Ką būtina žinoti besirenkant fotografą?


KAS IŠ TIESŲ YRA SANTUOKA?

Besiruošiantiems tuoktis dažnai atrodo, kad santuokos faktas garantuos laimingą ateitį. Jie skiria labai didelį dėmesį tuoktuvių šventei, tačiau dažniausiai pamiršta esminę užduotį, kurią turi atlikti tuokdamiesi – išmokti būti kartu.
Neabejotinai santuoka – tai įsipareigojimo, ištikimybės, darnių ilgalaikių santykių simbolis, tačiau tai toli gražu nėra jų garantija. Norint, kad visa tai būtų įgyvendinta, prieš santuoką verta pasirūpinti ne tik tuoktuvių švente, bet ir aptarti daugelį svarbių klausimų, tokių kaip vaidmenų santuokoje pasiskirstymas, sutuoktinių viltys ir lūkesčiai, kiek realu juos įgyvendinti ir kokiu būdu tai padaryti, priimtinos uošvių įtakos ribos ir pan. Svarbu pasimokyti daugelio įgūdžių, tokių kaip konstruktyvūs konfliktų sprendimo būdai, aktyvus klausymas (gebėjimas ne tik klausyti, bet ir girdėti), tolerancijos vienas kitam didinimas, gebėjimas priimti antrosios pusės skirtumus.
Iš tiesų ne tiek svarbi šventės kokybė, kiek svarbus pasiryžimas stengtis vienam dėl kito ir dėl santykių kokybės. Prieš žengiant prie altoriaus kur kas svarbiau ne suknelės prabangumas, svečių gausa ir vaišių skanumas, bet vienas kito pažinimas, kiek įmanoma realesnis vienas kito suvokimas ir santuokos supratimas, t. y. ne kaip rožinio ir laimingo gyvenimo etapo, bet kaip laikotarpio, kurio darną ir laimę gali užtikrinti tik nepertraukiamos abiejų sutuoktinių pastangos.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2011-03-04 13:07
gghost
Labai protingos glaudžiai pateiktos mintys. Tikrai galima atrasti daug tiesos ir daug yra apie ka pamastyti apie santuoka, bei jos svarba.
2011-03-04 12:20
Jelena
Manau klasuimas yra apie santuoka, o ne apie vestuves. Tai juk skirtingi dalykai
2011-03-03 21:04
Vaida
Aš manau, kad TIK šventės nori tie, kuriems išvis dar per anksti tuoktis. O subrendę žmonės didelį dėmesį skiria tuoktuvių šventei, nes ji tampa bendro gyvenimo simboliu, dideliu gyvenimo įvykiu. Užtai ir šventės kokybė tampa tokia svarbi. Todėl nereikia sakyti, kad viskas daroma tik dėl norėjimo pasirodyti prieš kitus, nes viskas visų pirma daroma tik dėl savęs pačių, dėl didelio noro pažymėti šį svarbu gyvenimo įvykį. Nes kitu atveju kam tada išvis reikalingos vestuvės...
2011-02-15 22:38
Toma
as irgi taip manau, visi daro tusa ir tiek.
2011-02-08 13:28
Gintarė
manau, kad tik 20 proc. porų iš tikrųjų žino, kas yra santuoka, kitiems tai šventė, kurios metu reikia pasistengti pranokti draugų vestuves, sugalvoti ką nors originalaus ir pan.