Kalėdiniai interviu su vestuvėse dirbančiaisiais: Simona


NAUJAUSIOS VYRIŠKOS MADOS TENDENCIJOS

 
FOTO: Barbara Jarmolinska
Išrinkti tinkamą vestuvinį kostiumą jaunajam kartais sunkiau nei vestuvinę suknelę nuotakai. Juk vyriškų vestuvinių drabužių madai skiriama kur kas mažiau dėmesio nei moteriškų.

Tai privalai žinoti prieš pirkdamas kostiumą

Rinkdamiesi vestuvinį kostiumą derinkite jį prie vestuvių stiliaus, nuotakos suknelės. Vienas svarbiausių kriterijų renkantis kostiumą – patogumas, o tai priklauso nuo medžiagos, iš kurios pasiūtas vestuvinis kostiumas. Vestuviniai kostiumai turi būti pagaminti iš geriausių ir labai prabangių medžiagų: šilko, satino, vilnos, kašmyro. Šių audinių derinys suteikia kostiumams lengvumą ir prabangą. Kad jaunikis neatrodytų juokingai, patariame nesirinkti kostiumų iš blizgių ar sintetinių audinių. Šį sezoną madingos tradicinės kostiumų spalvos – juoda, balta, mėlyna. Todėl nebijokite rinktis šių spalvų ir jų atspalvių audinių. Žinoma, jeigu vestuvės vyks karštą vasaros dieną, kostiumas turėtų būti šviesesnis.

Derinkite akcentus

Jeigu kasdien nevilkite kostiumų, vestuvių dieną su bet kokiu kostiumu būsite išskirtinis. Žinoma, vestuvinį kostiumą nuo verslo skiria tam tikros detalės: puošnus kaklaraištis ar kaklaskarė, marškiniai su prabangesnėmis sąsagomis, liemenė.

Kaip rinktis kostiumą?

Prieš pradedant ieškoti vestuvinio kostiumo reikia apsilankyti geroje vyriškų drabužių parduotuvėje. Nebūtina užsukti tik į brangias ir populiarias parduotuves, tačiau tokiose parduotuvėse ar salonuose būna daug įvairių modelių kostiumų, iš kurių galite išsirinkti būtent tai, kas jums tinka ir patinka.
Matuotis kostiumą reikia pradėti nuo švarko. Jis turi idealiai gulti ant jaunikio, neturi būti jokių raukšlių, jaustisveržimas. Jaunikis su švarku turi jaustis patogiai, lengvai. Matuojantis kelnes, reikia atsižvelgti į tai, kad jų ilgis siektų batų kulno vidurį. Kelnės taip pat turi apjuosti sėdmenis (neturi kabėti) ir suformuoti nedidelę klostę ties kulkšnimis.
Kadangi vestuvinį kostiumą galima vilkėti ir vėliau tam tikromis progomis, siūlome netaupyti. Geras kostiumas yra brangus.
Caprice boutique“ mados namai yra oficialus vokiečių firmos „Loensee“ atstovas Lietuvoje. Klientams siūlo įsigyti įvairių proginių vyriškų kostiumų. Didelis modelių, spalvų, raštų ir aksesuarų pasirinkimas patenkins net išrankiausio kliento norus. Verslo klasės kostiumai patiks ir vadovui, ir studentui. Mados namų savininkai garantuoja kokybę, originalumą ir prieinamą kainą!
Galerijos nuotraukų fotografė Barbara Jarmolinska.
Daugiau informacijos Caprise boutique mados namuose. Drąsiai klauskite Elenos patarimų: jos el. paštas: info@caprice-boutique.lt
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2017-11-27 14:01
Arnas
Vargu ar dar kam tinkami tokios mados tendencijos... Bet naujesnė informacija būtų tikrai aktualu. Pats dažniausiai apsiperku kur drabužiai internetu vyrams tikrai kokybiški http://isparduotuve24.lt/product-category/vyrams/ . Nelabai mėgstu lankytis parduotuvėse prekybos centruose ir vaikščioti iš vienos į kitą kol galiausiai kažką rasiu, internetu viskas paprasčiau.
2011-03-13 11:59
Zoja
Kvepia Urmo baze :D
2011-03-13 11:59
Geruliux
Nu joa man tiktu ir jaunikis su dzinsais nei su tokiais kositumais kvepia gariunais