Kur švęsti vestuves Vilniuje


ERDVIŲ METAMORFOZĖS VESTUVĖMS: KONFERENCIJŲ SALĖ

 
Vestuvių šventei pasirenkamos pačios įvairiausios ir netikėčiausios vietos. Vienos jų alsuoja tam tikra nuotaika ir nereikalauja papildomos puošybos, kitos iš pirmo žvilgsnio būna nejaukios ir šaltos, bet pasirinkus tinkamą apipavidalinimą gali virsti naujomis, originaliomis erdvėmis.

Konferencijų salė

Konferencijų salė viename iš Vilniaus viešbučių. Pirmo apsilankymo metu, išvydus kelių šimtų žmonių konferencijai paruoštą erdvę, atrodė, kad reikės įdėti labai daug darbo. Pasikalbėjus su jaunaisiais ir išsiaiškinus, kokio rezultato jie norėtų, man buvo suteikta visiška kūrybinė laisvė. Džiugu!

Pagrindinė tema ir idėja

Spalviniam koloritui parinktos balta, auksinė, geltona spalvos ir jų tonai (atsižvelgus į viešbučio pasiūlytas baltas staltieses su auksiniais „sijonais“), o papuošimais norėjosi sukurti bent nedidelį lauko, o ne vidaus erdvės įspūdį.
Kadangi jaunieji laisvalaikiu aktyviai keliauja dviračiais, centrinei salės kompozicijai panaudoti du senoviniai dviračiai ir lagaminai. Svečių padovanotas vaikiškas dviratukas ir milžiniškas balionas iškart atrado savo vietą...

Rankų darbo detalės

Stalų numeraciją atstojo aplankytų šalių pavadinimai švelniai auksiniuose rėmeliuose, papildyti jaunųjų nuotraukomis iš konkrečios kelionės. Vardų kortelės buvo pririštos prie simbolinių dovanėlių svečiams: kiekvienai šaliai parinktas vis kitas prieskonis (pvz., Rusijai – barščių prieskoniai, Prancūzijai – bazilikas ir t. t.). Prieskoniai supakuoti į drobinius maišelius, perrišti šiaudu, o vardų kortelės puoštos stilizuotais piešiniais.
Pasirinkta salė buvo aukštomis lubomis, tad minčių ką nors kabinti nekilo. Erdvei užpildyti pasirinktos aukštos stiklinės vazos ir smėlio spalvos šakos. Jas puošė popierinės rankų darbo gėlės (dominavo balta, dramblio kaulo ir geltona spalvos). Tokiomis pačiomis gėlėmis buvo papildomos nuotraukų kompozicijos ant stalų bei dviračių ir lagaminų kompozicija salės centre.
Jaunųjų stalo papuošimas kiek skyrėsi nuo svečių stalų. Ant jo stovėjo neaukštos vazos su dramblio kaulo ir geltonomis džiovintomis gėlėmis, aplink išdėliotos ir popierinės gėlės. Ant visų stalų degė gelsvos žvakės. Jaunųjų vietą žymėjo popierinės gėlės su vardu.
Saldumynų ir užkandžių stalus puošė geltonos popierinės gėlės ir džiovintų gėlių kompozicijos. Iš šonų stovėjo tokios pačios aukštos vazos su „pražydusiomis“ šakomis, kaip ir centre prie dviračių bei jaunųjų stalo.
Prie įėjimo į salę kvietė kreida rašytas užrašas „Šauniausios vestuvės čia“. (Labai patogu, ypač kai tame pačiame konferencijų centre vyko kelios šventės tuo pačiu metu.)
Rezultatas – dideliais žiedais „pražydusi“ konferencijų salė iš pilkos erdvės pavirto spindinčia vestuvių šventės vieta, o jaunieji džiaugėsi jų gyvenimo būdą atitinkančia puošyba.
Daugiau šio straipsnio autorės darbų galite pamatyti: LiDesign.lt
Daugiau jos straipsnių skaitykite: LINOS STRAIPSNIAI 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
2
Komentarai
2011-06-09 14:24
Lina
Laima, brūkštelkit man laiškelį adresu lina@lidesign.lt
2011-06-09 14:22
Laima
Sveiki, Lina, kiek kainuoja jusu paslaugos?
Mes noretume puosti baznycia