Spalvų tendencijos 2015 metų vestuvėms


VESTUVINIAI KVIETIMAI – PRABANGOS ŽENKLAS AR BŪTINYBĖ?

Vestuvės – išskirtinė šventė, todėl visos smulkmenos turi būti apgalvotos. Nepamirškite, kad svarbu ne tik apranga ar vestuvių pokylio vieta, bet ir vestuvių atributika. Kiekvienas į Jūsų vestuves pakviestas svečias yra išskirtinis, todėl turėtumėte skirti jam dėmesio. Tam puikiai tinka išskirtiniai kvietimai, kurie ne tik informuoja apie rengiamą šventę, bet ir sudaro pirmąjį įspūdį apie jaunavedžius. Tad kokios pagrindinės šių metų kvietimų tendencijos? Į ką svarbiausia atkreipti dėmesį ir ko geriau atsisakyti? Parodoje „Mūsų vestuvės“ domėtasi mados naujovėmis.

Karščiausios mados tendencijos

Karpiniai, įspūdingi antspaudėliai su Jūsų pasirinkta atributika ir išskirtinės spalvos puikiai tiks vestuvių dienai. Pasirinkimas beribis: širdelės, simbolizuojančios meilę, drugeliai – amžinybės simbolis, tad kodėl vestuvių dienai neišsirinkti ko nors simboliško, įdomaus ir neregėto. „Šį sezoną naudojami pailgi arba A6 formato kvietimai. Šiais metais populiarėja vestuvinio kvietimo-kortelės tipas. Tai elegantiškas ir ekonomiškas vestuvinio kvietimo variantas. Kvietimas-kortelė gali būti vienpusis arba dvipusis, tačiau tekstas spausdinamas fasadinėje kvietimo pusėje, o kitoje naudojama ornamento detalė ar maloni frazė“ - sako su kvietimais dirbantys Paper-n-Fashion atstovai. Dar viena naujovė – pagal kvietimo formatą gaminami vokai su kišenėlėmis. Jie gali būti įvairūs, priklausomai nuo to, kas bus pridedama prie kvietimo: kortelė su aprašymu, kaip atvykti, atsakymo kortelė, meniu ir pan. Toks vokas gali būti atverčiamas ir lenkiamas iš kelių dalių. Dažnai kvietimas-kortelė būna priklijuojamas prie pagrindinės voko dalies. Vokas turi būti puošnus, pagamintas iš tvirto tekstūrinio popieriaus, perrištas kaspinu, su kortele, kurioje įrašyti jaunųjų vardai.

Spalvos ir idėjos

Dauguma įmonių atstovų teigia, kad svarbiausia ne prabanga, o nuoširdumas ir rūpestis būsimais svečiais. „Prieš rinkdami kvietimus, būtinai pasidomėkite tinkamomis kvietimų spalvomis – artėjantis pavasaris diktuoja savas tendencijas, todėl dominuoja purpurinės spalvos: nuo tamsios violetinės iki ryškios rožinės“ - mintimis dalinosi Elstera atstovai. Tačiau parodoje populiariausios matytos kombinacijos – balti kvietimai su ryškesnių spalvų perrišimais arba šampaniniai atspalviai, simbolizuojantys tyrumą ir švelnumą. Dar viena populiari tendencija – vintažiniai kvietimai ir su šiuo stiliumi susijusios spalvos: nuo prigesintos rusvos iki pilkšvos.

Prabanga ar būtinybė?

Atsakymas į klausimą, ar kvietimas yra būtinybė ar prabangos ženklas, – vienareikšmis. Nesvarbu, ar tai būtų klasikinis, ar Jūsų padarytas vienetinis kvietimas, jis privalo pasiekti visus būsimus šventės svečius. Tai tarsi Jūsų šventės vizitinė kortelė. Kaip prisistatysite savo svečiams, tokią išankstinę nuomonę apie Jūsų vestuves jie susidarys. Kvietimas pasako daug: Jūsų šventės tematiką, finansines galimybes ir net spalvas, dominuosiančias vestuvėse. Kvietimu ne tik pakviesite Jums brangų žmogų, bet ir skirsite jam išskirtinį dėmesį. Juk nedažnai siunčiame atviruką ar sveikinimą paštu, o jei kvietimas gražus ir nuoširdus, jis būtinai turės liekamąją vertę.

Lietuvių susikaustymas ir standartai

Lietuvoje vyrauja tam tikri standartai, ypač spalviniai: renkamasi balta spalva, šiek tiek raudonos ar auksinės. Forma taip pat dominuoja vienos rūšies – jaunavedžiai dažniau renkasi lenktus pusiau, dedamus į paprastą voką. Kitose šalyse nevengiama spalvų, netikėtų derinių, gėlių motyvų, ryškių tekstūrinių popierių. Ekspertų pasiūlymai panašūs: nevengti ryškumo ir pasistengti, kad kvietimas į vestuves būtų žaismingas, spalvingas ir elegantiškas.

