūloma būti drąsioms ir žaisti su spalvomis. Madingų lūpų dažų spalvų paletės diapozonas itin platus – nuo klasikinės raudonos ir visų jos atspalvių iki gilios juodųjų serbentų ir beveik juodos spalvos. Nebijokite netgi žiūrint iš šalies „rėkiančių“ spalvų. Drąsiai rinkitės fuksijos, ryškiai rožinę ir ryškiai oranžinę spalvas. Jei norite dar labiau išsiskirti, naudokite violetinius ar mėlynus lūpų dažus. Naujametiniui vakarui patartina naudoti blizgančias spalvas, kad lūpos žėrėtų iš tolo. Vienas iš būdų išgauti norimo blizgesio – ant lūpų centro patepti intensyvių aukso arba sidabro spalvos akių šešėlių su blizgučiais sumaišytų su bespalviu blizgesiu ir viską šiek tiek paskirstyti link lūpų kraštų. Tokį makiažą derinkite prie natūralaus akių makiažo.

Išryškinkite antakius

Makiažo meistrai nepamiršta ir natūralaus makiažo, kuris labai madingas bus ir likusį žiemos sezoną, mėgėjų. Tačiau į elegantišką ir natūralų įvaizdį siūloma įnešti bent šiek tiek blizgių akcentų. Puikiai gali tikti skruostikaulių paryškinimas bronzos, apelsino, rausvos, rožinės spalvos blizgesniais skaistalais. Skruostikauliai taptų akcentu ir trauktų dėmesį. Taip pat akcentuoti galima antakius. Išryškinti antakiai žvilgsniui suteiktų griežtumo bei paslaptingumo.
Nepamirškite – Naujieji metai yra puiki galimybė rinktis drąsų, ekstravagantišką makiažą. Makiažas gali perteikti jūsų požiūrį į šventę, atspindėti nuotaiką, tad nebijokite išbandyti naujovių ir ženkite į naujus metus žaismingai ir ryškiai.
Teksto autorė: Ugnė Ežerinskaitė
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2010-12-30 18:14
gerda
O man patinka blizgesys :) Butinai pasinaudosiu patarimai :) like it spaudziu
2010-12-30 18:14
gerda
O man patinka blizgesys :) Butinai pasinaudosiu patarimai :) like it spaudziu
2010-12-30 18:14
gerda
O man patinka blizgesys :) Butinai pasinaudosiu patarimai :) like it spaudziu
2010-12-29 20:35
Ineta
Na perskaicius tekstus galima bent i salis neklaidzioti, pas mane per darbo baliu dar buvo tokiu kaimu kurios ryskiai melynus seselius uzsidejo ir rausvas lupas :) ps ne kaukiu balius buvo :D
2010-12-29 20:34
Toma
O vau... ir as noreciau tokios fotosesijos. Kad tik perskaite straipsni visos galetu ismokti dazytis. UZsides kokia kaimo undine blizguciu daug ir vaidins Yva :)
2010-12-28 19:52
Elena
tos fotkes raudonam fone wauuuuuuu