Vestuviniai žiedai: 2014 metų naujovės


GĖLĖS PALYDAI

Foto: Rimantas Steponavičius www.fotor.lt
Besirinkdamos puokštę nuotakos neturėtų pamiršti ir apie vestuvių palydos gėles. Šventėse dabar kuriamas vienos linijos stilius: derinamos nuotakos ir jos palydos puokštės, mašinų, karietų ir arklių, stalo puokščių, jaunavedžių kėdžių, žvakidžių ir netgi taurių puošyba.
Pamergių puokštės neturi būti tokios pat didelės kaip nuotakos, jos gali būti perpus mažesnės. Tačiau būtų puiku, jei nuotakos puokštės detalės būtų atkartotos pamergių puokštėse – jos galėtų būti iš tokių pat gėlių, floristinių elementų (karoliukų, plunksnelių, juostelių ir pan.), tokio pats stiliaus.
Paprastai vestuvės – triukšminga šventė, kuriose daug šokama, dainuojama ir linksminamasi. Jei norite, kad pamergėms puokštės nesuteiktų nepatogumų ir kad gėlės nesivoliotų kur papuolė, galima padaryti nedideles (vos vienos gėlės) puokšteles, kurios būtų tvirtinamos pamergei ant riešo.

Besirūpinant merginų gėlėmis reikėtų pagalvoti ir apie pabrolių gėlytes. Pabroliams pakaktų vienos gėlės, tokios pat, kokia yra pamergės puokštėje. Ji tvirtinama kairėje švarko pusėje.

Įprastai gėlėmis puošiamos ir mašinos, kuriomis jaunieji bei jų palyda vyksta į santuokų rūmus bei bažnyčią. Mašinas nebūtina puošti tokiomis pat gėlėmis, iš kokių yra padarytos jaunosios ir pamergių puokštės, tačiau vienas kitas akcentas gali būti panaudotas ir čia. Tarkime, puošiant mašiną išlaikyta tokia pat forma, kaip ir nuotakos puokštės, ar panaudoti tokie pat žalumynai.

ApieVestuves.lt redakcija surinko gražiausias puokščių nuotraukas ir pasidalino albumu su Jumis, mielosios skaitytojos, mūsų Facebook profilyje.

Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
8
Komentarai
2010-07-27 19:32
Ruta
visai nieko ideja :)
2010-03-31 17:02
TaPati
As manau kad patogiausia ir graziausia butu pamergem po gelyte i plaukus isegt graziai. Ir geles yra ir rankos laisvos :)
2010-03-25 13:30
nuotaka
as savo palydai nedarysiu puoskciu, tik pabroliam mazytes. Kaip minejau rugegeliu noriu:)
2010-03-21 23:33
Ugne
nereik tu puoksciu manau. ir pinigeliai susitaupo ir laisvos rankos pas pamerges.
2010-03-14 17:19
Saulute
As uz mazas grazias puokstytes:)
2010-03-09 15:04
Giedra
Bet aplamai ar reikia puoskciu palydai? As dar svarstau, ner kur ju deti, turi mergaites nesiotis su savimi visada.
2010-02-16 14:08
Vita
Niekada neteko deveti puokstes ant rankos rieso. Bet sutinku, kad gali buti nelabai patogu..
2010-02-15 21:45
Auguste
Galeciau pasakyti,is savo patirties jog puosktes pritvirtintos prie rankos, nera labai patogu. Vakarelio metu jei soki, zaidi ir seip buni aktyvi, didele tikimybe, kad pamesi geles, jas nulausi ir kt. man taip nutiko:( vaizdelis liko ne koks. teko puokste nusiimti