5 laimingos santuokos įpročiai


ERDVIŲ METAMORFOZĖS VESTUVĖMS: LAUKO TERASA

Lauko terasa

Verkių rūmų lauko terasa, kurioje prieš darbų pradžią mėtėsi pernykščiai lapai, o aplink pūpsojo aukštos pusnys. O tai juk pirmojo pavasario savaitgalio vestuvės!
Šventės puošybai pasirinkti balti ir dramblio kaulo atspalviai, akcentams – gaivi, šviežia ir pasiilgta, kaip pavasaris šilta žalia spalva.
Iš gėlių pasirinktos baltos tulpės, kurios puošė ceremonijos vietą ir furšeto tipo šventės stalus su užkandžiais. Terasos vietos, kurios buvo svečių traukos centrai (ceremonijos vieta, simboliška fotoateljė, vaišės), puoštos dramblio kaulo lengvai krintančiu audiniu ir kabančiais baltais popieriniais „pom-pom'ais“ (burbulais). Vietoj tradicinės žiedų pagalvėlės buvo pasiūlyti didelio formato medžių lapai, prie kurių šiaudais pririšti jaunųjų žiedai.

Mielos smulkmenos

Į terasą žengiančius svečius pasitiko įvairiomis smulkmenomis nukrautas stalas. Svečiai galėjo pasiimti po konfeti maišelį, vienkartinį fotoaparatą šventės akimirkoms fiksuoti. Konfeti maišelis pakeitė tradicinius ryžius ir rožių žiedlapius, kurių lietumi pasitinkami jaunieji po ceremonijos. Išeidamas kiekvienas džiaugėsi simboline jaunųjų padėka – dviejų spalvų dėžutė slėpė po narcizo svogūnėlį. Pririšta lapo formos kortelė vienoje pusėje slėpė padėkos žodžius, kitoje pusėje buvo dekoruota žaliu su baltais žirneliais popieriumi. Toks pat motyvas buvo panaudotas konfeti maišeliams ir vestuviniams kvietimams.
Vaišių stalus puošė baltų tulpių puokštės. Prie kiekvieno furšeto patiekalo stovėjo po kortelę su skanėsto pavadinimu.
Stilizuota fotoateljė buvo ypač populiari tarp mažųjų šventės lankytojų. Čia kiekvienas galėjo pozuoti paveikslo rėme ar su juokingais ūsais ir ryškiai raudonomis lūpomis. Nors jaunųjų augintinė katė kantriai laukė namuose, su ja pavyko užfiksuoti kelis kadrus, panaudojant jos maketą... Ateljė fone kiekvienas galėjo žiūrėti jaunųjų nuotraukas iš jų vaikystės ir bendro gyvenimo, kuris nuspalvintas kelionės po pasaulį prisiminimais.
Rezultatas – tuo metu visai neskubėjusiu pavasariu alsuojanti šviesi ir gaivi erdvė bei patenkinti jaunieji.
Daugiau straipsnio autorės darbų galite pamatyti: LiDesign.lt
Linos straipsnių rasite jos eksperto aplinkoje: Lina Ruokienė 
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
4
Komentarai
2017-04-26 13:20
Silvija
Norėčiau terasos savo vestuvėms... Reikės pasidomėti Verkių rūmų lauko terasa. Nors vestuvės dar negreit, tai gal spėsim ir sodo terasa pasidaryti tokią kurioje norėtume rengti savo šventę. Kiek teko matyti, tai http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/te... atrodo verti dėmesio atlikti darbai.
2011-06-13 21:11
Simona
mes savo dareme kaimo turizmo sodybos terasoje, tai puosybai panaudojome pintus paukstukus, kviecius ir rugius, linines staltiesies, zodziu pasistengem, kad atspindetu kaimo nuotaika :)
2011-06-09 14:24
Daina
O as nedeciau tokiu ryskiu spalvu, bloga pasidarytu
2011-06-09 14:23
Greta
O jetau kaip grazu :) neisivaizdavau kad taip galima :)
Mes irgi dareme Verkiu tersoj bet musu buvo tik lemputes