Kiek kainuoja dokumentų keitimas Lietuvoje


VESTUVINIŲ ŽIEDŲ TENDENCIJOS 2011-IESIEMS

AUTORIUS: FashionGold.lt
Prisipažinsiu, nuo vasario jau kvepia vasara. Kodėl? Nes jaunavedžiai būtent dabar pradeda rūpintis vestuviniais žiedais ir ruoštis vestuvėms vasarą. Todėl laikas pakalbėti apie šių metų vestuvinių žiedų tendencijas.
Prieš kelias savaites lankiausi juvelyrikos parodoje „Vincenzo Oro“ Italijoje, kur didžiulis dėmesys skiriamas ne tik papuošalams, bet ir vestuviniams žiedams.
„Fashion Gold“ nauja vestuvinių žiedų kolekcija pradės prekiauti nuo kovo 1-osios, o kai kurias tendencijas pristatys jau šį savaitgalį vykstančioje parodoje „Mano vestuvės“. Užsuksi? Nepamiršk pasilabinti su mumis!
Ne kartą kalbėjome, kad vestuvinių žiedų mada nėra tokia įnoringa kaip drabužių ir nesikeičia kas pusmetį ar metus. Klasika visuomet išlieka klasika, o kasmet kolekcijos papildomos keliais originalesniais modeliais ar dar nematytomis idėjomis.

Šiemet labai madingi kontrastai

Kas naujo šiemet? KONTRASTAI. Pamirškime pasakymus, kad kelių spalvų auksas tarpusavyje nedera, nes tai būtent šių metų vestuvinių žiedų mados viršūnė.
Pavyzdžiui, įsivaizduokite žiedelį iš trijų rinkučių, kurios yra sujungtos į vieną ir pagamintos iš skirtingos spalvos aukso ir net puoštos skirtingų spalvų deimantais!
Tarpusavyje derinamas geltonas, baltas ir raudonas auksas arba baltas, geltonas ir rožinis...
Kiti kontrastai atsiskleidžia derinant deimantus. Madingi vestuviniai žiedai, puošti ne baltais, o juodais deimantais.
Dar geriau, jei balti ir juodi deimantai derinami tarpusavyje (pavyzdžiui, šachmatų principu...).
Taip pat stengiamasi kontrastingai derinti deimantus ir auksą. Jei juodi deimantai – auksas rožinis (taip, ši aukso spalva dabar populiarumo viršūnėje) arba baltas, jei deimantai rudi – auksas vėl rožinis, o jei deimantai balti – renkamasi ir juodą auksą.

Kokio metalo rinktis vestuvių žiedus?

Vis kalbu apie auksą ir dažnai sulaukiu klausimo, ar būna kitokių metalų. Vestuviniams žiedams parodos dalyviai
kitų metalų nesiūlė. Jei norima išgauti platinos ar plieno efektą, renkamasi baltą auksą.

Kas dar įdomaus?

Pastebėjau, kad vestuviniuose žieduose nevengiama iš deimantų dėlioti motyvų – širdelių, gėlyčių...To anksčiau nebuvo. Ar prigis – parodys laikas.
Tendencijos ir mados – savo keliu, o jaunavedžiams rekomenduoju susipažinti su naujovėmis, bet rinktis tai, kas labiausiai prie širdies, nes žiedai simbolizuos meilę ir juos reikės mūvėti visą gyvenimą.
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2011-02-25 15:08
agnes
"Tarpusavyje derinamas geltonas, baltas ir raudonas auksas arba baltas, geltonas ir rožinis..."
O kuo skiriasi raudonas ir rozinis auksas? As visada maniau kad yra geltonas (tas i zalsvuma) baltas ir rozinis taip vadinamas rusiskas auksas. O koks tada raudonas?
2011-02-16 17:29
Justina
juvelyrė mums siūlė paprastus žiedus, o su laiku juos keisti, pridėt deimantų ar israižyt ka nors, man pasirodė puiki mintis!!!
2011-02-14 11:25
Julius
Kaip ten su tais pirstu antspaudais, rimtai
2011-02-14 11:25
greta
o man patiko ideja kazkur skaiciau apie pirstu anstpaudus, bet kaip ten deda juos? Manau juos vienodus visiem deda ir apgaudineja
2011-02-14 11:24
Zoja
Aciu uz idejas, as noreciau kazko idomaus, parodoje buvom visi vienodi
2011-02-11 23:09
XoXo
O tai kaip jei vyriskas kitoks ziedas nei moteriskas?mano vyro pirstai labai stori :) :) :) ir jis nori paprasto ziedo, o as kazko su deimanciukais ir tt
2011-02-11 22:11
Toma
Idomiai atrodytu skirtingi ziedai, jaunosios ir jaunikio, Cia kazkur skaiciau straipsni, bet ... kazkaip keistai atrodo skirtingi... o gal nekreipt demesio i prietarus :)
2011-02-11 12:04
ginte
Labai patiko del kontrastu :)