O. Raškauskienė apie vestuves Amalfio pakrantėje


PASIRUOŠIMAS PARODAI „MŪSŲ VESTUVĖS”

Mielieji, jau rytoj duris atveria III-ioji paroda  „Mūsų vestuvės”. Čia kiekviena jaunavedžių pora ir svajojantys apie vestuves tikrai ras viską, ko reikia gražioms vestuvėms. ApieVestuves.lt komanda abi parodos dienas dalinsis su Jumis naujausiais atradimais, vestuvių tendencijomis. Pažadame didelius vestuvinių suknelių, žiedų, dailių apatinių ir kt. nuotraukų albumus bei išsamius straipsnius.
Su mumis dirbs fotografai Vilmantas Žilinskas ir Rimantas Steponavičius. Smalsios žurnalistės, beje, ir pačios planuojančios savo vestuves, stengsis Jums papasakoti apie tai, ką pastebės naujo, įdomaus, nematyto. Pažadame, kad pasikalbėsime su savo sričių profesionalais ir su Jumis naujienomis būtinai pasidalinsime. Skaitykite ApieVestuves.lt portalą ir sekite Facebook naujienas.
Dalinamės pasiruošimo akimirkomis. Visi Jūsų vestuves padedantys kurti organizacijų atsotvai ruošiasi parodai ir stengiasi Jums parodyti ką turi gražiausio. Iki pasimatymo parodoje.
Visiems dalyviams linkime šypsenų ir daug smalsių lankytojų. Nepasididžiuokite ir užsukite pasilabinti su mūsų komanda (mūsų stendas labai rožinis). 
Gražios dienos visiems!
Linkėjimai ApieVestuves.lt ekspertams.
P.S. Aidai, Indre, laukiame Jūsų parodoje. Nepamirškite ir savo sužadėtinių :) Vakare švęsime ApieVestuves gimtadienį:)
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2011-02-11 23:08
As irgi NOriu
As noriu kvieitmo!!! kaip laimeti?
2011-02-11 23:07
Fotografas
Eisim ir mes fotografuoti ir fotografuotis :)
2011-02-11 23:07
Greta
Iki pasimatymo :) Aciu kvieitmus, laimejom pas jus :)))