Vizažistė N. Čukinienė apie nuotakos makiažo ribas


2011M. PAVASARIO–VASAROS MAKIAŽO TENDENCIJOS

FOTO: Nuotr. iš žurnalo Jurgita archyvo.
Makiažas ne tik padeda paslėpti tam tikrus veido trūkumus ar išryškinti privalumus (paryškinti akių spalvą, lūpas ar pakoreguoti jų formą), bet ir yra neatsiejama kiekvienos moters įvaizdžio dalis. Juk kaip ir drabužį makiažą renkamės pagal save. Vienos moterys mėgsta natūralų įvaizdį, kitos neįsivaizduoja savęs be šelmiškų juodų akių ar pašviesintų antakių. Gera žinia visoms – 2011 m. pavasario–vasaros makiažo kryptys tokios skirtingos, kad šį sezoną kiekviena ras ką nors artimo sau.

Natūralus makiažas

Pasirinkusios natūralų makiažą niekada neprašausite. Šis makiažas jau kelis sezonus neužleidžia pozicijų. Plonas sluoksnis makiažo pagrindo, šiek tiek skaistalų, pora brūkštelėjimų tušu, permatomas lūpų blizgis – ir jūs jau pasiruošusi. Toks makiažas puikiai tinka dieną ir dera absoliučiai prie visko.

Ryškios akys

Ryškūs šešėliai pagyvins jus vakarėliui ar tiks prie vasarinių suknučių. Ryškiais šešėliais galite koreguoti akių formą, jas optiškai padidinti ar paryškinti natūralią spalvą. Šį sezoną galite rinktis iš begalės spalvų, tad lieka tik išsirinkti derančią jums. Siūlyčiau rinktis oranžinę, rožinę, žalią, mėlyną ar jų derinius, gilesnius ar šviesesnius tonus. Makiažą galima pagyvinti juodu pieštuku apvedus akis. Beje, jei praėjusį sezoną visi patarė rinktis ryškias akis arba ryškias lūpas, šį sezoną galimi jų deriniai. Drąsiai dažykite tiek akis, tiek lūpas, svarbu, kad makiažas būtų skoningas ir viskas derėtų.

Dūminės akys

Panašu, kad šis makiažas dar ilgai nepraras žavesio. Tinkamai pasirinkus spalvą ir priderinus prie akių formos šis makiažas tinka absoliučiai visoms. Akys vilioklės optiškai atrodo didesnės, gilesnės, dramatiškesnės. Išraiškingiausiai atrodo naudojant juodą, pilką, sodriai mėlynas spalvas, ypač jei jos turi metalinio spindesio.

Matinės lūpos

Gražios, putlios, seksualios lūpos. Jas mes apvedame pieštuku, kad patobulintume formą, ryškiname lūpų dažais, putliname lūpų blizgesiais. Tačiau ką manote apie jų išryškinimą matiniais lūpų dažais? Taip, ši tendencija tikrai ne kiekvienai, tačiau aš dėl jos kraustausi iš proto. Ryškiai oranžiniai, rožiniai lūpų dažai ir tik akių tušu padažytos akys – su tokiu makiažu tikrai neliksi nepastebėta.
 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2011-05-08 13:57
Giedre
Laima, yra galimybe pasiimti privačia makiazo pamokele ir išmokti praktinių niuansų jeigu žiūrint vaizdo medžiaga vistik pačiai nelabai išeina. Jeigu idomu parašykite man :)
2011-05-01 00:09
Laima
Dumines akys - kaip pasidaryti normaliai jas? Bandziau pagal youtube bet neisejo, patarkit