„MŪSŲ VESTUVĖS“ PIRMOJI PARODOS DIENA (VIDEO)

Mielieji, štai ir prabėgo pirmoji parodos „Mūsų vestuvės“ diena. Čia apsilankė tikrai daugelis būsimų jaunavedžių, įvyko Julijos ir Justo vestuvės, o mes sutikome labai daug Jūsų vestuvėmis besirūpinančių žmonių. Vieni rado vestuvių žiedus, kiti kvietimus į vestuves, treti išsirinko vestuvių tortą ir kitas mielas smulkmenas. Tačiau apie viską iš pradžių su didele nuotraukų galerija ir nuotaikingu video. P.S Ką čia veikė Mantas Pertruškevičius papasakosime kitą savaitę.

Jaunavedžiai džiaugiasi parodoje išsprendę problemas

Ieva ir Žilvinas džiaugiasi parodoje  „Mūsų vestuvės“ išsirinkę vestuvių žiedus, kvietimus ir tortą, kita rudenį besituokianti pora Indrė ir Tomas rado patį geriausią fotografą ir pasirūpino jaunikio apranga. Daugelis parodos lankytojų čia rado daug mielų idėjų, išpsprendė iškilusias problemas. Parodos dalyviai mielai dalinasi savo patirtimi ir nuoširdžiai bendrauja su būsimais jaunavedžiais. Čia rasite vestuvinių suknelių nuomos ir vestuvinių bei sužadėtuvių žiedų salonus, vestuvių organizatorius ir planuotojas, fotografus, video paslaugas siūlančius profesionalus, Jurgitos Stakauskaitės ypatingus apatinius nuotakoms ir ne tik...

Parodos programa

Parodos organizatoriai būsimoms nuotakoms pasiūlė vestuvinių suknelių defilė scenoje, teisininkas dalinosi patarimais apie vedybų sutartį, etnografė pasakojo apie mergvakario, bernvakario tradicijas bei tikrų lietuviškų vedybų papročius. Jurgita Stakauskaitė pristatė naują apatinių nuotakoms kolekciją, Viktor Morozov dalinosi naujausiomis vestuvių fotografijos tendencijomis.
Antrosios dienos programą rasite paspaudę šią nuorodą: PROGRAMA.
Iki pasimatymo parodoje rytoj. Čia Jūsų laukia profesionalai ir pirmasis ApieVestuves.lt tortas.

Video reportažas 

Zzet pictures filmukas apie pirmąją parodos dieną. Komentarų nereikia, tiesa?
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2011-02-13 11:11
Tomas
Manoji busima zmona rado suknele, uzsisakem ziedus, kvietimus... Daugiau nieko doro. Bet tokios parodos gerai, pamatai visa vestuviu industrijos kokybe. Dziaugiames, kad issirinkome savo vestuvems visus profus.
2011-02-13 11:10
ZoZo
Mes buvome ir radome ziedus ir pagalveles jiems, taip pat radome daug planuotoju, bet.... kol kas eisim su visais susitikti, nes .... kazko is pirmo zvilgsnio super neradom
2011-02-13 11:09
Xxx
Na mes irgi buvom vakar ir siandien grisim, kazin bilietai tie patys galioja?
2011-02-13 11:08
Julija
Gera paroda, radom visko: ziedus, kvietimus, tik su suknelemis blogai... oj kaip blogai turgus...
2011-02-13 11:08
Indra
Ir mes ten buvom,bet i jusu nuotraukas nepakliuvom :(