2015 m. Facebook sudrebinusios Liutauro Salasevičiaus suknelės


ANTROJI PARODOS „MŪSŲ VESTUVĖS“ DIENA

Mielieji, štai ir prabėgo paroda „Mūsų vestuvės“. Šiandien vakarop atsipūtėme ir apsidairę aplink pamatėme dar daugiau įsimylėjusių jaunų porų, kurie šiais ar kitais metais švęs savo vestuves. Kas vyko pirmąją dieną jau rašėme vakar, o šiandien dalinamės naujais atradimais.

Naujos tendencijos Jūsų vestuvėms

Parodos dalyviai mielai dalinosi patirtimi, įspūdžiais, atradimais ir rekomendacijomis su būsimais jaunavedžiais, konsultavosi ir bendradarbiavo tarpusavyje. Ši paroda - jau graži tradcija, kur kiekvienas dirbantis su vestuvėmissusipažįsta su rinkos naujokais ir sutinka jaunavedžių. Ką naujo pamatėme mes? Juvelyrikos tendencijos labai pakito - niekas nebekalba tik apie deimantus ir metalus, o dalinasi naujausiais atradimais. „Šiemet labai madingi kontrastai, įdomios konstrukcijos ir deriniai“, - sako ApieVestuves.lt ekspertė Julija.
Šiemet ir kaip kiekvienais metais parodos dalyviai orientavosi  į nuotaką, siūlė gražiausius  rankų darbo papuošalus, pūstas princesiškas, subtilias prie kūno glundančias sukneles (straipsnis ir didelė galerija jau redaguojami), kosmetikos naujoves ir beveik visai pamiršo apie jaunikius. Pirmąją parodos dieną vyriško stiliaus ekspertas Giedrius Drukteinis dalinosi patarimais vyrams (straipsnį apie tai ApieVestuves.lt jau parašė, dailiname nuotraukas ir jau labai greitai publikuosime), o kuo vilkėti jaunikiui parodoje ir nebuvo pasiūlyta, išskyrus vieną vienintelį stendą. Pastebėjome, kad radosi daug naujų vestuvių planuotojų ir organizatorių bei fotografų, kurie pasiruošę padėti Jums kurti vestuves. Pakito ir fotografijos tendencijos - vienas populiariausių vestuvių fotografų Victor Morozov jau siūlo ir naują paslaugą - vestuvių fotosesija ne vestuvių dieną. Vestuvių video jau senai tapo režisuotais mini kino filmais, kur jaunavedžiai yra pagrindiniai aktoriai. Ar matėte pirmosios dienos video? Apie visus atradimus parašėme daug straipsnių, o juos publikuosime visą ateinantį mėnesį po du straipsnius per savaitę: vestuvių tortai, vestuviniai žiedai, vestuvių kvietimai, interviu su Mantu Petruškevičiumi ir kt. 

ApieVestuves.lt jau vieneri

Šiandien kartu su parodos dalyviais suvalgėme ir pirmojo savo gimtadienio tortą. Ačiū Bijolai, kuri iškepė didelį ir skanų baltą tortą, kurį apjuosė mūsų mylima rožine spalva. Vasario 14 d. lygiai prieš metus portalas jaunavedžiams ir visiems svajojantiems apie vestuves išvydo dienos šviesą ir kartu su jumis kūrė Jūsų gražiausią šventę. Mielieji, ačiū, kad esate kartu su mumis. 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2011-02-15 12:02
Rita
O kur jusu konkursu ''Musu vestuves'' nugaletojai? Neskelbsite ju..?!
2011-02-15 09:58
Indre
Fainai ir mes buvom. Like
kitamet vel eisim
2011-02-13 22:54
Renata
Vyriškų kostiumų turėjo Caprice Boutique mados namai.
http://caprice-boutique.lt/
Taip kad vyrai nebuvo visiškai užmiršti :)
2011-02-13 22:13
Simona
Ten Vamp mados namai
juos rasi www.vamp.lt
2011-02-13 22:13
Jonas
Mergaitems ten rojus, o vyrams - kancia. Bet ko gi nepadarysi
2011-02-13 22:12
OOO
Man patiko suknele, zaliam fone ten jos buvo, priminkite prasau kas ten per salonas? PADEKIT
2011-02-13 22:11
Giedra
Valio su 1 metu, duokit torto
2011-02-13 22:10
Toma
Ir mes ten buvom ir jusu torta ragavom :) skanu