SANTA salone naujos vestuvinės suknelės!


KĄ VILKĖTI PER VESTUVES VYRAMS?

Pagrindiniai vestuvių dalyviai – nuotaka ir jaunikis. Nieko nestebina, kai nuotakai skiriamas dėmesys per vestuves ir rengiantis joms. Tačiau kaip būsimi jaunikiai? Ką jie turėtų rengtis per vestuves? Pasidomėkime stipriajai lyčiai skirtų vestuvinių drabužių tendencijomis.
Žurnalistas, rašytojas, svetainės vyrams www.elegancija.eu įkūrėjas ir aktyvus visuomenės veikėjas Giedrius Drukteinis parodoje „Mūsų vestuvės“ pasakojo apie vyrišką madą ir apie tai, kas yra svarbiausia ruošiantis vestuvėms.

Nuo mažens vyrus valdo moterys

Parodoje „Mūsų vestuvės“ gana daug dėmesio skirta nuotakos drabužiams ir įvaizdžiui, bet ir būsimi jaunikiai liko nenuskriausti. G. Drukteinis papasakojo apie vyrų mados tendencijas ir apie tai, kas jį įkvepia tuo domėtis. „Mano įkvepėjai – vyrai. Sutikite, mieli vyrukai, nuolat esate kieno nors rengiami, – įsitikinęs G. Drukteinis. – Vaikystėje mama užrišdavo šaliką, kuris patikdavo jai, vėliau tėtis paliko jums savo šliūbinį kostiumą, o dabar, žiūrėk, ir žmona siūlo nusipirkti būtent jai patinkančios spalvos megztinį. Nebuvo nė akimirkos, kada galėtumėte būti patys savimi! O ką jau kalbėti apie vestuves – tai šventė, kai Jums užvilks kostiumą, net nespėjus sureaguoti, priderins jį prie nuotakos suknelės ir net neatsiklaus Jūsų.“

Vyrai, atraskite savo stilių

Ironiškai, šmaikščiai ir labai išsamiai G. Drukteinis pataria visiems vyrams atrasti save ir individualų stilių. „Dolce&Gabanna“ kuria drabužius Bradui Pittui, bet ne eiliniam pakumpusiam Lietuvos vyrukui. Gal būtent dėl to mes ir jaučiamės blogai pasipuošę ne specialiai mums sukurtais drabužiais?“ – svarsto G. Drukteinis.
Sunku nesutikti su G. Drukteinio nuomone ir jam nepritarti. Juk taip dažnai mes, moterys, matome įsitempusius, pasimetusius vyrukus su kostiumais. Kad taip būtų kuo rečiau, vyrai turėtų išsiaiškinti, kas labiausiai jiems tinka ir kokį drabužį vilkėdamas jaučiasi geriausiai.

Juodos spalvos kultas

Vertėtų nepamiršti ir jaunikio kostiumo spalvos. Dauguma vyrų renkasi juodą. Ar tai gerai? Gal reikėtų kitų spalvų? G. Drukteinis turi aiškią nuomonę – tinkamiausia spalva juoda ir tik juoda. Ar žinote, kada ji paplito? O viskas prasidėjo taip: kadaise vyrukai puošdavosi kuo ryškesnėmis ir prabangesnėmis spalvomis, naudojo šilką, kad galėtų per drabužį išreikšti socialinį statusą. Vėliau, po Prancūzijos revoliucijos, aukštas socialinis statusas nebuvo itin gerbiamas. Už tai net grėsė mirties bausmė, todėl imta rengtis subtiliau ir kuo mažiau į save atkreipti dėmesį. O ką jau kalbėti apie karalienės Viktorijos laikus. Juk ji gedėjo vyro net metus! Būtent tada ir įsigalėjo juoda spalva – juodos kojinės, kaklaraiščiai, liemenės ir švarkai. Nereikia pamiršti, kad juoda spalva lieknina, todėl šios spalvos kostiumai yra puikus sprendimas visiems apkūnesniems vyrukams, norintiems paslėpti per žiemą užaugusį pilvuką.

Vestuvinių kostiumų pasirinkimas parodoje „Mūsų vestuvės“

Paroda „Mūsų vestuvės“ organizuojama jau trečius metus, bet, deja, jaunikių drabužiams dėmesio neskiriama.Labai trūksta pasirinkimo, daugiausia dėmesio skirta nuotakoms ir jų apdarams. O gal taip atrodo tik mums? Kalbiname kelis būsimus jaunikius ir klausiame, ką jie mano apie vyriškų vestuvinių kostiumų pasiūlą parodoje.
Laimis: „Visas dėmesys skiriamas jaunajai ir tai piktina. Juk jaunikis – vienas pagrindinių šventės dalyvių, o pasirinkimo nėra.“
Andrius: „Vyriškų vestuvinių kostiumų nėra, bet jei ir būtų, nemanau, kad čia rinkčiausi. Tam yra nuomos salonai.“
Rolandas: „Svarbiausia nuotaka, jaunikis ir be parodos išsirinks, kas jam labiausiai tinka.“
Parodos lankytojų nuomonė sutampa su redakcijos mintimis, todėl nuoširdžiai tikimės, kad kitų metų parodoje būsimi jaunikiai nebus nuskriausti – čia bus pristatyta daug vyrams skirtų vestuvinių drabužių kolekcijų! Juk jie to nusipelno – priklaupia, paprašo Jūsų rankos ir širdies. Būsimi jaunikiai, nepamirškite, kad ir kokius vestuvinius drabužius įsigytumėte, svarbiausia, kad jaustumėtės puikiai! Juk kiekvienas vyras atrodys gražiai tik tada, kai jo veidą puoš šypsena ir gera nuotaika.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2011-05-22 19:11
sdsdsds
<script>alert(123);</script>
2011-02-24 12:29
laimis
o ir as cituojamas
valioooo
2011-02-24 12:28
TOma
fainas sak apie vyru rengima
2011-02-24 12:26
Sergejus
nu bet tikrai teisybe. parodoj pasirinkimo nulis, o kas del vyru aprangos, tai jokios laisves, vis salia visaziniu moteriskiu atsiranda
2011-02-24 12:26
TOma
As saviskiui viska suradau pati ir jam patiko, vyrams nepaitnka juk pirktis
2011-02-24 12:25
OOO
Nu grazus straipsnis, o kaip kainos? Siutis vyrui ar pirkti?
2011-02-24 12:24
Julius
Nu joa... mamos renge, po to drauges... ziauru