Kuo skiriasi vestuvės pagal biudžeto dydį


KOKS YRA IDEALUS ŽIEDAS IDEALIAI SUŽADĖTINEI?

Jau prieš Kalėdas prasideda, o prieš Valentino dieną ypač padaugėja susirūpinusių vaikinų, kurie šiomis progomis nori žengti vieną svarbiausių žingsnių gyvenime – pasipiršti mylimajai. Todėl vėl norime plačiau panagrinėti šią temą. Kalbėti apie sužadėtuvių žiedų tendencijas, madas ir naujoves be galo sunku, nes jų tiesiog... nėra, bet patarti mes vis tiek norime.

Visos jos skirtingos.

Dažnai „Fashion gold“ salone vaikinai prašo idealaus žiedo su idealiu deimantu savo merginai, nes ji esanti ideali. Koks būna mūsų atsakymas? Visi deimantai, net aukščiausios kokybės, idealiausio skaidrumo yra skirtingi kaip ir jų merginos – nei žmonės, nei akmenys nesikartoja ir kiekvienas jų yra unikalus.
Aš ir mūsų salono darbuotojos esame amžinos romantikės, todėl tvirtai tikime, kad žiedą turi rinkti vaikinas. Neveskite jos matuotis ar rinktis sužadėtuvių žiedo. Žinoma, tai nieko blogo, bet vis dėlto... Juk svarbiausia ne žiedas, ne deimanto dydis (nors, žinoma, kuo didesnis, tuo geriau), bet Jūsų poelgis. Jei mergina jo neįvertins ir gavusi žiedelį pradės raukytis, gal vertėtų susimąstyti?
Nesijaudinkite dėl žiedo dydžio – sunku pataikyti tiksliai, todėl mes padidiname arba sumažiname šį papuošalą nemokamai. Verta prisiminti, kad tai galima daryti tik vieną kartą, nes vėliau iškraipoma metalo struktūra, todėl nesitikėkite su tuo pačiu žiedu pasipiršti trims.
Išrinktą žiedą galite paversti unikaliu – išgraviruokite jį Jai skirtais žodžiai. Tik prisiminkite, kad graviruojami gali būti ne visi žiedai – kai kurie sužadėtuvių žiedai tiesiog per ploni.

Klasika „valdo“

Naujovės? Tendencijos? Fantazija yra beribė, todėl juvelyrai yra sukūrę ar gali sukurti įvairiausių įmantrių juvelyrinių gaminių, skirtų ir sužadėtuvėms, bet ar verta juos rinktis? Atsakymas trumpas – skonio reikalas, kuris tikrai neturės įtakos bendram Jūsų gyvenimui.
Jei vestuviniuose žieduose nėra vienareikšmio atsakymo, tai sužadėtuvių žiedų rinkoje galime drąsiai teigti – klasika „valdo“. Plonas geltono ar balto aukso žiedelis su įsodintu deimantu centre. Deimantas dažniausiai būna vienas ir nuo vyro piniginės storio priklauso jo dydis.
Dabar dažnai rašoma, kad sužadėtuvių žiedui tinka ir kitoks akmuo. Vienas simbolizuoja meilę, kitas ištikimybę, dar kiti – įvairias teigiamas tarpusavio santykių savybes, o deimantas vadinamas amžino gyvenimo simboliu. Meniškas apibūdinimas iš tiesų slepia labai paprastą techninę savybę – sužadėtuvių žiedą mergina mūvės kiekvieną dieną, todėl itin svarbu, kad akmuo būtų tvirtas, o juk tvirčiausias akmuo pasaulyje yra būtent deimantas. Jis neįskils, nenuskils, nesutrupės ir liks Jūsų vaikams ir vaikų vaikams, kitaip nei perlas ar rubinas.

Žiedą turiu, kas toliau?

Nors esame žiedų ekspertai – ne renginių organizatoriai, bet šįkart nusprendėme šiek tiek palengvinti Jūsų kančias. Pabandysime išvardyti kuo daugiau vietų, kuriose galima pasipiršti:
Vakarieniaujant žvakių šviesoje (tik nekiškite žiedo į tortą – papuošalas aplips kremu, o sužadėtinė gali užspringti).
 • Pakilus į televizijos bokštą pasigėrėti panorama.
 • Surengus iškyla miške su karštu vynu.
 • Atsipalaidavus vonioje su žiedlapiais ir žvakėmis.
 • Pajūryje leidžiantis saulei.
 • Paryžiuje Eifelio bokšte – banalu, bet vis dar populiaru.
 • Užsakyk ledo aikštelę tik Jums dviem ir skambant romantiškai dainai įteik žiedą.
 • Suorganizuok romantiškiausią rytą pasaulyje – tegu mergina pabudusi ant pagalvės pamato siurprizą.
 • Aplankykite visas labiausiai mėgstamas vietas.
 • Pasipiršk ten, kur įvyko pirmasis Jūsų pasimatymas.
 • Mergina yra užkietėjusi sporto aistruolė? Paprašyk piršlybas parodyti per ekraną.
 • Jei oras gražus, pakilkite oro balionu į dangų.
 • Šiltuoju metų laiku – valtelėje ar jachtoje.
 • Pasiūlyk smagią judviejų fotosesiją ir vidury jos netikėtai užklupk – fotografas spės įamžinti Jos nuostabą.
 • Jei mergina turi mėgstamą lietuvių dainininką, paprašyk jo sudainuoti jos mėgstamą dainą ir pasipiršk.
 • Jei mergina nėra jokio dainininko gerbėja, serenadą po jos langais sudainuok Tu.
Be to, dar kartą sakau, kad esu romantikė, todėl, mano manymu, priklaupimas ant vieno kelio tiesiog būtinas.
Apie sužadėtuvių žiedus taip pat galite skaityti kitą mūsų straipsnį.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
1
Komentarai
2014-11-28 21:27
Dovilė
Svajonė......