Pasidaryk stilingą kuodelį pati


PASAKIŠKA PIRŠLYBŲ ISTORIJA

FOTO: Victor Morozov
Kartais internete gali rasti ne tik idėjų vestuvėms, bet ir nepaprastai romantiškų bei jaukių piršlybų idėjų. Vieną tokių šiandien mūsų Facebook draugai išties iškėlė į aukštybes. Aikščiodomos dėl vyruko poelgio merginos baltu pavydu pavydėjo, kodėl gi ne joms taip nutiko. Labiausiai man patiko, kad net vaikinai pripažino, kad štai pagaliau atsirado vyrukas, kuris iš tiesų cool padarė.
Kas nematėte, iškilmingai pristatau filmuką:
 Vis dar dvejoji kaip pasipiršti savo mylimajai? Galvoji apie pasakišką žiedą, romantišką vakarienę, bet... Et, ir vėl ta pati istoriją, kurią ji jau girdėjo iš šešių savo draugių. Esi drąsus ir beprotiškai ją myli, tad nori nustebinti ir pasipiršti būtent taip, kaip ji niekad nesitikėjo iš tavęs. Dalinamės viena internete rasta idėja - kino teatras. Juk visas stebuklas šiame klipe tik tai, kad jis sukūrė filmą, na žinoma, apie meilę, kurio pagrinidiai veikėjai yra jiedu. Pirmiausia jis pasakoja kaip jis klausia jos tėvo, ar šis atiduoda dukros ranką, o po to rodo kelionę į kino teatrą, dar paerzindamas sustoja nusipirkti spragėsių ir... Na, daugiau matėt patys.
Kitas protingas vaikino žingsnis - puikiai suorganiziuota kino peržiūra. Mergina nieko nesitikėdama laukia kino, viena ausimi klausosi reklamų, vis žvilgčiodama į ekraną, tačiau kai jame pamato savo išrinktąjį, ji negali tuo patikėti.
Pasibaigus pasakojimui apie  meilę įsijungia tiesioginis eteris ir ji mato, kaip jis ateina su gėlėmis. Salėje sėdėję žiūrovai, t.y. artimiausi poros draugai, piršlybas mato ir ekrane, ir tikrovėje.
Mergina į klausimą Ar tekėsi už manęs? Žinoma atsako TAIP ir pagaliau plojimais palydimas bučinys.
Viskas ko reikėjo įspūdingoms piršlyboms:
  1. Žinoma, tegyvuoja MEILĖ.
  2. Kūrybiškumas ir drąsa.
  3. Profesionalūs video meistrai, kurie padės tau sukurti scenarijų ir jį įgyvendinti.
  4. Nepamiršk žiedo.
O dabar sėkmės kuriant savo piršlybų scenarijų. Būkit drąsus, mieli vyrai, juk piršlybos vyksta geriausiu atveju, vienąkart gyvenime.
Kūrybiškumo ir drąsos linkėdama,
Simona
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2012-03-06 10:26
ivona
as papasakosiu kaip man pasipirso trumpai :))) pasiemes mane is darbo jis atweze namo ir pries ieidama i kambari jis man uzdenge akys nesupratau kas darosi, priwede prie lowos atidenge akys ir paklause ar tekesiu uz jo. ant lowos is roziu ziedlapiu buwo padaryta sirdele ir widuri gulejo ziedas :)))) wat tep wat :))
2011-05-30 22:15
Gint
Jei Lietuvoj taip būtų, tai jaučiu visi atėję pažiūrėt filmo būtų nepatenkinti, kad sutrukdė kažkas su savo (jų nuomone) kvailom piršlybom... Šiaip idėja super, bet sakau Lietuvoj neaišku kaip ji būtų buvus sutikta :)
2011-05-20 19:21
Jaunoji
oh sitas vyrukas drasus, ne wisi taip isdristu
2011-05-20 19:21
Gedas
Respects... Su ideja ir geras montazas like it
2011-05-20 19:20
Zuikis
:) :) :) Mano svajoniu pasipirsimas :) Edvinai, prasau pasipirsk man taip :)
2011-05-20 19:20
Toma
Nusiunciau saviskiui :) laukiu kaip sureaguos :D
:)
2011-05-20 19:19
Ineta
nerealus pasipirsimas :)