Populiariausios kryptys Europoje, kur vestuvėms neišleisite milijono!


MAKIAŽAS PAGAL AUKŠTĄJĄ MADĄ 2011

 
FOTO: Victor Morozov

Makiažo tendencijos 2011 (I dalis)

Ką gali makiažas? Pasipriešinti laikui ir amžiui, sudėlioti reikiamus akcentus ir sukurti mažą stebuklą: keli lengvi prisilietimai, trys keturios Jums tinkančios linijos, ir vakarėlyje pasijusite naujai net be naujų apdarų. Pažiūrėkite, ką siūlo pasauliniai makiažo guru, kokios tendencijos ir kokie nauji vėjai pučia vizažistų darbuose.

Skulptūriškas natūralumas

„Geriausia yra atrodyti natūraliai, tačiau tam, kad taip atrodytumėte, reikalingas makiažas“, - sakė legendinis minimalizmo meistras Calvinas Kleinas. Savo pateikiamose makiažo tendencijose jam pritaria KENZO ir VIVIENNE WESTWOOD vizažistai. Čia veidų nefragmentuoja linijos ar kontūrų „plunksnelės“. Veidas tobulai skaistus, o ryškių akių makiažą keičia kur kas sudėtingesni dalykai – skulptūriškumas, švelnūs atspindžiai, šešėlių ir šviesos žaismas.

Padūmavusios akys

Prisimenate padūmavusių akių efektą (smoky) GIVENCHY moteris padūmavusiomis akimis virsta gotikinio disko karaliene. Pajuskite aštuntojo dešimtmečio Paryžiaus dvasią: glam rokas, disko, burbuliukai, erotika. Vizažistė Pat McGrath, žurnalo „Vogue“ ne kartą vadinta viena įtakingiausių makiažo specialisčių pasaulyje, sumaišiusi pilką ir žydrą gliterį sukūrė tamsų, sunkų horizontalų šešėlį. Jį papildė raudonomis lūpomis ir pabrėžė neakcentuotais antakiais.

Drąsi ir laisva

JEAN PAUL GAULTIER visada buvo teatrališkas, kinematografiškas, tapybiškas – laisvas, tokie ir jo makiažai. Žavios „baidyklės“, mistiška ekstravagancija ir nevaržomas spalvynas.

Makiažo tendencijos 2011 (II dalis)

Žavi paryžietiška elegancija? O gal šviežiai interpretuotas barokas? Tik pažvelkite, kaip garsiausi pasaulio vizažistai interpretuoja šias temas savo kuriamuose makiažuose.

Plunksnelių virpėjimas

ISABEL MARANT, GIAMBATTISTA VALLI, YOHJI YAMAMOTO, BLOND vizažistai išduoda paslaptį, kaip vos keliais brūkštelėjimais virsti paryžiete. Svarbiausia – išmokti nusipiešti sau tinkančią „plunksnelę“. Tokiam makiažui visai nereikia ypatingos progos – taip pasidažiusi galite eiti į gatvę.
Sparno formos „plunksnele“ tobulą įvaizdį pagardina ir CHRISTIAN DIOR. Čia šešėlis – viena drąsi pastelinė spalva, pavyzdžiui, rožinė, žydra ar purpurinė. Įspūdį vainikuoja lūpos – matinės raudonos ar koralo spalvos. Efektinga? Taip. Bet ne paprasta: tai preciziškas makiažas, kuriam reikėtų skirti daugiau laiko.

Platininė prabanga

Belgas Peteris Philipsas ne veltui užima CHANEL Makeup kūrybinio direktoriaus poziciją – tai pareigos, kurias žurnalas „Vogue“ yra pavadinęs „trokštamiausiomis pasaulyje“. Šiam menininkui vizažistui priklauso ne vienas kultinis makiažas. Jis sukūrė ir štai tokį futuristinį baroko paveikslėlį. Ar barokas gali būti neoninis? Taip: su švelniomis platinos spalvomis, švariu sidabru, neoninėmis, pastelinėmis spalvos. Ir koks gi efektas? Philipsas  ateities prabangos įvaizdį pateikia sukurdamas ypatingą moterį – karalienę minkštomis lūpomis.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2011-05-24 23:59
Gaja
aciu uz idomias izvalgas :) o kaip dazytis pamergems? Petruskevicius sako, kad pudros spalva madinga, tai koki make up? Viskas blanku bus... suknele pudrine, geles sviesios... kaip issiskirti?
2011-05-24 23:58
Akys
man ziauriai patinka juodos akys :) zavu, kad vis dar madinga ;)
2011-05-24 23:34
Laisve
Grazus paveiksliukai