Pasipiršimo scenarijus Nr.11


PARODA „MŪSŲ VESTUVĖS“ SULAUKĖ 15 000 LANKYTOJŲ

FOTO: Milda Aukštkalnytė
Š.m. vasario 12 - 13 dienomis viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva”, Vilniuje, vykusioje trečiojoje tarptautinėje parodoje – šventėje „Mūsų vestuvės” šiais metais apsilankė rekordinis lankytojų skaičius – net 15 000. Didžiausio svečių būrio sulaukė vasario 12 d., 15:00 val. vykusios viešos jaunųjų vilniečių Julijos Dunovskajos (24 m.) ir Justo Masiliūno (25 m.) tuoktuvės.
„Šiais metais sulaukėme ypač gausaus būrio lankytojų, ir tai nepaprastai džiugina bei įkvėpia tolesniems darbams. Rezultatai rodo, kad tokia vestuvinių paslaugų paroda žmonėms tikrai reikalinga, tad su dar didesniu užsidegimu organizuosime ją ir ateityje”, - teigia parodos „Mūsų vestuvės“ projekto direktorė Rasa Paulienė.
Ankstesniais metais didesnio lankytojų srauto sulaukdavo pirmoji parodos diena, tačiau šiais metais populiarios buvo abi savaitgalį vykusios parodos dienos. Parodos metu jos svečiai galėjo susipažinti net su 140 įvairias vestuvines paslaugas teikiančiomis įmonėmis ar pavieniais paslaugų teikėjais iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, taip pat iš kaimyninių šalių. Be to, abi parodos dienas vyko daug dėmesio ir aplodismentų sulaukusi nuotaikinga programa: moteriškų ir vyriškų vestuvinių bei proginių rūbų kolekcijų pristatymai, pokalbiai aktualiomis temomis su įdomiais pašnekovais, kirpėjų, visažistų konkursai, įvairios loterijos bei prizai lankytojams.Pasak R.Paulienės, dažnas parodos lankytojas kiekvieną minutę turėjo rinktis, ar apžiūrėti stendus, ar stebėti įdomią ant scenos vykstančią programą, nes įdomu buvo ir tai, ir tai.
Pagrindiniais parodos lankytojais, kaip ir galima buvo tikėtis, tapo jauni žmonės, jaunos poros, planuojančios savo tuoktuves artimiausiu metu, taip pat būsimų jaunųjų mamos.
„Kol kas sunku įvardinti, kuris stendas ar kuri vestuvinė paslauga sulaukė didžiausio lankytojų dėmesio. Daugelis domėjosi vestuvinėmis suknelėmis, siūlomu ypatingu šiais progai skirtu apavu, kitomis garderobo detalėmis, tikrai daug dėmesio sulaukė papuošalų gamintojai, juvelyrai, taip pat fotografai, konditeriai ...“, - dalinasi mintimis R.Paulienė.
Specializuota vestuvinių paslaugų paroda, skirta būsimiems jauniesiems bei jų šeimų nariams iki šiol yra vienintelė tokia ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Parodos organizatorius - bendrovė „Boules D‘or“.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2011-02-18 14:17
Oxix
Jo jo man patinka, fotografai patys kai stumia ant kitu :DDD
as net nekreipiau demesio :DDDDD kas ir ka fotkino
2011-02-15 09:57
TOma
ir mes ten buvom, fainai
aciu uz grazia paroda
2011-02-15 09:57
Gerda
Matyt cia pats Zilinskas ir raso :) :) :) oj kaip kvaila dergti kitus komentaruose
2011-02-14 15:35
Lina
O kur fotografo Žilinsko fotkės? Facebooke mačiau - daug geresnės už šitas.
2011-02-14 15:15
Peržiurejau
nuotraukos - tragiskos kokybes
2011-02-14 14:08
faina
kokios suknes