A-photo: labai svarbi fotosesija su šeima


VESTUVĖS PAVASARĮ – YPAČ ŠVIEŽIOS IR KVEPIANČIOS

Po žiemos miego prabudus gamtai, prasideda vestuvių metas. Juk taip smagu ir gera būna tada, kai vėl išvystame iš po likusio sniego žaliuojančius šviežius augalėlius ir parskrendančius paukštelius. Kai viduje kažkas vėl ima spurdėti ir norisi pakilti ir skristi – tada metas kelti vestuves!
Susiruošusiems tuoktis pavasarį visada smagu… Gamta žaliuoja šviežiomis ir dar nepavargusiomis spalvomis, oras pilnas kvapų, o įvairiausi žiedai tik ir laukia progos papuošti šventę.

Pavasario spalvos

Jei meilės šventę planuojate pavasarį, ji bus ypač gaivi, šviežia ir spalvinga. Be abejo, šventei tinka ir tradicinė balta, rožinė ar kitos pastelinės spalvos. Tačiau štai kelios, kurias vertėtų apsvarstyti, nes jos ypač tinka šiam metų laikui:
• Geltona. Jei įsižiūrėsite, pamatysite, kad šios spalvos pavasarį tikrai daug. Begalė gražių žiedų, pumpurų ir saulės.
• Žalia. Ji visur aplink, tad jaukiai užpildytų ir Jūsų šventę.
• Balta ir žalia – visada puikus darinys. Prisiminkite, kaip dailiai atrodo balta tulpė su žaliu kotu ir lapais – idealus derinys!
• Ryškiai violetinė, mėlyna, ciklameno ir kt. Šiomis spalvomis žydi viena gražiausių pavasario gėlių – hiacintas. Nustebsite išvydę, kaip jos dera tarpusavyje ir su kitomis spalvomis!

Dekoro idėjos

Pavasario vestuvių puošybai būtinai panaudokite tai, kas visiems asocijuojasi su šiuo metų laiku. Tegu viskas būna šviežia, gaivu ir nauja!
Vakarienės stalus ir pobūvio vietą puoškite:
• Hiacintais arba krokais vazonėliuose (kiekvienam svečiui po margaspalvį hiacintą).
• Įvairiaspalvėmis tulpėmis. Spalvotomis arba baltomis. Šios gėlės puikiai laikosi ir ilgai nevysta.
• Tiesiog žole! Pasisėkite vejos sėklų iš anksto arba nusipirkite jau paruoštų vazonėlių su žole. Atrodys tikrai šviežiai ir šventiškai, o jei juos papuošite dailiais kaspinais – svečiai tikrai neteks amo!
• Paukščiukais. Pavasarį ir juos galite įkomponuoti į šventės aplinką. Juk parskrendančių paukščių čiulbėjimas taip džiugina! Patupdykite mažą, dailų, iš plunksnelių padarytą paukštelį ant žolės vazonėlyje ar kur nors kitur ir jis pradžiugins svečius bei papuoš Jūsų šventę.
• „Kačiukais“, arba tiesiog medžių šakelėmis su išsprogusiais pumpurėliais. Merkite juos ar kitaip komponuokite į šventės aplinką.
• Be abejonės, puikiai tiks ir kitos gėlės, kurias įmanoma gauti ištisus metus. Tačiau neišnaudoti pavasario grožybių būtų nuodėmė.

Dovanėlės svečiams

Jei kiekvieną svečią norite pamaloninti ir padėkoti už atvykimą į Jūsų šventę – puikiai tiks mažos dovanėlės:
• Sėklos dailiame maišelyje (bet kokios gėlės)... Kiekvienas galės pasisodinti vazonėlyje arba kieme, prisiminti Jus ir tą pavasario dieną, kai susituokėte.
• Mažas vazonėlis su augančia pavasarine gėle – hiacintu, tulpe, kroku ar želmenimis. Įsmeikite į vazonėlį sodininko žymeklį (ant kurio įprastai rašomas augalo pavadinimas pasėjus, kad nepamirštų, kas pasodinta) ir jame parašykite svečio vardą – taip turėsite ir originalią svečio vardo kortelę!
• Be abejo, tiks ir kitos, labiau tradicinės dovanėlės – saldainukai dėžutėse, medus ar kas nors kita. Tiesiog priderinkite jų įpakavimą, spalvas, papuoškite šviežiais lapeliai, pumpurėliais ar žiedais.

Nepamirškite

Ruošdamiesi pavasario šventei prisiminkite:
• Kai kurios gėlės skleidžia aitrų kvapą (pavyzdžiui, pakalnutės), todėl pagalvokite prieš rinkdamiesi jas stalui puošti.
• Būtinai atsižvelkite į tai, kad nemažai pavasarinių lauko gėlių yra gan gležnos (žibutės, pakalnutės, plukės ir pan.), tad jei jų tinkamai neparuošite, jos greitai nuvys...
Sveikinu visus artėjančio spalvingo ir kvepiančio pavasario proga ir linkiu kūrybiškumo ir drąsos puošiant savo šventę!
 
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2011-04-04 10:02
Toma
man patinka pastelines spalvos, foto pastele fotkina panasiai
2011-04-04 10:01
Gerda
Grazu