Ką graviruoti trumpai, bet labai jausmingai


KOKĮ VESTUVINĮ ŽIEDĄ RINKTIS 2011 M.?

Vestuvinis žiedas – meilės ir priklausomybės, ištikimybės, amžinybės simbolis. Jis sieja du žmones, nusprendusius visą gyvenimą praleisti kartu. Pastaruoju metu vyrauja tendencija nemūvėti vestuvinio žiedo. Vis dėlto vestuvinis žiedas yra neatsiejama vestuvių atributika ir papuošalas, kurį regite ne tik Jūs, bet ir aplinkiniai. Todėl jis turi būti nepriekaištingo dizaino ir, žinoma, patogus.

Kaip nepasiklysti renkantis žiedą?.

Kaip išsirinkti patogų ir gražų žiedelį? O ką dovanoti sužadėtuvių proga? Juk mergina tobula, vadinasi, ir žiedelis turi būti idealus! Klausimų daug, o atsakymai greitai taps aiškūs. Atlikome žurnalistinį tyrimą, kurio metu apklausėme kelias įmones, pristatančias vestuvinių žiedų kolekcijas. Po apžvalgėlės pateiksime naujausias vestuvinių žiedų tendencijas.
Savaitgalį vykusios parodos „Mūsų vestuvės“ metu žiedus pristatė labai daug įmonių. Kiekvienas gali kurti žiedus, taip pat išgraviruoti tekstą, parašyta savo ranka. Apie viską pasakojame išsamiau ir supažindiname su naujovėmis.

Vestuvinių žiedų gamybos procesas

Ar žinojote, kad būsimi jaunavedžiai turi galimybę ne tik išsirinkti aukso rūšį bei akmenėlį, bet ir pamatyti visą žiedo gamybos procesą? Taip, jaunavedžiai gali patys lydyti metalą, jį išgaubti ir pasigaminti idealų variantą būsimoms vestuvėms. Būtent tokią galimybę suteikia „Artogeia Bryoni“. Į klausimą, kokie žiedai madingiausi ir populiariausi, gauname vienareikšmį įmonės Fashion Gold atstovų atsakymą: mados vestuviniams žiedams neegzistuoja ir didžiausias dėmesys kreipiamas į žiedelio patogumą – turi būti ne tik gražu, bet ir patogu dirbti kasdienius darbus. Šiais laikais žiedų kūrimas yra labai patobulėjęs, Jūs galite juvelyrui pristatyti savo metalą ir lieti žiedus kartu. Viskas priklauso tik nuo Jūsų norų: galite rinktis metalą, iš kurio žiedai buvo sukurti Jūsų tėvams ar seneliams, arba galite rinktis visai kitokį metalą ir pradėti naują amžinos meilės istoriją.

Vestuvinis žiedas „trys viename“

Esate kaprizinga dama ir nežinote, kokio vestuvinio žiedo norite? O gal vieną dieną Jums labiau patiks siauras, o kitą dieną norite ekstravagantiško plataus, nusagstyto brangakmeniais? Įmonė 9999.lt siūlo žiedą, kuris gali būti mūvimas kaip trys atskiri žiedeliai – nori ekspresijos, pasipuošk visais trimis, o jei pakito nuotaika – rinkis minimaliausią. Šis variantas nėra paklausiausias, tačiau tai viena vestuvinių žiedų naujovė. Įdomus modelis. Kodėl gi ne!?
Sužadėtuvių ir vestuvinis žiedas iš tos pačios kolekcijosBūsimi jaunikiai, norite nustebinti damą padovanodami sužadėtuvių žiedelį? Atidžiai pasidomėkite naujovėmis, nes Jūsų laukia netikėtas variantas... Pastaruoju metu siūloma žvelgti į ateitį ir, įsigijus sužadėtuvių žiedelį, vėliau pritaikyti vestuvinį iš tos pačios kolekcijos. Be to, brangiausią moterį galite nudžiuginti tokio paties modelio ir išdirbimo auskarais ar kaklo papuošalu. „Aukso gija“ suteikia galimybę būsimai nuotakai jaustis princese!
Parodoje „Mūsų vestuvės“ įvairios įmonės siūlė gana platų vestuvinių žiedų asortimentą ir kainų spektrą. Jaunavedžiai gali išsirinkti kuklesnius žiedus, kainuojančius iki tūkstančio litų, o tie, kurie trokšta prabangos ir ekstravagancijos, turėtų nepagailėti ir apvalesnės sumelės, siekiančios keturis–šešis tūkstančius litų.
Pasidomėję vestuvinių žiedų madomis ir kainomis, prieiname prie išvados, kad Lietuvoje žiedų pasiūla yra labai plati, todėl žiedelį gali išsirinkti net ir kaprizingiausia nuotaka. Nepamirškite, ką akcentuoja dauguma įmonių: visų pirma, žiedelis turi būti patogus ir mielas Jums, o svarbiausia – žiedo reikšmė ir meilė, kurią jaučia būsimi jaunavedžiai.
 
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2011-02-16 13:42
Edita
tas trys viename variantas nerealus - pati mačiau savo akim, atrodo įspūdingai, tikrai reikėtų pasidomėti juo, o kas liečia sužadėtuvių žiedus, tai aš norėčiau, kad maniškis man išrinktų tos pačios kolekcijos papuošalus, irgi super.
2011-02-16 12:53
A
Nulis naudingos informacijos.
2011-02-15 22:42
Andrius
mes nusipirkom gana prabangius uz ~5500, tai cia kainos surasytos tikrai realios
2011-02-15 22:34
Aukse
mes nusipirkome balto ir "juodo" aukso ziedus, laukiame kol pagamins valioo
2011-02-15 22:34
Kainos
o tie, kurie trokšta prabangos ir ekstravagancijos, turėtų nepagailėti ir apvalesnės sumelės, siekiančios keturis–šešis tūkstančius litų - nu jo
2011-02-15 22:33
XOoXOo
Idomu o kokie akmenukai madingi?:) ir ka jie kiekvienas reiskia...
as noreciau perlu
2011-02-15 22:33
Gugucia
man grazu butu jei vestuviu ir suzadetuviu ziedas butu is vienos kolekcijos
2011-02-15 22:32
Gabriele
grazu skiritngi ziedai, bet ar neprisisauksi nelaimes su skirtingais meiles ir seimos simboliais?