Automobilis po vestuvių: koks patiktų jums?


ŠIANDIEN APIEVESTUVES.LT - VIENERI!!!

Mielieji,
šis saulėtas rytas primena, kad lygiai prieš metus visą naktį iki saulėtekio kėlėme straipsnius ir nuotraukas, juos publikavome ir džiaugėmės, kad startuojame turėdami daug straipsnių. Pirmasis publikuotas straipsnis, rašytas Editos „Ar senelių žiedai tinka ir mums?“ Apie šeimos tradicijas ir amžinos meilės priesaikos simbolį – vestuvių žiedą. Lygiai prieš pusę metų kėlėmės labai anksti ir skambant saksofono muzikai pasitikome rožinį rytą Vilniuje su pačių keptais keksiukais ir rožiniais kaspinais. Šiandien nubudome ir džiaugsmingai sakome: „Mums jau vieneri!“

Viskas prasidėjo taip

Istorija nėra labai sena, tačiau jau skaičiuoja trečius metus ir viskas prasidėjo Facebook. ApieVestuves.lt labai brangina visus prisiminimus. Parodos mums – simbolinė vieta, kelianti prisiminimus. Per pirmąją vestuvių parodą „Mūsų vestuvės“ susitikome su Mindaugu ir per metus svajonę pavertėme realybe: ieškojome vestuves dievinančių merginų straipsniams rašyti, grožėjomės vestuvių fotografų darbais, su mūsų vaizdo guru Edu kūrėme portalo dizainą, Kęstutis programavo, Laura taisė gramatikos klaidas, o visus mus vienijo bendra vizija – nuostabus rožinis ir meile darbui bei vestuvėms spinduliuojantis portalas.
 
Lygiai prieš metus, 2010 m. vasario 14-osios naktį, portalas ApieVestuves.lt tapo prieinamas visiems planuojantiems ir svajojantiems apie vestuves. Startavome su keliolika straipsnių, dabar jų suskaičiuojame daugiau nei 400 – tikra vestuvių enciklopedija, tiesa? Taip mus pavadino skaitytoja Živilė, atsiuntusi, rodos, kilometro ilgio laišką, kuriame dėkojo ir džiaugėsi, kad vestuves suplanavo remdamasi mūsų patarimais. Portalui vieneri, jame dirba savo darbą mylintys ir vestuves dievinantys žmonės: Edas, Kęstutis, Indrė, Laura, Simona ir Mindaugas, ApieVestuves.lt ekspertai ir vestuvių fotografai, kurių nuotraukomis iliustruojame straipsnius. Kasmet mūsų komanda auga, skaitytojų kas mėnesį vis daugiau, siunčiate laiškus su klausimais, nuotraukomis, pasakojate vestuvių istorijas, dalijatės patirtimi ir įspūdžiais... Džiaugiamės, kad esame kartu ir kuriame Jūsų, mūsų ir kitų vestuves.
AČIŪ
Mieli ekspertai, skaitytojai, fotografai, vestuves mylintys ir apie jas svajojantys,
ačiū, kad esate kartu. Tik mūsų visų meilė ir noras dalytis idėjomis ApieVestuves.lt vienerių metų proga pavertė meilės enciklopedija, kurios idėjomis naudojasi ne tik būsimi jaunavedžiai. Smagu, kad esame pavyzdys daugeliui ir didžiuodamiesi sakome, kad vienerių metukų tortą vakar parodoje „Mūsų vestuvės“ suvalgėme kartu su vestuves mylinčiais ir kartu su mumis jau daugiau nei metus dirbančiais žmonėmis.
Visad su meile ir apie meilę... Kiekviena diena – tarsi rožinis sapnas. Jau supratome, kad iš jo niekad nepabusime, bet ir nereikia.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2011-03-09 19:37
saras
Like vagys... sukciai neraliuoti...
2011-02-14 14:12
Laima
SU metukais
2011-02-14 14:12
Giedrius
Su GIMTADIENIU
2011-02-14 14:12
Ooo
Sveikiname :) Saunuoliai
2011-02-14 14:12
Toma
Valio valio valio
2011-02-14 14:12
Sigita
Sveikinimai