PARODOJE SUSITUOKĖ JULIJA IR JUSTAS

 
Parodos organizatoriai skelbė konkursą, kurio sąlygos buvo labai paprastos: pora turėjo pateikti trumpą aprašymą, kodėl būtent jie turėtų susituokti šiais metais, šv. Valentino dienos išvakarėse. Konkurso organizatoriai vertino poros prisistatymo originalumą ir argumentų svarumą. Konkursą laimėjo vilniečių pora Julija ir Justas.
Šiandien stebint parodos „Mūsų vestuvės“ dalyviams ir lankytojams jiedu sumainė aukso žiedus.
Parodos organizatoriai padovanojo porai vestuves. Nuotakai nereikėjo rūpintis vestuvine suknele, grožio specialistais, o jaunikiui – kostiumu, šventės vieta. Vestuvių biudžetas neribotas, suknelė idealiai tinka nuotakai, o svarbiausia, kad jiedu šiandien sukūrė šeimą. Viskuo pasirūpinta ir viskas suplanuota. Vestuvės – išsipildžiusi jaunuolių svajonė. Viskas gražu tarsi sapne. Vestuvių nuotraukos, filmas ir svečių bei artimųjų šypsenos liks atminty visam laikui, o jaunieji iš šio sapno dar ilgai, o gal ir niekada neatsibus.
ApieVestuves.lt dalijasi didele Vilmanto Žilinsko nuotraukų galerija. Ir mes čia buvome, viską stebėjome ir linkime gražios šventės jaunavedžiams.
Visiems primename, kad pernai čia susituokė kauniečių pora Živilė ir Laimutis. Graži tradicija, tiesa? Gal kitais metais ta pora tapsite Jūs?
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2011-02-12 20:40
Gintautas
Tikrai taip, pritariu Juostui. Čia ne tradicija, o visiškas ir nepataisomas komercijos darymas. Ko tik žmonės nepadaro dėl nemokamų "dovanų".
2011-02-12 18:05
Toma
Sveikinimai, mes kitamet laimesim
2011-02-12 18:04
XoXo
Grazi nuotaka.
2011-02-12 18:04
Gerda
Ir mes ten buvom, konkurse dalyvavom ir siandien su pavydu ziurejom i vestuves. bet sveikinam :)
2011-02-12 16:53
Justas
Tuoktis parodoje? Jūs rimtai? Graži tradicija? Tikrai? Dar stipriau išreikšto dėmesio trūkumo nesu girdėjęs...