Iš kur atsirado vestuviniai žiedai?


KURIAME KVIETIMUS PATYS (GALERIJA)

 
Vestuviniai kvietimai yra vienas pirmųjų ir svarbiausių rūpesčių. Jie atspindi jaunuosius, artėjančių vestuvių stilių ir temą, todėl dažnai ieškoma ne pirktinių, masinės gamybos kvietimų, bet originalių, rankų darbo.

Nuo ko pradėti kurti kvietimus?

Galvojant apie kvietimus, neužtenka apibūdinimo „norim originalaus, gražaus ir šilto kvietimo“. Rankų darbo kvietimų kūrimas prasideda nuo apsisprendimo, kokių spalvų norima, kokios formos turėtų būti kvietimas, kokio stiliaus vestuvės organizuojamos ir kokiu sezonu. Daug lemia ir tai, ar visi jie bus įteikiami į rankas, ar bus siunčiamų paštu. Pastaruoju atveju nelabai tinka įvairios dėžutės ar trapios detalės, nes jos gali nepasiekti adresato „sveikos“. Taip pat svarbu apsispręsti dėl teksto – nuo jo kiekio, išdėstymo gali priklausyti kvietimo dydis.

Kur įsigyti reikiamų medžiagų?

Medžiagų kvietimams galima ieškoti specializuotose dailės reikmenų, dekupažo, puošybos detalių ir panašiose parduotuvėse. Geriausia pasigaminti kelis kvietimo pavyzdžius – skirtingos formos, su skirtingomis detalėmis ar naudojant vis kitokį popierių, jei sunku apsispręsti dėl spalvos, tekstūros ar kitų elementų. Laikant kvietimą rankose pasidaro aišku, kur linksta širdis.

Kuo ir kaip puošti kvietimus?

Puošybos detalių gali būti įvairiausių: virvelės ir kaspinai, skirtingi jų rišimo būdai, tūrinės gėlės, nuotrauka, piešinys, stilizuoti ornamentai ir t. t. Net teksto dalis gali būti itin dekoratyvi. Pavyzdžiui, skirtingas nuotaikas kuria vienodo dydžio tekstas, sudėliotas iš skirtingų šriftų ar naudojant skirtingą dydį atskiriems sakiniams, žodžiams. Jei norite dar daugiau šiltumo, tekstą rašykite ranka, tačiau braižą patobulinkite ant kelių juodraščių, jeigu bijote, kad bus neįskaitomas. Kartais kvietimo forma nulemia jo originalumą, individualumą, pavyzdžiui, apvalus kvietimas nėra dažnai pasitaikantis egzempliorius.
Galiausiai, sukūrus originalų kvietimą su keliomis skirtingomis detalėmis, jas galima naudoti ir vestuvių puošyboje – naudoti tos pačios spalvos akcentus, tokius pačius motyvus rinktis stalo kortelėms, jais puošti simbolines padėkos dovanėles svečiams ir pan.
Taigi rankų darbo kvietimų variantų gali būti įvairių – reikia nebijoti eksperimentuoti ir skirti tam laiko. Juk svarbiausia, kad kvietimai atspindėtų du ypatingus žmones ir jų šventę.
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
7
Komentarai
2014-05-01 19:35
Gintare
Gal galit pasidalinti…. Kur didžiausias dekoratyvinio popieriaus pasirinkimas? Vilniuje ir Kaune. Labiausiai domina, vadinamas reljefinis popierius. t.y. su įspaustu ornamentu.
2011-05-27 17:17
Ju.
ech, kad keletą dienų anksčiau būtų įdėtas šitas straipsnis. kaip tik ką su seserimi pabaigėm jos vestuvėm skirtus kvietimus. didžiuojuosi rezultatu, bet dabar atrodo, kad buvo galima pasisemti iš šios galerijos keletą dekoravimo idėjų. :)
2011-05-27 13:36
Laura
oi kaip imanoma pasidaryti tokius pakvietimus. Pati pabandziau ir ne ka prasciau nei siose foto. Tik reikia noro, laiko ir kruopstumo.
2011-05-25 08:46
Lina
Jone, brūkštelk man laiškutį į lina@lidesign.lt ir papasakosiu, kaip kas ir už kiek ;)
2011-05-24 23:58
JOne
Lina, kiek kainuotu pas jus kvieitmai?
2011-05-24 23:57
Laima
Kaip patiems tokius grozius padaryt? neimanoma
2011-05-24 23:57
Giedre
nereali galerija be proto grazu