Simbolinės dovanos tėveliams

Turėtumėte žinoti, kad svarbu ne tik kvietimai, bet ir mielos smulkmenėlės, kuriomis turi būti apdovanoti ypatingisvečiai. Svarbiausi yra tėveliai. Juk būtent jie visą gyvenimą stengėsi sukurti Jums geriausias gyvenimo sąlygas ir užtikrinti pilnatvę. Juk būtent mamai guodėtės dėl pirmos nenusisekusios meilės ir gyrėtės gautomis gėlėmis pirmojo pasimatymo metu, o tėvelis buvo pirmasis vairavimo mokytojas ir patarėjas vyriškais klausimais. Tad vestuvių dieną, kai ateina laikas palikti gimtuosius namus, reikėtų parodyti jiems išskirtinį dėmesį. Galite rinktis sendintą retro popierių ir šiek tiek brangiau kainuojančią kaligrafijos meistrystę, kuri padės atskleisti dėkingumą už metus, praleistus su tėvais. Taip pat puikiai tiks saldi dovana – šokolado asorti.
Nepamirškite, kad vestuvės – tik Jūsų šventė, todėl pasistenkite apgalvoti kiekvieną smulkmenėlę ir prieš tai pasidomėti kainomis, nes kiekviena įmonė siūlo labai platų asortimentą ir skirtingas kainas. Sutaupysite pinigų, jei nuspręsite kvietimų idėjas įgyvendinti pačios.
Vestuvių dieną būsite užsiėmusios – Jums rūpės makiažas ir šukuosena, todėl tokiomis smulkmenomis kaip kvietimai ar simbolinės dovanėlės turėtumėte pasirūpinti prieš 4–5 mėnesius.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
9
Komentarai
2011-12-02 16:13
Ups...
Popieriaus stilius bei Ispudziu studija galetu ir subtiliau reklamuotis komentuose....
2011-02-25 10:00
Jurga
man patiko tie kvietimai is stendu, kur parodoj buvo. Jei gerai pamenu, tai ten ispudziu studija ir buvo. Manau reikes is ten ir uzsisakyti, nes parodoj atrode viskas nerealiai grazu.
2011-02-25 09:33
Kamilė
Mano nuomone, vestuviniai kvietimai vis gi yra būtinybė. Vestuvėms ruošiamės apie metus, todėl viską labai kruopščiai apgalvojome. Kvietimus išsirinkome salone "Įspūdžių studija", likome patenkinti pasirinkimo gausa, galimybe viską pamatyti ir nusipirkti vienoje vietoje (kalbu ne tik apie kvietimus, bet ir dovanas svečiams, tėveliams...).
Esu linkusi pirmenybę atiduoti parduotuvės tipo prekybai, o ne elektroninei (žinoma jei yra galimbė). Kvietimai, stalo kortelės ir kita vestuvinė atributika turi būti tinkamai išsirinkta, apžiūrėta net ne vieną kartą.
2011-02-25 00:55
Agne
Mes jau spėjome įsigyti iš naujos kolekcijos labai superinius kvietimus, pirkome juos "Popieriaus Stiliuje", pagamino per 2 dienas, labai kokybiškai, su žodžiais ir kaina mums labai patiko. Visiems rekomenduoju. Beje, jie turi elektroninę parduotuvę www.paper-n-fashion.lt. Kitą reikalingą atributiką tenai irgi usisakinėsime, nes tikrai turi visko daug ir labai gražaus.
2011-02-24 12:57
Greta
mes irgi eshopu is USA
2011-02-24 12:57
Nojus
mes issirinkome shope, viskas internetu net tekstas
jega
2011-02-24 12:56
Zose
mes darome elsteroje
grazus labai ten visi
2011-02-24 12:56
greta
Fainai grazuciai :)
mes renkames irgi mergina kuri daro rankutemis
2011-02-24 12:27
sima
Mes dareme ekstra greitas vestuves, susizadejome, o tuokemes jau po poros meneisu, tai laiko viskam apsvarstyti nebuvo. Pakvieitmus daremes susirade per Facebooka moteri, kuri tuo uzsiima. Likome labai patenkinti - padare greitai, tokius kokius norejome, atspausdino kiekvienam sveciui personalizuotus pakvietimus ir siaip visi aikciojo kaip grazu: meniu, stalo kortele,s pakvietimai - visi daryti viena tematika ir vieno zmogaus. Rekomenduoju!
http://www.facebook.com/pages/Kvietimai-Atvirutes-Stalo-korteles/281050756772