Vestuvių idėjos: dovanos pamergėms


2011-ŲJŲ VASAROS ŠUKUOSENŲ AKCENTAI: KARALIŠKAI IR STILINGAI

 

Karališkas įkvėpimas

Mintis apie šukuosenas su bene stilingiausiais galvos papuošalais – skrybėlaitėmis – bręsta jau seniai. Ši tema dar pernai buvo įtraukta į numatomų straipsnių ir fotosesijų sąrašą. Belieka prisipažinti, kad karališkosios vestuvės padėjo tašką ir subrandino norą pasidalyti šiuo įkvėpimu su būsimais jaunavedžiais, kuriančiais išskirtinę ir stilingą šventę.

Vasaros akcentas – skrybėlaitės ir spalvos

Skrybėlaitė – gražus, stilingas ir nenuspėjamas aksesuaras. Jos formos, siluetai, spalvos gali būti pačios netikėčiausios ir papuošti kaip gražus akcentas arba tiesiog subtiliai papildyti galutinį ansamblį. Antra vertus, šukuosena gali tiesiog transformuotis ir stiliumi priminti dailios skrybėlaitės brylius, tuomet beliks papuošimams išsirinkti kelias derančias plunksnas ar atlaso juosteles. O šventiniai pasivaikščiojimai karališkuose soduose tarsi kviečia sužydėti spalvomis.

Subtilu ir stilinga

Šis įkvėpimas gali transformuotis į daugybę pritaikymo ir panaudojimo variantų: stilinga ir skrybėlėta gali būti tik nuotaka arba, atvirkščiai, nuotaikingai karališkus rūmus ar pasivaikščiojimus sode gali priminti pulko merginos, o nuotaka išlaikyti klasikinį stilių. O kur dar įvairios variacijos su spalvomis, vienspalviais ar gėlėtais suknelių raštais, skrybėlaičių ar šukuosenų papuošimais!

2011-ųjų šukuosenų tendencijos – akcentas į priekį

Šukuosenos akcentavimas priekyje – tarsi momentas, leidžiantis atskirti šiai dienai aktualų ir madingą šukavimą. Jau kelintą sezoną ši transformacija neužleidžia pozicijų ant podiumo ir palengva persikelia į ilgalaikes šukuosenų tendencijas, leidžiančias atrasti šį tą naujo.
Idėja ir įgyvendinimas, šukavimai: kūrybinė komanda „A∙∙Twins“ (Andrius Mašauskas ir Anatolijus Pajanok), www.atwins.co.uk
Makiažai: Aliona Borisniova 
Fotografijos: Victor Morozov 
Skrybėlaičių idėja ir gamyba: www.andreteam.lt (ačiū Astai)
 
DAUGIAU ANDRIAUS STRAIPSNIŲ SKAITYKITE JO EKSPERTO SKILTYJE ANDRIUS MAŠAUSKAS
Galerija: Peržiūrėti padidinti
Tavo komentaras
Tavo vardas
El. paštas
Tai ką galvoji
     (Mes tikimės viskas padorumo ribose)
Facebook draugai rekomenduoja
3
Komentarai
2011-06-09 14:26
Tea
O kodel nespalvotos? nesimato nieko doro...
2011-06-09 14:25
FOTOG
Grazios nuotraukos :) Galetu buti ir is back stage :)
2011-06-09 14:25
Laima
kaip grazu :) Grazi ideja :) is pradziu galvojau bus skrybeles is plauku... hahahahah