2015 m. Facebook sudrebinusios Liutauro Salasevičiaus suknelės


2011 PAVASARIO–VASAROS KIRPIMO IR DAŽYMO TENDENCIJOS

Subtilaus natūralumo ir prabangių blondinių triumfas
Kūrybinė komanda A∙∙Twins kartu su Andrè Team ir Proffi meistrais pristato 2011 m. bundančio pavasario ir artėjančios vasaros sezono plaukų šukavimo, kirpimo ir dažymo tendencijas.

SPALVOS – įkvėpimas keistis

2011-ieji – ne tik naujo sezono, bet ir naujo dešimtmečio pradžia. Tad galime pradėti dairytis pokyčių. Ant podiumų karaliauja dvi gan priešingos kryptys: spalvų protrūkis arba subtili spalvų prabanga. 2011 pavasario–vasaros sezoną plaukų dažymo sferoje vyraus tai, kas natūralu, subtilu, švelnu, aišku ir švaru. Būkite tamsios, vasariškai gaivios, natūralios arba totally blond, bet nepamirškite, kad pokyčiai turi būti priderinti prie jūsų akių ir veido odos spalvos.

Skaidri blondinė ir / ar tamsios šaknys


Šviesi plaukų spalva tikriausiai niekada nebuvo išėjusi iš mados, o šį sezoną pavasario saulė ieško prabangios blondinės. Reikalavimai blondinėms gerokai išaugo – nebeužtenka nušviesinti plaukus, jie turi žėrėti prabangiu ledo skaidrumo ar sniego baltumo atspalviu. Jokių gelsvos spalvos užuominų! Jokių sruogelių, nes jos tiesiog „užmurzintų“ būtiną jaunos elegancijos įvaizdžio įspūdį.
Galima variacija – tamsios šaknys. Tačiau tuomet nuo pagrindinės spalvos jos turėtų skirtis ne daugiau kaip dviem tonais, na, ir, žinoma, emocija būtų ne elegantiška, bet maištingesnė, rokeriška.

Spalva, faktūra ir forma

Elegantiškos blondinės turėtų rinktis vidutinio ilgio kirpimą, o norinčios būti ant mados bangos keteros siekti rock chic įvaizdžio – trumpą kirpimą pagyvinti ilgais kirpčiais ir formuoti kirpimo faktūrą.
Kirpimo forma ir teisingas linijos parinkimas itin svarbu. Dažnai net 1 centimetras gali turėti lemiamos reikšmės. Kadangi individualumo atskleidimas – itin svarbu, tai ir vidutinio ilgio prailginto kare ar trumpesnio bob stiliaus kirpimai, priderinti prie individualių veido bruožų, dar ilgai neužleis pozicijų.

Apie 7–8-ojo dešimtmečių atgimimą

Modernus 7–8-ojo dešimtmečių atgimimas. Tad štai iš kur tas hipių laikų natūralumas. Tik neapsigaukite – visa tai, kas atrodo paprasta, turi būti ne prasta, o išieškota ir subtiliai natūralu. Reikia nemažai pastangų, kad spalva atrodytų kaip nublukusios „kaštonės", bet išliktų skaidri ir spindinti, nes ilgi plaukai kaip niekada turi būti sveiki ir išpuoselėti.

Kirpčiai ir tekstūra

Kirpčių atgimimas tęsiasi. Kaip ir žiemą svarbiausia individualumo pabrėžimas, o forma ir ilgis – įvairiausi. Tekstūra: ilgesniems plaukams įvairios, nerūpestingai atrodančios garbanos ir bangos, bob stiliaus kirpimui – tiesi, glotni tekstūra, paryškinanti kirpimo linijų grožį, trumpiems plaukams – tekstūros ir faktūros suteikimas, panaudojus matines formavimo priemones.
2011 m. pavasario–vasaros tendencijos; kūrybinė komanda A∙∙Twins
Kirpimas, dažymas, šukavimas: Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok (www.atwins.co.uk)
Makiažas: Ingutė Kšivickienė (www.andreteam.lt)
Fotografijos: Victor Morozov (www.menine-foto.com)
Ačiū: Andrè Team ir Proffi kolektyvams už pagalbą, Kauno Benetton – už drabužius
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
6
Komentarai
2011-05-15 13:25
m
Per daug fotkiu tu paciu idejote.. ziuri ir galvoji apie fotografa studenta
2011-03-17 16:49
Gtreciux
Geras straipsnis, man jusu labai paitnka visi ypac apie stilistine visuma. LIKE
2011-03-17 16:48
Blonde2
ir as madinga :) ka tik atsinaujinau spalva panasi i ta trumpaplauke mergaite
2011-03-17 16:48
ZOskA
man patiko ta melyna spalva
2011-03-17 16:48
blonde
ye as madinga
2011-03-17 16:47
Tomce
super grazios foto tikras pavasaris