Visos Lietuvos vestuvių planuotojos


TORTO ATVEŽIMAS – PUIKI VESTUVIŲ ATRAKCIJA

Groja pakili muzika, į didžiulę pokylio salę įvežamas prašmatnus ir labai gardus vestuvinis tortas. Prieš pradėdami ruoštis vestuvėms ir prieš užsakydami tortą jaunavedžiai turėtų pamąstyti ir apie tai, kaip jį patiekti, kad paliktų įspūdį vestuvių svečiams.

Tortas jau puošia vaišių stalą

Dažnai jaunavedžiai, ypač Lietuvoje, renkasi konservatyvius vestuvinio torto patiekimo būdus. Tikriausiai ne kartą teko ateiti į vestuvių pokylio salę, kur tortas jau ant stalo, idealiai priderintas prie servetėlių ar gėlių puokščių. Jei Jums įdomu pradėti valgyti tortą be didelių ceremonijų, nepamirškite, kad svarbiausia – prapjauti jį kartu su antrąja puse, vienu peiliu ir pirmiems jo paskanauti. Pirmąjį gabalėlį nuotaka turi duoti jaunikiui, o kitas gabalėlis – nuotakai iš jaunikio rankų. Kodėl jaunavedžiai renkasi standartinį būdą? Siekdami gauti atsakymą, apklausėme kelias sutuoktinių poras.

Ką manote Jūs?

Jokūbas ir Karina: „Mūsų vestuvės vyko prieš ketverius metus. Nekilo mintis organizuoti specialų torto įnešimą, fejerverkus ar balionus. Svečiai atvyko tada, kai tortas jau buvo ant stalo. Rinkomės didžiulį kelių aukštų baltą tortą su rožiniais kaspinėliais. Dabar rinktumės kelių skonių tortą, kad liktų patenkintas kiekvienas svečias.“
Vita ir Tomas: „Tortas yra tortas, kam iš jo daryti šou?“
Kiekvienos poros vestuvės – tik jų šventė ir niekas negali nuspręsti, kaip patiekti tortą. Tačiau jei jau nusprendėte paišdykauti su gardžiausiu vestuvių atributu, pasiūlysime Jums kelias idėjas, kaip tai galėtumėte padaryti, kad smagu būtų ir Jums, ir svečiams, kurie į vestuves susirinko tik dėl Jūsų.

Vestuvinis tortas su gyvomis gėlėmis

Jei nutarėte, kad per Jūsų vestuves tortas bus įvežamas ant specialaus stalelio, ši ceremonija turėtų būti ne tik įdomi, bet ir apgalvota. Papuoškite stalelį gyvomis gėlėmis, kurios derėtų prie pokylių salės interjero arba prie nuotakos suknelės. Labai gražiai atrodo vestuvinio torto stalelis, papuoštas gyvomis gėlėmis. Geriausiai rinktis tokias gėles, kurios ilgai nevysta ir nepraranda žavesio. Puošybai rinkitės ilgai nevystančias alstromerijas, lelijas ir net rožes (jeigu vestuvės vyksta ne karštą vasaros dieną). Svečiai nustebs pamatę, kad į pokylio salę atkeliauja ne tik gardus vestuvinis tortas, bet ir žavinga, kvepianti gyvų gėlių kompozicija.

Vestuvinis tortas su fejerverkais

Labai įdomi ir žavinga iš užsienio kilusi tradicija vestuvinį tortą puošti fejerverkais. Įsivaizduokite: muzikantai groja Jūsų mėgstamiausią dainą, svečiai nutyla ir susidomėję stebi vestuvinio torto įvežimą. Į Jūsų šventę atkeliauja ne tik tortas, bet ir negęstantys ledų fontanai arba bengališkos ugnelės.

