Kūrybingų žmonių dovanų idėjos besituokiantiems


AR GYVOS GĖLĖS PER VESTUVES BŪTINOS?

Nuo senų laikų esame įpratę puošti bažnyčią ir pokylio vietą gyvomis gėlėmis. Ar vyrauja tam tikros puošimų mados? O gal puošti visai nemadinga? Dalijamės idėjomis, kurias pristatė šios srities specialistai parodoje „Mūsų vestuvės“, ir atskleidžiame naujausias tendencijas.

Kalijos puikiai tinka vestuvėms

Kaip ir anksčiau taip ir dabar vienas populiariausių vestuvių vietos puošybos elementų – gėlės. Jos gali būti įvairiausios: pradedant klasika tapusiomis rožėmis ir baigiant kalijomis, kurios visai neseniai tapo naujausiu mados klyksmu! Bet gal tai laidotuvių gėlės? Floristikos atstovė Inesa šypsosi ir teigia, kad net ir rožės yra dedamos į laidotuvių vainiką, tai gal ir jų reikėtų atsisakyti? Nereikia atsisakyti jokių gėlių, svarbiausia fantazija ir išskirtinumas. Floristė siūlo žiemą gyvas gėles keisti dirbtinėmis ir dėl to nereikia nė kiek stebėtis. Nuotraukose dirbtinų gėlių puokštės atrodo labai originaliai ir visai nesiskiria nuo gyvų gėlių. Be to, iš dirbtinių gėlių galima sukurti įvairesnių kompozicijų. Vertėtų nepamiršti, kad rengiant vestuves svarbu išsirinkti geriausios kokybės dirbtines gėles ir taip išvengti kičo. Gėlės – nuostabus vestuvių akcentas, suteikiantis aplinkai jaukumo ir šventiškumo. Puikiai atrodo baltomis ramunėmis papuošta bažnyčia, dar įdomesnis variantas – kviečių kuokštelių kompozicijos su dailiais kaspinėliais. Vasarą rengiamoms vestuvėms floristė siūlo kalijas, kurios idealiai atrodo priderintos prie nuotakos suknelės. O ką kalbėti apie gyvų gėlių kompozicijas suknelėje arba nuotakos plaukuose. Įsivaizduokite šviesius gėlės žiedus tamsiuose nuotakos plaukuose – kaip jie spindės ir puoš šventinę šukuoseną. Puikiai taip pat atrodys sodrių spalvų gėlės šviesiuose nuotakos plaukuose. Nuodėmingai dailus variantas – vilnijančios garbanos, o jose koketiškai pasislėpęs ramunės ar rugiagėlės žiedas.

Intriguojanti naujiena – vestuvinė suknelė iš gyvų gėlių

Parodoje „Mūsų vestuvės“ buvo pristatyta suknelė iš gubojų. Floristė teigė, kad su tokia suknele nuotaka visądieną jausis patogiai, nes gėlelės pritvirtintos labai kruopščiai. Prie suknelės floristė priderino jaunikio kaklaraištį. Kolekcija romantiška, valiūkiška ir labai drąsi! Įdomu, kiek nuotakų ryžtųsi klasikinę baltą nuotakos suknelę iškeisti į nusagstytą gėlėmis. Teiraujamės parodos lankytojų.
Viktorija: „Kolekcija žavinga, atrodo įspūdingai, tačiau nesiryžčiau puoštis tokia suknele. Vestuvės – ne ta šventė, kurioje gali eksperimentuoti ir vilkėti suknelę, kuri bet kurią akimirką gali subyrėti.“
Agnė: „Labai norėčiau fotosesijos, kurioje galėčiau vilkėti tokią suknelę, tačiau vestuvių dieną – kategoriškai ne.“
Tokios lankytojų nuomonės. Jums belieka peržiūrėti nuotraukų galeriją ir išreikšti nuomonę, ar rinktumėtės novatorišką suknelės idėją, ar vis dėlto nėra nieko geriau už klasikinę baltą nuotakos suknelę.
 
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2017-04-26 15:10
Milda
Man irgi atrodo kalijos tinka vestuvėms. Mačiau, kad ir dirbtinėmis kalijomis http://www.gelesinternetu.eu/lt/dirbtines-geles.ht... puošiamos salės, kur švenčiamos vestuvės. Visai gerai atrodo.
2012-02-26 21:51
vilmante
Nera geliu , kurios netinka vestuvems, o kalijos niekada nebuvo isejusios is mados... Su jomis tekejo pries 40 metu, prie 25, teka ir dabar...
2011-02-24 13:03
Gretux
Nu jau ne kalijos ne vestuviu geles
2011-02-24 13:03
Ojojoj
ai man tai grazu visos idejos cia
noriu kaliju
2011-02-24 13:02
One
nu jau baznycios jau nepuosciau gelemis, zvakutes butu super
2011-02-24 13:02
zoska
Joa gyvos geles super
2011-02-20 00:15
Gerd
Gaila nėra foto su suknelėmis iš gyvų gėlių.