Kaip suplanuoti vestuvių dienos eigą


AUKSINĖS DOVANŲ IDĖJOS

Esate pakviesti į vestuves?
Niekaip nesugalvojate, ką dovanoti jaunavedžiams? Planuojate vestuves ir iš visų pusių girdite klausimą – kokios dovanos norėtumėte?
Vestuvių dovana, be abejo, turi būti išskirtinė, tikti Jai ir Jam.
Ko gero, meškerė, dėžė alaus ar pakvietimas į grožio saloną nėra tinkamiausios dovanos.
Pinigai vokeliuose jau atsibodo, prekybos centrų dovanų čekiai nelabai tinka tokiai išskirtinei progai, o dešimto servizo jauniesiems tikrai nenorite dovanoti. Taigi ką dovanoti jaunavedžiams?
 
 

Tradicijos madinga ir šiemet

Kai artėja didžioji gyvenimo šventė – vestuvės, o Jūs nesate tikri, ką dovanoti jaunavedžiams, atkreipkite dėmesį į auksą ir sidabrą. Tokios dovanos – sena kaip pasaulis tradicija, tačiau šiek tiek primiršta Lietuvoje. Tai graži, vertinga ir prasminga dovana, kuri bus tinkamai įvertinta.
Auksas ir sidabras yra seniausi žmonijai žinomi pinigai, kurie niekada nenuvertės ir nesibaigs jų galiojimo laikas. Jei dovanai planuojate skirti pora šimtų litų ar daugiau, tikrai rasite dovaną pagal savo kišenę. Beje, dovanodami auksą ar sidabrą visada turėsite ką pasakyti!

Grynojo aukso ir sidabro luitai – puiki vestuvių dovana

Mūsų tėvų ir senelių laikais vestuvių ir kitų švenčių progomis dovanodavo auksinių ar sidabrinių įrankių komplektus. Dar buvo Rusijos caro Nikolajaus II laikų 5 ir 10 rublių auksinės monetos. Beje, šios monetos yra labai populiarios ir šiandien.
Šiais laikais vestuvėms galima išrinkti žymiai daugiau įvairių auksinių ar sidabrinių dovanų. Pavyzdžiui, verta pagalvoti apie 1, 2.5, 5, 10 gramų ar net didesnius aukso luitus. Tai puikus indėlis į šeimos biudžetą. Žinomų Šveicarijos kompanijų PAMP ir Valcambi SA luitus visada galima parduoti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse.
Tam tikrais atvejais dovanoms galima rinktis grynojo sidabro luitus, tačiau, ko gero, vestuvių proga pirmenybę derėtų teikti auksui.

Tai gali tapti šeimos švenčių dovanų tradicija

Galvojate apie dovaną sutuoktiniui ar tėveliams? Labiausiai tinka sidabrinės ar auksinės monetos su atitinkamų metų Rytų horoskopo ženklu. Tokias monetas gamina Australijos monetų kalykla. Jų tiražai visada riboti, todėl tai būtų ne tik išraiškinga, bet ir numizmatikos požiūriu vertinga dovana, nes laikui bėgant tokių monetų vertė auga.
Tradiciškai krikštynų proga dovanojami juvelyriniai dirbiniai, tačiau laikui bėgant jie dažniausiai tampa nemadingi. Todėl daug išmintingiau dovanoti aukso ar sidabro luitą, kuris galėtų būti pirmoji vertinga investicija naujagimio gyvenime. Vaikui užaugus luitą galima panaudoti auskarams, žiedams ar kitiems juvelyriniams dirbiniams gaminti.

Dovana – tai dėmesio forma

Visiems malonu gauti dovanų. Iš artimiausių žmonių, draugų, kolegų... Gaudamas dovaną suvoki, kad esi svarbus ir reikalingas, kad kažkas apie tave galvoja. Dovana daug pasako apie dovanojančiojo skonį, fantaziją, išradingumą. Subtiliai parinktos dovanos padeda išlaikyti puikius asmeninius ir dalykinius santykius. Ir nebūtinai dovana turi būti labai brangi. Visų pirma tai yra dėmesio forma, džiaugsmas ir netikėtumas tam, kam skirta dovana.
Rinkdamiesi dovaną prisiminkime, kad ji turi būti originali, praktiška ir netikėta. Nuoširdžiai linkime, kad žmonės, kuriems ją įteiksite, ilgai prisimintų išmintingą dovaną ir Jus!
Turite klausimų apie auksines dovanas? Kreipkitės:
Telefonas +370 656 19999, faksas +370 5 233 7500, el. paštas info@9999.lt
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
11
Komentarai
2011-03-13 11:56
Gretusha
Mes gavome deimantu su vestuvemis, ideja grazi ir savo dukrytei idejome juos i auskariukus. Vertingos ir prasmingos dovanos