Šiandien planuotojomis nori būti vos ne kas antra buvusi nuotaka


PARODOJE TUOKSIS VILNIEČIŲ PORA!

Parodos organizatorių nuotrauka
Konkurso sąlygos buvo labai paprastos: pora turėjo pateikti trumpą aprašymą, kodėl būtent jie turėtų susituokti šiais metais, šv. Valentino dienos išvakarėse. Konkurso organizatoriai vertino poros prisistatymo originalumą bei argumentų įtikinamumą.
Viso konkurse dėl pagrindinio prizo panoro dalyvauti net 85 poros. Aktyviausi konkurso dalyviai buvo vilniečiai, nuo jų mažai teatsiliko kauniečiai, aktyvumu taip pat pasižymėjo uteniškiai, tauragiškiai bei Palangos gyventojai. Dalyvavimo konkurse iniciatorėmis dažniausiai tapdavo merginos – daugiau nei pusę porų prisistatymų atsiuntė būtent jos. Dalyvių amžius skirtingas - nuo 20 iki 40 metų. Iš visų dalyvavusiųjų į finalą buvo atrinktos keturios poros.
„Visų be išimties konkurse dalyvavusiųjų prisistatymai buvo nepaprastai originalūs, nuoširdūs, pateikti su išmone, kūrybiškai, todėl išrinkti geriausius buvo tikrai sunku. Tačiau susitikus su keturiomis į finalą patekusiomis poromis ir su jomis pasikalbėjus tapo viskas aišku – nugalėtojais turi tapti Julija ir J ustas. Būtent jie papirko nepaprastai šiltu bendravimu, poros darna, net būdami labai skirtingi, jie tobulai papildo vienas kitą“, - pasakoja parodos „Mūsų vestuvės“ projektų direktorė Rasa Paulienė. 
Pasak R.Paulienės, kai pirmą kartą pamatai porą, iš karto tampa aišku, ar jie yra tos tikrosios vienas ki tą suradusios dvi puselės, ar ne. Pamačius Juliją su Justu abejonių net nekilo.
Parodos „Mūsų vestuvės“ organizatoriai bei partneriai šiuo metu aktyviai ruošiasi konkursą laimėjusios poros tuoktuvėms: jaunosios suknele rūpinasi vestuvinių paslaugų salonas „La Fleur“, jaunojo kostiumu – „Caprice Boutique“ mados namai, vestuviniais žiedais – juvelyrikos salonas „Artogeia Bryoni“, jaunosios puokšte – salonas „Inesa“, makiažu – „Make Up Store“. Iškilmingosios ceremonijos vietą dekoruos „Balionų karaliai“ bei floristikos salonas „Inesa“. Šventinė jaunos šeimos vakarienė vyks Trakuose, „Apvalaus stalo klubo“ restorane.

Apie parodą – šventę „Mūsų vestuvės”

2011 m. vasario 12 - 13 dienomis viešbutyje ”Radisson Blu Hotel Lietuva”, Vilniuje vyks jau trečioji paroda – šventė „Mūsų vestuvės”. Šioje parodoje būsimieji jaunavedžiai ir jų šeimos nariai galės susipažinti su vestuvinių paslaugų naujovėmis, pasisems idėjų, kaip savo didžiąją šventę paversti išskirtine ir nepamirštama. Parodoje dalyvaus įvairias vestuvines paslaugas bei prekes siūlančios tiek Lietuvos, tiek užsienio įmonės, čia taip pat vyks naujausių vestuvinių ir proginių moteriškų bei vyriškų rūbų kolekcijų pristatymai.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
0
Komentarai