Ko klausti vestuvių planuotojos susitikus pirmąjį kartą


VESTUVINIŲ KVIETIMŲ TENDENCIJOS 2011-IESIEMS

Laukiant pirmųjų saulės spindulių, vis dažniau pasigirsta nedrąsių šnabždesių apie būsimas vestuves. Tikriausiai atskubantis pavasaris įsimylėjėlius paskatins suskubti dar labiau.
Prasidedantis naujas vestuvių sezonas reikalauja aptarti, kokių spalvų nederėtų pamiršti šiais metais, kokias detales akcentuoti ir kuo paįvairinti kvietimą. Tik nesuklyskite, tai nėra smulkmena.
Viskas apie tai, kaip paprastą popieriaus lapą paruošti ypatingai vestuvių dienai.

Pažaiskime naujomis spalvomis

Kreminė, balta, auksinė – praktiškai neatskiriamos nuo vestuvių šventės. Baltos spalvos popieriaus kvietimas turėtų būti kuo įmanoma baltesnis, aiškiai juntamos faktūros. Tokį popierių paėmus į rankas, turime jausti kokybę. Kreminis atspalvis turėtų būti panašus į neprinokusio persiko spalvą. Matinė, su išspaustais rėmeliais popieriaus kortelė gali tapti karališka užuomina į Jūsų vestuves. Nereikėtų padauginti auksinės spalvos, galima subtiliai pateikti užuominą tekstą apipavidalinus siauru auksiniu rėmeliu. Galbūt norėsite aukso dulkėmis nubarstyti raides – iškili auksinė spauda visuomet klasika ir visada stebina.
Minėtos spalvos yra įprastos vestuvių paletėje. Tačiau nebijokime bandyti ir ieškoti bei rasti naujų atspalvių. Kai kurie iš jų gali būti tikri deimančiukai Jūsų šventėje. Šį pavasarį, vasarą visai naujomis nuotaikomis sužibės žalia spalva. Vaiski, pilna sodrumo ir gyvybės, žalia savo energija gali nustebinti ne tik Jus, bet ir Jūsų svečius. Didelis dovanėlių svečiams tortas, kur kiekviena balta dėžutė perjuosta žaliu kaspinėliu – įspūdis garantuotas.
Nuklydę į kitą paletės pusę, rasime violetinę spalvą. Bet ne tokią aktyvią... Švelniai violetinė spalva galėtų būti derinama su pilka ar sidabrine spalvomis. Puikus gana naujas ir neįprastas derinys. Galite pasirinkti baltus, sidabriniais ornamentais dekoruotus kvietimus, o spaudai rinktis violetinę spalvą. Išties gražu ir netikėta. O romantikos čia yra tiek, kiek tik įmanoma jos išreikšti kvietimu.

Kvietimų stilius

Vestuvinis kvietimas turi atspindėti Jūsų charakterius, nuotaikas. Kartais kvietimas iš pradžių atrodo tarsi popieriaus lapas, kuriame įrašyta informacija. Tačiau taip nėra. Kvietimas visų pirma slepia daugybę šiltų emocijų, atspindi šventės tematiką.
Šiemet, šiek tiek nusigręžę nuo įprastų kvietimų, artimiesiems galime dalinti kvietimus-dėžutėse. Vos pradėjus dėlioti svečių vardus į dėžutes, toks kvietimas, manau, nustebins ir jaunuosius. Dėžutės gali būti įvairiausių spalvų, su ornamentais, inicialais, vardais, su drugeliais ar gėlių pieva... Jos gali būti gamintos specialiai TAI dienai. Į vidų dedamas lapas, ant kurio atspausdintas tekstas, būtinai privalo sietis su dėžute tiek spalva, tiek dekoruojamais raštais, ornamentais ar inicialais.
Tikriausiai dar ir šiandien atidariusios močiutės stalčius rastume ne vieną aksomo atraižą. Praėjusiais metais sutikę pirmuosius aksomo kvietimus šiais metais jų randame kur kas daugiau ir kur kas įvairesnių. Ankščiau minėti kvietimai dėžutėse taip pat gali būti dekoruoti aksomu. Prie jų prideriname stalo korteles, palinkėjimų knygą ar meniu ir turime bendrą akcentą, lydintį mus iki padėkos kortelės.
Pastaruoju metu vis dažniau bandome viską pasigaminti. Ir tai išties labai sveikintina! Ieškodami naujų spalvų, akcentų ir įdomių priemonių jiems, pamatome, kad pamažu galime sukurti jaukų kvietimą. Naudodami specializuotose parduotuvėse esančius antspaudukus, aukso ar sidabro dulkeles, galime pasidaryti iškilios spaudos ornamentus, inicialus ar komiškus siluetus. Gamindami kvietimus taip pat nepamirškite naudoti skaidraus (dažnai vadinamo sviestinio ar kalkinio) popieriaus. Tikriausiai visiems žinomas būdas naudoti jį kaip vidinį atviruko dėkliuką. Bet šįkart pabandykite kitaip – uždėkite jį ant teksto. Prieš tai galite atspausdinti romantiškas širdeles ar savo vardų raides.

Naujai atrastos detalės

Prieš kelerius metus vestuvinis kvietimas buvo neįsivaizduojamas be širdelių. Širdeles netrukus pakeitė įvairiausių dydžių kaspinėliai. Šiais metais apjuosę kvietimą puošnia virvele suriškime tiesiog dailų mazgelį. Tai kvietimui suteiks solidumo. Jei visgi mieliau renkamės surištą kaspiną, jo viduryje galime klijuoti blizgantį deimantuką ar perverti perlamutriniu karoliuku.
Jei vestuves planuojate pavasarį ar vasarą, lengvumo, gaivumo ir romantikos galite suteikti pasirinkę drugelio motyvą. Pergamentiniais, plonyčiais drugeliais dekoruoti kvietimai gali simbolizuoti šiltus jausmus ir jaunųjų laimę. Tuos pačius drugelius galite naudoti ir puošdami svečių taures, servetėles, šventinį stalą ar dekoruodami vestuvinį albumą.

Pabaigai

Svarbiausias Jūsų indėlis – kūryba. Net iš jau turimo kvietimo, pridėję kelis akcentus, galite jį priversti paklusti svajonėms.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2011-03-03 13:07
Liux
As maciau drugelius su gifiuro sparnais, dieviski kvietimai, paieskosiu internete atsiusiu nuoroda
2011-03-03 13:07
Indre
Aciu tau Gita.
Jau isivaizduoju ir blizgiais swarovskiais puostus juos
2011-03-02 12:52
Gita
Indre,

Drugelio formos kvietimas vėlgi įdomi idėja:) Manau, tikrai įmanoma ją įgyvendinti.
Atskirus drugelius, kuriais galite susikurti kvietimą ir visa kitas dekoracijas, galite rasti mūsų salone "Įspudžių studija" ar internetiniame puslapyje
http://www.elstera.lt/index.php/pageid/827.

Sėkmės kūryboje,
Gita
2011-03-02 09:45
Indre
Drugeliai, noreciau pamatyti kvieitmu drugeliu formos. GAl zinot kur rast?
2011-03-02 09:44
=x.x=
Violetine su zalia musu kvietimu spalva. Negaliu pakesti tu visu kremu ir tortu :) musu kvieitmai organiski ir ranku darbo, musu ranku darbo.
2011-03-02 09:43
Jone
Man patinka violetine, bet su mama del to susipykau :D sako senmergiu spalva :D
2011-03-02 09:43
Gretux
Drugeliai ir zalia spalva, noreciau tokiu kvietimu
2011-03-02 09:43
Simona
Labai grazus straipsnis