Vestuvinio torto išpirka

Jei Jūsų pamergių ir pabrolių pulkas yra išradingas, nestokoja humoro jausmo, prieš torto ragavimą galėtų organizuoti žaidimus. Žinoma, žaidimai turėtų būti susiję su jaunaisiais.
Liepkite jauniesiems įvykdyti užduotis. Paprašykite vestuvių muzikanto groti visiems gerai žinomą melodiją skirtingais ritmais (pop, rock ir t. t.) Jei jaunavedžiai nesutriks ir puikiai padainuos, gaus tortą. Dar viena smagi užduotis jaunavedžiams – šokis, bet ne standartinis valsas, o polka ar net aistringoji salsa! Galite paruošti ir korteles, kad jaunavedžiai užmerktomis akimis išsirinktų šokio pavadinimą. Jeigu jaunavedžiai nemoka šių šokių, tegu improvizuoja. Juk svarbiausia – gera nuotaika ir puiki muzika.
Vestuvinį tortą jaunavedžiai gaus, jei per kelias minutes vienas kitam pasakys, pavyzdžiui, po 15–20 komplimentų iš tam tikros raidės. Gali būti raidė T, kaip Tortas.
Kadangi pastaraisiais metais nemažai jaunavedžių renkasi įvairius žaidimus, susijusius su torto atvežimu, nutarėme pakalbinti susituokusias poras ir pasidalyti įspūdžiais.
Audrius ir Jolanta: „Mums vestuves organizavo profesionalai, jie pasirūpino ir torto įnešimu. Į salę tortas buvo atvežtas ant specialaus staliuko. Tortas buvo papuoštas šaltosios ugnies fejerverkais, vestuvių muzikantai grojo smagią dainą, o kad gautume tortą, turėjome pašokti jaunųjų valsą ir ilgai bučiuotis. Torto įvežimas buvo savotiška atrakcija ir mums, ir šventės svečiams. Jei tuoktumės dar kartelį, rinktumės tik tokį variantą arba naujesnes ir dar įdomesnes idėjas.“
Virginijus ir Olga: „Per vestuves tortą mums atvežė pabroliai su pamergėmis. Torto stalas buvo papuoštas žydromis gėlėmis, priderintomis prie mano (nuotakos) suknelės ir pamergių aprangos. Aplink tortą buvo labai daug spalvotų balionų, o kad visa tai gautume, ilgiau nei pusvalandį reikėjo šokti vis keičiantis poromis. Labai puikus sprendimas, nes tokiu būdu pavyko išjudinti visus svečius. Šoko ir piršlys su svočia, ir mūsų (jaunųjų) tėveliai su tetomis ir dėdėmis.
Mielieji jaunavedžiai, perskaitę idėjas ir susituokusių porų komentarus, ruošdami savąsias vestuves turėtumėte gerai apgalvoti, ko norite. Priklausomai nuo vestuvių ištaigingumo ir svečių skaičiaus, galite rinktis standartinį torto patiekimą arba labiau improvizuotą, suteikiantį galimybę pašėlti. Vestuvių planuotojai ir portalas ApieVestuves.lt yra pasiruošę Jums padėti ir pateikti įvairių idėjų Jūsų vestuvėms.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
5
Komentarai
2011-03-22 20:46
Google
aciu uz idejas, nes mes baigiam isprotet nuo ju srauto ir visko vestuvems kas kisama

daugiau aiskiau konkreciau pasakokit visi apie vestuves ir mes busim laimingi
2011-03-22 20:41
Tomas
o ir mus pacitavo :) Aciu straipsnio autorei
2011-03-22 20:40
Zivile
Grazios idejos. NUsiunciau si straipsni savo pamergems :) :) :)
2011-03-22 20:40
Agniux
Musu tortas nuo stovejimo istezo. Buvo karsta vasara, padavejai pastate ji ant stalo laukti 24 h, o kai ji atejo tortas dukart buvo iskepes. Gaila, kad dirbo neprofesionalus padavejai
2011-03-22 20:38
tortas
mums renginio vedejas pasiule super ideju.
Niekuo nesirupinom, o torto ivezimas istrigo ilgam
Aciui Mindaugui