Vestuvės per Naujuosius


NAUJAUSIOS VESTUVIŲ DEKORO TENDENCIJOS

Vestuvės – išskirtinė ir vienintelė šventė gyvenime. Jos metu jaunavedžiai pasijunta karaliais. Visos jaunavedžių poros svajoja apie pokylį, kuriame jaustųsi smagiai ir nevaržomai, apie tokią šventę, kuri būtų skirta tik jiems ir būtų surengta atsižvelgus į jų norus. Vestuvių dieną turi būti papuošta bažnyčia ir vestuvių pokylio salė.
Parodoje „Mūsų vestuvės“ dėmesys buvo skiriamas ne tik jaunavedžių apdarams, pagrindinei vestuvių atributikai, bet ir bene svarbiausiam akcentui – aplinkai ir jos puošimui. Tad apie ką svajoja būsimi jaunavedžiai ir ar jų norams lemta išsipildyti?
 
Vestuvės ant jūros kranto, nors Jūs negalite sau to leisti? O gal norite jaustis tarsi negyvenamoje saloje? Neseniai į Lietuvą atplūdo daug naujų idėjų ir genialių sprendimų, kuriuos stengiasi įgyvendinti minimaxistyle.lt komanda. Jai svarbiausia – tobula aplinka kiekvienose vestuvėse.

Estetiškas stalo serviravimas

Per vestuves labai svarbu apgalvoti kiekvieną detalę. Jei jau mintyse prie stalo susodinote svečius ir išsirinkotetortą, pats metas pagalvoti apie stalo puošimą ir serviravimą. Dizaineriai siūlo daug novatoriškų idėjų, kaip puošti stalą, kad jis vestuvių nuotraukose atrodytų nekasdieniškai. Vestuvių šventei rinkitės ryškias spalvas. Nepamirškite, kad jei Jūsų suknelė balta, o pamergių pulkas puošiasi pastelinių spalvų suknelėmis, reikėtų pasistengti paryškinti aplinką – puikiai tiks raudonojo vyno spalvos staltiesė, didžiulės raudonų gėlių puokštės arba raudonos žvakės, kurios suteiks stalui prabangos įspūdį. Būtų puiku, jei nuspręstumėte kiekvieno svečio lėkštę papuošti kaspinėliais. Jų spalva turėtų būti priderinta prie staltiesės arba gėlių spalvos.

Puoškime gėlėmis

Gėlės, gėlės ir dar kartą gėlės! Gėlių žiedais privaloma puošti vestuvių pokylio vietą nepriklausomai nuo metų laiko ar šventės vietos. Vestuvėms puikiai tinka visų mėgstamos gyvos gėlės, tačiau yra dar vienas puikus ir naujas sprendimas – šilkinės gėlės, kurios atrodo kaip gyvos, tik nekvepia. Jomis papuošta aplinka spinduliuoja jaukumą, žėri įvairiomis spalvomis. Graži idėja – gėlių žiedais puoštos kėdžių atkaltės. Pasirinkę tokį sprendimą, pamaloninsite svečius, nes gėlių apsuptyje kiekvienas pasijus ypatingu šventės svečiu.

Naujutėlaitės idėjos vestuvėms

Dizainerė Kristina Krejerytė-Šišanova, iš užsienio parsivežusi vestuvių šventės aplinkos puošimo idėjų, nori ir lietuvių vestuves paversti pasaka. Ji pataria, kaip net ir paprasčiausią salę, pabarsčius ją smėliu, galima paversti negyvenama sala... Deja, lietuviai – užsisklendusi ir naujoves sunkiai įsileidžianti tauta. Būtent uždarumas ir konservatyvumas tautiečiams trukdo priimti siūlomas novatoriškas idėjas ir įdomius sprendimus.
Ar Jūs nuspręstumėte kelti tradicines vestuves, ar norėtumėte naujovių, o gal svajojate apie nesenstančią klasiką ir prabangą? Nepamirškite, kad organizacinius klausimus geriausia patikėti profesionalams, kurie puikiai išmano savo darbą ir yra pasiruošę Jums padėti, o Jūsų šventę paversti išskirtine, tik Jums vieniems sekama pasaka.
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2011-03-07 11:21
Mini maxi
www.minimaxistyle.lt
2011-02-24 13:01
svajookle
mano vestuves bus pasteliniu zemes spalvu, apsispresti padejo foto pastele
2011-02-24 13:01
hrrr
nu man irgi raudona vestuvems ne ir juoda lievai atrodo
svelnios grazios geles
2011-02-24 13:01
fe
nu jau raudona vestuvems neeeeeeee
2011-02-24 13:00
Meskute
mes meskiukus pirkom parodoj :) dekoruosim meskiais :)
2011-02-24 13:00
Zoska
tortas ir servetkos pas mus deres :)
2011-02-24 13:00
Gita
man irgi svarbu,kad viskas deretu mes net kaklairasti priderinom